Кіровоград24: портал про місто

Кіровоград24: портал про місто

фотогалерея
6 грудня, 11:13
КЗ «Музей мистецтв Кіровоградської обласної ради», куратори виставки – Тетяна Костенко, Ірина Лягул

Ось і настала зима. Тепла і холодна. Загадкова та звичайна. Саме в зимовий час ми, незважаючи на складний військовий період в країні, всі віримо у дива. 

107Переглядів
6 грудня, 11:03
Валерія Лінчевська, Анатолій Кімнатний

2 грудня в стінах КЗ «Музей мистецтв» Кіровоградської обласної ради презентовано виставку творчої родини митців Олександра Брітцева, Неллі Кірман та їх півторарічного сина Зоряна «Зоряний шлях».

71Перегляд
2 грудня, 15:29
ГУ ДСНС у Кіровоградській області

Щороку згідно з календарним планом фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» рятувальники Головного управління ДСНС в області та працівники силових структур Кіровоградщини беруть участь у змаганнях з різних видів спорту в рамках «Динаміади».

259Переглядів
28 листопада, 13:00
Олег Юрченко – завідуючий відділом туристично-краєзнавчої та інформаційної роботи КЗ «Музей мистецтв Кіровоградської обласної ради»

25 листопада 2022 року в КЗ «Музей мистецтв Кіровоградської  обласної ради» відбулося урочисте відкриття виставки пам’яті мистецтвознавця.

337Переглядів
14 листопада, 10:18
КЗ «Музей мистецтв Кіровоградської обласної ради», куратори виставки - Лінчевська В.Д., Петля І.В.

11 листопада 2022 року в галереї Петра Оссовського «Світ і Вітчизна», відділу КЗ «Музей мистецтв Кіровоградської обласної ради», відкрилася виставка малюнків жителя Маріуполя, а зараз вимушеного переселенця Василя Муля «Ми – українці: Кропивницький – Маріуполь». 

764Перегляда
14 листопада, 10:13
Володимир Мельник, Ірина Лягул, КЗ «Музей мистецтв Кіровоградської обласної ради»

10 листопада 2022 року в Музеї мистецтв презентовано виставку військово-політичної карикатури «Остогидлі сусіди».

180Переглядів
21 жовтня, 11:24
Вікторія Талашкевич

У рамках діяльності команди експертів та експерток команди «Team Europe Кропивницький», за підтримки Представництва ЄС в Україні, цими днями у місті Кропивницькому та у Кіровоградській області відбулася серія заходів для підлітків та молоді, присвячених європейській інтеграції України.Організатори запросили бажаючих долучатися до участі у заходах, дізнаватися нове та цікаве про взаємодію України і Європи, знайомитися із однолітками та вигравати призи...

1056Переглядів
20 жовтня, 09:00
В'ячеслав Чебишев, заслужений працівник фізичної культури і спорту України, заслужений тренер України, майстер спорту

Сьогодні – 20 жовтня 2022 року – Спортивному клубу «Європа-крос» виповнюється 30 років! 

487Переглядів
17 жовтня, 16:07
КЗ «Музей мистецтв Кіровоградської обласної ради», куратор виставки - Тетяна Костенко

17 жовтня у вікні відділу Музею мистецтв – картинній галереї Петра Оссовського «Світ і Вітчизна» розпочала свою роботу виставка «Україна рідна – сонячна і хлібна».

352Перегляда
11 жовтня, 10:51
КЗ «Музей мистецтв Кіровоградської обласної ради», куратор виставки – Анатолій Кімнатний

11 жовтня  2022 року у КЗ «Музей мистецтв Кіровоградської обласної ради» відкрито виставку художніх творів до Дня художника. 

277Переглядів
4 жовтня, 12:39
Лара Гуріна (Семенова), відділ соціокультурної діяльності ОУНБ ім.Д.І.Чижевського

Низкою цікавих заходів відзначили професійне свято в стінах Обласної універсальної наукової бібліотеки імені Дмитра Чижевського. 

507Переглядів
3 жовтня, 10:05

Олександрія – сучасне, красиве і затишне місто Кіровоградщини, в яке варто завітати кожному українцю. 

258Переглядів
30 вересня, 16:03
КЗ «Музей мистецтв Кіровоградської обласної ради», куратор виставки – Ірина Лягул

28 вересня 2022 року у КЗ «Музей мистецтв Кіровоградської обласної ради» презентовано виставку мистецьких творів Вадима Медяника під назвою «Пізнавати свій народ і в народі себе».

363Перегляда
28 вересня, 17:02
КЗ «Музей мистецтв Кіровоградської обласної ради»

До Дня міста та в рамках святкування 140-річчя «Театру корифеїв» на запрошення громадської організації «Асоціація гуманітарного партнерства» та Спілки жінок України Кіровоградської області до Кропивницького завітали гості з Києва.

319Переглядів
26 вересня, 15:42
Ганна Осіпова, КЗ «Музей мистецтв Кіровоградської обласної ради» Куратор виставки

23 вересня у відділі КЗ «Музей мистецтв Кіровоградської обласної ради» - картинній галереї Петра Оссовського «Світ і Вітчизна» відкрито виставку творів члена Національної спілки художників України Анатолія Кімнатного «З любов’ю до України». 

271Перегляд
24 вересня, 16:11

Кіровоградщина стала надійним тилом не тільки для українських захисників, що на передовій виборюють свободу України, а й для тих людей, які через війну були вимушені залишити свої домівки.

2585Переглядів
21 вересня, 15:48
Телерадіокомпанія TTV

Війна не полишає українські території однак Кіровоградщина продовжує наполегливо працювати на максимумі можливостей на всіх фронтах щоб звільнити державу від окупантів.

1808Переглядів
19 вересня, 18:44

У Кропивницькому відкрили офіс Кіровоградської обласної організації політичної партії «Слуга Народу».

3003Перегляда
16 вересня, 14:52

До Петрівської селищної територіальної громади, що на Кіровоградщині прибула гуманітарна допомога з міста Ро, провінції Мілану Італії за ініціативи депутата Олександрійської районної ради, заступника начальника Олександрійської районної військової адміністрації Валерія Больбота, представника «Слуги Народу»

1416Переглядів
31 серпня, 15:00
Вікторія Талашкевич

Заняття у групі психологічної підтримки з елементами тілесно-оріентовної терапії щотижня проходять на даху в освітньо-культурному просторі "Гончаренко центр", дякуючи реалізації проекту BHA чеської гуманітарної організації «Людина в біді»....

566Переглядів
архів матеріалів розділу