Кіровоград24: портал про місто

Кіровоград24: портал про місто

суспільство
22 жовтня, 16:21

Із впровадженням Єдиної інформаційної системи соціальної сфери (ЄІССС) стара система відійде в минуле.

177Переглядів
22 жовтня, 11:28
Кіровоградський обласний центр зайнятості

Нормами законодавства про зайнятість населення встановлено, що роботодавці мають право на застосування праці іноземців та осіб без громадянства (далі – іноземці) на території України на підставі дозволу.

188Переглядів
22 жовтня, 11:27
О. Губа, провідний фахівець з профорієнтації відділу активної підтримки безробітних Олександрійського міськрайонного центру зайнятості

Вчора, 21 жовтня, у Центрі надання соціальних послуг Приютівської селищної ради Олександрійського району Кіровоградської області для дітей відбувся профорієнтаційний захід.

190Переглядів
21 жовтня, 12:12
Відділ організації профорієнтації Кіровоградського обласного центру зайнятості

Жоден вибір у нашому житті не відбувається самостійно. Приймаючи будь-яке рішення, ми радимося з кимось, згадуємо досвід наших близьких, знайомих, їхню поведінку у схожій ситуації, аналізуємо наші можливості та обставини нашого життя. 

223Перегляда
21 жовтня, 12:06
Олена Пархоменко

Коментар надає Олена Пархоменко, начальник управління інформаційних систем та електронних реєстрів головного управління Пенсійного фонду України в Кіровоградській області.

226Переглядів
21 жовтня, 10:30
Лариса Семенова, відділ соціокультурної діяльності

Ця талановита і неординарна людина, педагог, літературознавець, літератор і громадський діяч, почесний громадянин Кропивницького багато років був великим другом ОУНБ імені Дмитра Чижевського.

220Переглядів
20 жовтня, 14:25

З 21 жовтня набувають чинності нові правила міжрегіональних перевезень.  Міністерство охорони здоров’я зібрало найчастіші питання щодо нових змін, з якими звертаються українці та відповідає на них.

273Перегляда
20 жовтня, 14:24
Кіровоградський обласний центр зайнятості

Законодавство про зайнятість передбачає обставини, за яких виданий дозвіл на застосування праці іноземців та осіб без громадянства (далі – іноземці) має бути скасований.

268Переглядів
20 жовтня, 14:21
Вікторія Семененко, PR-менеджер БО “100 відсотків життя. Кропивницький»

Степан повернувся з зони проведення АТО до себе в Гайворонський район, намагався звикнути до мирного життя, задумувався над майбутнім, адже з дружиною розлучилися. Як бути далі, як зібрати себе і знову жити? 

280Переглядів
19 жовтня, 16:08

Другий рік поспіль на Кіровоградщині реалізується програма «Велике будівництво». Трансформації відбуваються на дорогах регіону, в медицині, в освіті. 

304Перегляда
19 жовтня, 11:45
В'ячеслав Чебишев, член Національної спілки журналістів України

Напис ОЛЕКСАНДРІЯ на Спортивній авто-мото трасі «Вербова Лоза» встановили за ініціативи та фінансування Олександрійського міського голови Сергія Кузьменка. 

386Переглядів
19 жовтня, 11:36
Ольга Гинькут, провідний фахівець з профорієнтації відділу надання соціальних послуг Добровеличківської районної філії обласного центру зайнятості

Групову консультацію з питань створення прийомних сімей та дитячих будинків сімейного типу провели нещодавно для незайнятих громадян фахівці Добровеличківської районної філії.


332Перегляда
19 жовтня, 10:14

Впровадження Єдиної інформаційної системи  соціальної  сфери (ЄІССС) забезпечує прямі, прозорі, партнерські відносини між владою та громадянами. 

324Перегляда
18 жовтня, 13:01

Належний користувач – це фізична особа, яка на законних підставах користується транспортним засобом, що їй не належить.

404Перегляда
18 жовтня, 10:51
А. Ярошук, провідний фахівець з питань зайнятості відділу надання соціальних послуг Компаніївської районної філії Кіровоградського обласного центру за

Загальні засади співпраці служби зайнятості з роботодавцями, особливості працевлаштування осіб з інвалідністю та заходи з легалізації зайнятості обговорили під час інформаційного семінару.

388Переглядів
13 жовтня, 16:18

Напередодні Дня захисника України на патріотичну варту «З глибин сторіч козацький клич» зійшлися юні читачі бібліотеки-філії №4 МЦБС м. Кропивницького аби розважитися та позмагатися у спритності, силі і кмітливості.

351Перегляд
13 жовтня, 15:24

Понад 1,8 мільйонів українців на сьогодні успішно користуються електронним документом, що підтверджує факт вакцинації від COVID-19  у додатку “Дія”. 

702Перегляда
13 жовтня, 15:17

Напередодні  Дня українського козацтва і Дня захисників України  учні ЦВПУ ім. Миколи Федоровського завітали до бібліотеки-філії №2 щоб ознайомитися та перегорнути  сторінки усного журналу   «Українська державність та збройні сили: погляд в історію і сьогодення».

589Переглядів
13 жовтня, 14:55
В. Крамаренко, провідний фахівець з питань зайнятості Онуфріївської районної філії Кіровоградського обласного центру зайнятості

Уже два місяці завідувачем господарством в Онуфріївській загальноосвітній школі працює Віктор Гога. Маючи за плечима дві освіти за робітничими професіями, за увесь свій трудовий шлях працював на різних посадах.

566Переглядів
13 жовтня, 14:44

Законодавство про зайнятість населення регулює питання отримання дозволів на застосування праці іноземців та осіб без громадянства (далі – іноземці) в цілому та визначає окремі відмінності щодо видачі їх для особливих категорій іноземців.

563Перегляда
архів матеріалів розділу