Кіровоград24: портал про місто

Кіровоград24: портал про місто

суспільство
26 травня, 16:25

Мрієте про цікаву роботу, постійно нові завдання, хочете займатися адміністративно-управлінською діяльністю у закладах сфери послуг?

147Переглядів
26 травня, 14:40
Кіровоградський обласний центр зайнятості

Як відомо, питання реєстрації громадян як безробітних врегульовані нормами Закону України «Про зайнятість населення» та Порядку реєстрації, перереєстрації безробітних та ведення обліку осіб, які шукають роботу, затвердженогопостановою Кабінету Міністрів України від 19.09.2018 №792 (із змінами).

148Переглядів
26 травня, 14:37

Що таке структурна, фактурна, венеціанська та мінеральна штукатурка?Як підготувати поверхню під декоративну штукатурку.

152Перегляда
26 травня, 14:23
Кіровоградський обласний центр зайнятості

Так, додаткові гарантії для постраждалих унаслідок збройної агресії проти України передбачені нормами Закону України.

153Перегляда
26 травня, 12:30
Вікторія Талашкевич

Громадська організація «Прес-клуб реформ» протягом найближчих шести місяців реалізовуватиме проєкт  «Кулінарні корифеї» на підтримку спільноти волонтерів та волонтерок «Годуємо патріотів!». Кошти на проєкт отримано у межах Конкурсу грантів для надання підтримки громадам, вразливим групам населення та особам, що потребують допомоги в Україні, що його втілює Програма розвитку ООН за фінансової підтримки Європейського Союзу....

158Переглядів
25 травня, 13:51
Кіровоградський обласний центр зайнятості

Наголосимо на тому, що, відповідно до норм законодавства про зайнятість населення, держава гарантує громадянам у сфері зайнятості захист від необґрунтованої відмови у найманні на роботу.

215Переглядів
25 травня, 13:23
Пресслужба Міністерства охорони здоров'я

Віспа мавп — віспоподібне захворювання, що спричинюють віруси родини поксвірусів. За клінічними ознаками воно дуже схоже на натуральну віспу.

216Переглядів
25 травня, 13:21
ЦДБ м. Кропивницького

Україна – це Європа. Під таким гаслом пройшов сьогодні у Центральній міській бібліотеці для дітей День бібліографії   «Новому поколінню – європейську перспективу».

204Перегляда
25 травня, 12:46

В обласному онкоцентрі оновили відділення променевої терапії, повідомляється в телеграм-каналі Кіровоградської облради.

217Переглядів
25 травня, 12:26
Пресслужба Міністерства охорони здоров'я

Через війну українці переживають значне психологічне навантаження, від дорослих до дітей. Багато людей втратили свої домівки, ще більша кількість змушені залишати оселі у пошуках безпечнішого місця перебування. 

178Переглядів
23 травня, 10:13

18 травня 2022 року у відділі мистецтв ОУНБ імені Дмитра Чижевського в рамках просвітницького проєкту «Україна у роки Другої світової війни: маловідомі сторінки».

250Переглядів
20 травня, 14:01
Кіровоградський обласний центр зайнятості

07 травня 2022 року набрав чинності Закон України «Про внесення змін до деяких законів України щодо функціонування сфер зайнятості та загальнообов’язкового державногосоціального страхування.

413Переглядів
20 травня, 11:09

Є бажання отримати одну з найактуальніших професій у б’юті-сфері? Хочете дізнатися, що таке омбре, шатуш, мажімеш, балаяж, опанувати тонкощі нарощування, ламінування волосся та професійного догляду за ним? 

423Перегляда
19 травня, 15:33
Кіровоградський обласний центр зайнятості

Частиною 5 статті 23 Закону України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування на випадок безробіття»визначено, що допомога по безробіттю не може перевищувати чотирикратного розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб. 

455Переглядів
19 травня, 13:00

Внаслідок військової агресії багато громадян вимушені були залишити свої домівки та переїхати до інших регіонів України.

446Переглядів
18 травня, 17:00
Відділ організації профнавчання Кіровоградського обласного центру зайнятості

Холодне і гаряче водопостачання, водовідведення, центральне опалення – всі ці комунікації сьогодні стали невід’ємною частиною комфортного життя кожного. А забезпечують безперебійне їх функціонуваннямонтажники санітарно-технічних систем і устаткування.

468Переглядів
18 травня, 16:58
Кіровоградський обласний центр зайнятості

Питання призначення допомоги по безробіттю врегульовані нормами Закону України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування на випадок безробіття» (далі – Закон).

471Перегляд
18 травня, 16:55
Катерина Лісняк, відділ мистецтв

Минулої середи в ОУНБ імені Дмитра Чижевського в рамках просвітницького проєкту«Україна у роки Другої світової війни: маловідомі сторінки»,відбулася чергова лекціякандидата історичних наук, доцента ЦДПУ імені Володимира Винниченка Олександра Чорного, темою якої стала «Війна і пропаганда».

472Перегляда
17 травня, 12:43
Відділ організації профнавчання Кіровоградського обласного центру зайнятості

Для підвищення конкурентоспроможності безробітних громадян на ринку праці та їх повернення до трудової діяльності державна служба зайнятості організовує професійну підготовку, перепідготовку та підвищення кваліфікації громадян, які перебувають на обліку в центрах зайнятості.

450Переглядів
17 травня, 11:13
Кіровоградський обласний центр зайнятості

На сторінці Кіровоградського обласного центру зайнятості у Фейсбук (під рубрикою «Електронний кадровий клуб»)було розміщено матеріал про норми законодавства, що регулюють належне оформлення трудових відносин.

382Перегляда
архів матеріалів розділу