Кіровоград24: портал про місто

Кіровоград24: портал про місто

суспільство
6 серпня, 15:31
Володимир Ніколаєнко, директор Новгородківської районної філії обласного центру зайнятості

Можливістю отримати допомогу по частковому безробіттю на період карантину вже скористалися близько 4000 представників малого та середнього бізнесу Кіровоградської області.

114Переглядів
5 серпня, 13:55
А. Калич, провідний фахівець з питань зайнятості відділу надання соціальних послуг Новоукраїнської районної філії

Пригадайте, що моменти невдач завжди бувають у всіх, навіть у дуже успішних людей. Ви не перший, хто не отримав бажану роботу. Але важливо не це, а ваш ентузіазм. Є енергія працювати та досягати успіхів?

72Перегляда
5 серпня, 13:07
С. Єремеєва, директор Добровеличківської районної філії обласного центру зайнятості

Серед добірки життєвих історій професійної реалізації учасників АТО/ООС є приклад Ігора Бірюка, який ще вчора проходив військову службу за контрактом у Збройних Силах України, а вже сьогодні має постійне місце роботи і є затребуваним працівником.


74Перегляда
4 серпня, 11:20
Роз’яснює Південно-Східне міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Дніпро)

З проголошенням України незалежною державою право кожного на судовий захист стало одним із фундаментальних прав людини, гарантованих у конституційному порядку.

77Переглядів
3 серпня, 16:39
Кіровоградський обласний центр зайнятості

Згідно зі статтею 6 Закону України «Про відпустки» від 15 листопада 1996 р. № 504 особам з інвалідністю І і II груп надається щорічна основна відпустка тривалістю 30 календарних днів, а особам з інвалідністю III групи — 26 календарних днів.

82Перегляда
3 серпня, 13:21
Відділ інформаційної роботи Кіровоградського обласного центру зайнятості

У рамках проведення всеукраїнської інформаційної кампанії з нагоди Всесвітнього дня боротьби з торгівлею людьми, в центрах зайнятості та філіях в онлайн режимі проходили  інформаційно-просвітницькі та інші тематичні заходи.

79Переглядів
31 липня, 16:39
lviv1256.com

Відпочинок цьогоріч є досить неоднозначною темою: їхати чи ні, якщо їхати, то куди і за скільки. Тож до вашої уваги підбірка найкращих пляжів України, де можна весело і недорого набратися сил.

183Перегляда
31 липня, 16:01
"Кіровоград24"

Завдяки реформі децентралізації новостворені ОТГ отримали змогу самостійно розпоряджатися коштами та не залежати від обласних і районних центрів.

858Переглядів
31 липня, 15:00

ГО «Інститут соціальної політики регіону» та Спільнота «Grant Management» оголошують відбір представників органів місцевого самоврядування.

142Перегляда
31 липня, 14:58
М. Жежеря, заступник начальника відділу активної підтримки безробітних Олександрійського міськрайонного центру зайнятості

У рамках проведення Всеукраїнської інформаційної кампанії з нагоди Всесвітнього дня боротьби з торгівлею людьми, що проходить в області.

128Переглядів
29 липня, 15:03
Богдан Стоян, заступник директора Кіровоградського обласного центру зайнятості

Відповідно до Закону України «Про зайнятість населення» громадяни у період трудової діяльності за кордоном мають право брати участь у загальнообов'язковому державному соціальному страхуванні відповідно до законодавства України, що дає їм право на соціальний захист у разі настання відповідних страхових випадків.

105Переглядів
29 липня, 09:38
О. Гинькут, провідний фахівець з профорієнтації відділу надання соціальних послуг Добровеличківської районної філії обласного центру зайнятості

У сучасному світі торгівля людьми є одним з найбільших масових порушень прав і свобод людини.

101Перегляд
28 липня, 14:59
Дмитро Синяк, decentralization.gov.ua

Голова Дмитрівської ОТГ Кіровоградської області Наталія Стиркуль у січні 2020 року сказала на «Речниках громад», що готова придбати сімейного лікаря так само, як футбольні клуби купують спортсменів. І ось, що з цього вийшло…

138Переглядів
27 липня, 10:31
НМЦ ЦЗ та БЖД Кіровоградської області

Недотриманням правил використання вогню, електропобутових приладів, газу батьки можуть звести нанівець всю виховну роботу, яку проводять у дитячому садку.

112Переглядів
27 липня, 10:12
Головне управління ДПС у Кіровоградській області

Головне управління ДПС у Кіровоградській області нагадує, що деклараційна кампанія 2020 року закінчилась.


114Переглядів
24 липня, 16:57
ukrinform.ua

В Україні за останні роки з’явилося багато екоферм, які націлені на виготовлення натуральної продукції без хімічних добавок. 

275Переглядів
24 липня, 14:42
Кіровоградський обласний центр зайнятості

Упродовж семи років, 30 липня, світова спільнота відзначає Всесвітній день протидії торгівлі людьми, який був проголошений Генеральною Асамблеєю ООН з метою підвищення інформованості громадськості.

149Переглядів
24 липня, 14:19
Вікторія Семененко

У соціальній роботі треба жити своєю справою, щоб твоя допомога відгукнулася у посмішці твого клієнта, у його бажанні лікуватися і жити.

150Переглядів
23 липня, 12:10
Н. Лебідь, заступник начальника відділу надання соціальних послуг Новоархангельської районної філії Кіровоградського облас

«Фотографія стала невід’ємною частиною мого життя. Для мене фотографія сьогодні  – це моє захоплення і, водночас, справа професійна», – говорить приватний підприємець з Новоархангельщини Олександр Голубенко.

126Переглядів
22 липня, 16:59
Олександр Волошин, директор Олександрівської районної філії обласного центру зайнятості

«Наприкінці минулого року, у зв'язку оптимізацією районних державних адміністрацій та їх структурних підрозділів, мене попередили про вивільнення. 

129Переглядів
архів матеріалів розділу