Кіровоград24: портал про місто

Кіровоград24: портал про місто

економіка
вчора, 12:35
Головне управління ДПС у Кіровоградській області

Одним з показників роботи Головного управління ДПС у Кіровоградській області є забезпечення надходжень до державного та місцевих бюджетів. 

75Переглядів
20 вересня, 12:03
Головне управління ДПС у Кіровоградській області

Як зазначила заступник начальника Головного управління ДПС у Кіровоградській області Світлана Кондратюк, протягом січня-серпня 2021 року організовано та направлено роботу на максимальне забезпечення надходжень.

117Переглядів
7 вересня, 12:13
Михайло Вернигора, Національний пресклуб «Українська перспектива»

Це не єдина зміна на краще, яка очікує постраждалих в ДТП у разі прийняття нового закону «Про ОСЦПВ». 

543Перегляда
3 вересня, 15:33
Економічна правда

У рамках підготовки проєкту держбюджету-2022 Мінсоцполітики пропонує передбачити у календарі 5 кроків підвищення пенсій.

639Переглядів
19 серпня, 11:31
Головне управління ДПС у Кіровоградській області

Одноразове (спеціальне) добровільне декларування – це особливий порядок добровільного декларування фізичною особою належних їй активів, розміщених на території України та/або за її межами, якщо.

825Переглядів
18 серпня, 10:44
Головне управління ДПС у Кіровоградській області

Як зазначила заступник начальника Головного управління ДПС у Кіровоградській області Світлана Кондратюк, протягом січня-липня 2021 року організовано та направлено роботу на максимальне забезпечення надходжень.

792Перегляда
6 серпня, 10:38
Головне управління ДПС у Кіровоградській області

Набрали чинності окремі норми Закону України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо стимулювання детінізації доходів та підвищення податкової культури громадян шляхом запровадження одноразового (спеціального) добровільного декларування фізичними особами належних їм активів та сплати одноразового збору до бюджету»

1070Переглядів
5 серпня, 11:02
Головне управління ДПС у Кіровоградській області

21.07.2021 р. набрали чинності окремі норми Закону України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо стимулювання детінізації доходів та підвищення податкової культури громадян шляхом запровадження одноразового (спеціального) добровільного декларування фізичними особами належних їм активів та сплати одноразового збору до бюджету».

1300Переглядів
27 липня, 12:25
Микола Луговий, Національний пресклуб «Українська перспектива»

За офіційною статистикою, станом на березень 2021 р. в Україні було зареєстровано 323 кредитні спілки. Вони володіють доволі вагомим фінансовим ресурсом. 

962Перегляда
23 липня, 12:19
Вінницький прес-клуб

​Нарешті! Тепер посібник з ВДЕ (відновлюваних джерел енергії) у вільному доступі! ...

1071Перегляд
22 липня, 10:30
Головне управління ДПС у Кіровоградській області

У разі отримання доходів від надання в оренду (суборенду, емфітевзис) земельної ділянки сільськогосподарського призначення, земельної частки (паю), майнового паю іншій фізичній особі – орендарю.

998Переглядів
21 липня, 12:31
Головне управління ДПС у Кіровоградській області

Як повідомив начальник Головного управління ДПС у Кіровоградській області Олександр Дозорець, відділом з питань запобігання та виявлення корупції ГУ ДПС в області постійно проводиться організаційно-роз’яснювальна робота.

948Переглядів
21 липня, 12:26
Головне управління ДПС у Кіровоградській області

Протягом січня-квітня 2021 року у судах, з урахуванням позовів минулих років, юридичною службою Головного управління ДПС у Кіровоградській області здійснювалось супроводження 768 справ на загальну суму понад 2 млрд гривень. 

1045Переглядів
21 липня, 12:14
Головне управління ДПС у Кіровоградській області

Як зазначив заступник начальника Головного управління ДПС у Кіровоградській області Єгор Романюк, у період мораторію податкові аудитори зосередилися на дозволених заходах контролю.

939Переглядів
19 липня, 10:49
Головне управління ДПС у Кіровоградській області

Протягом першого півріччя 2021 року управлінням контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів Головного управління ДПС у Кіровоградській області організовано та направлено роботу на максимальне забезпечення надходжень.

946Переглядів
9 липня, 14:41
Міністерство соціальної політики України

До травня цього року українці мали можливість отримувати субсидію як у грошовій готівковій формі (“живими грошима” на банківську картку або через пошту), так і в грошовій безготівковій формі (коли Ощадбанк перераховував суми надавачам житлово-комунальних послуг).

1307Переглядів
1 липня, 10:42
bbc.com

З 1 липня в Україні скасовують мораторій на продаж аграрної землі. Раніше депутати кількох скликань регулярно його подовжували, а різні варіанти проєктів про ринок землі відкидали.

1559Переглядів
30 червня, 12:55
Економічна правда

Власник земельноі ділянки для її продажу повинен мати кадастровий номер ділянки, зареєструвати право власності у держреєстрі речових прав на нерухоме майно та мати паперовий чи електронний витяг із держреєстру речових прав.

1651Перегляд
23 червня, 14:56
Економічна правда

Уряд вніс деякі зміни в порядок ведення держреєстру речових прав на нерухоме майно, що дозволить забезпечити повністю коректну процедуру продажу, правильне оформлення всіх відомостей у реєстрі.

1989Переглядів
17 червня, 22:00
Team Europe Кропивницький

Команда Team Europe Кропивницький за підтримки Представництва Європейського Союзу в Україні провела в обласному центрі жваву та насичену дискусію на тему «Соціальне підприємництво: Кропивницький вимір і європейський досвід» за участі представників і представниць громадських організацій, бізнесу та активних громадян...

2225Переглядів
архів матеріалів розділу