Дата: вчора, 09:02
новини, вчора, 09:02

Вихованці Кропивницької спортшколи вибороли 12 медалей на обласному турнірі з греко-римської боротьби

Вихованці Кропивницької ДЮСШ №3 вибороли 12 медалей на обласному турнірі з греко-римської боротьби

Відкритий обласний турнір з греко-римської боротьби серед вихованців дитячо-юнацьких спортивних шкіл відбувся в Новоукраїнці у суботу, 14 вересня.

Змагання присвятили відзначенню Дня громади та Дня міста Новоукраїнка. У представницькому турнірі взяли участь 70 спортсменів із чотирьох міст: Кропивницького, Новомиргорода, Новоукраїнки та Києва.

Кропивницьку дитячо-юнацьку спортивну школу № 3 представляли 18 спортсменів, які продемонстрували високі результати. У підсумку п'ять учасників здобули перемогу у своїх вагових категоріях, четверо стали срібними призерами, а троє вибороли бронзові нагороди.

Підготовкою спортсменів займався досвідчений тренер-викладач Микола Горбань.