Кіровоград24: портал про місто

Кіровоград24: портал про місто

суспільство
вчора, 14:58
Юлія Линник, начальник відділу рекрутингу Кіровоградського міськрайонного центру зайнятості

Сьогодні служба зайнятості демонструє нові можливості для роботодавців – якісно та оперативно підбирає кадри для підприємств на засадах рекрутингу. 

74Перегляда
вчора, 11:49
НМЦ ЦЗ та БЖД Кіровоградської області

Схоже, що спекотна погода влітку стає нормою навіть для не найспекотніших кліматичних поясів нашої країни.

74Перегляда
25 липня, 11:01
Віта Банташ

Днями у Кропивницькому відбулася велосипедна прогулянка за підтримки організації "Велодрузі", яка створена з метою об'єднання велосипедистів Кропивницького та області для популяризації велотуризму....

117Переглядів
23 липня, 10:52
Юлія Линник, начальник відділу рекрутингу Кіровоградського міськрайонного центру зайнятості

Якщо ви готуєте резюме на посаду, для якої вам не вистачає досвіду роботи, варто вказати ті якості, які продемонструють вашу перспективність.

224Перегляда
22 липня, 12:51

Якщо у Вас існує потреба у виборі або зміні професії, визначенні власних професійних інтересів, здібностей, психологічних схильностей, на допомогу приходить спеціальний онлайн-сервіс державної служби зайнятості «МОЯ ПРОФЕСІЯ: консультаційна мережа».

245Переглядів
22 липня, 10:56
Оксана Демченко, заступник начальника відділу взаємодії з роботодавцями Кіровоградського міськрайонного центру зайнятості

Вчора, 21 липня 2021 року, в  Кіровоградському міськрайонному центрі зайнятості відбулася інформаційна зустріч представника Регіонального фонду підтримки підприємництва у Кіровоградській області.

227Переглядів
21 липня, 14:14
Оксана Пухарь

З 01 червня 2021 року розпочато поетапне впровадження електронної форми листків непрацездатності, сформованих на підставі медичних висновків про тимчасову непрацездатність.

260Переглядів
21 липня, 13:15
Світлана Щербіна, провідний фахівець з питань зайнятості Долинської районної філії Кіровоградського обласного центру зайнятості

Під час інформаційного семінару із загальних питань зайнятості, який пройшов у Долинській районній філії Кіровоградського обласного центру зайнятості.

266Переглядів
21 липня, 13:12
Вікторія Семененко

«Не здатися, щоб вилікувати туберкульоз. Не зупинятися у прийомі таблеток. Не зловживати алкоголем», - повторювала соціальна працівниця проєкту «100 відсотків життя та якісних послуг на Кіровоградщині» Анна Шевченко своєму 50-ти річному клієнту. 

256Переглядів
20 липня, 12:46
НМЦ ЦЗ та БЖД Кіровоградської області

Лікарі стверджують, що засмагати шкідливо, тому що під впливом прямих сонячних променів настає раннє старіння шкіри, підвищується ризик ракових захворювань. 

260Переглядів
19 липня, 11:17
Світлана Риндіна, начальник управління обслуговування громадян головного управління Пенсійного Фонду України в Кіровоградській області

Як відомо, Пенсійний фонд України не стоїть осторонь інновацій, які на етапі модернізації системи надання відомчих послуг, привнесли відповідні корективи до традиційних форм подання документів для призначення пенсії. 

255Переглядів
16 липня, 11:06
Вікторія Семененко, PR-менеджер БО “100 відсотків життя. Кропивницький»

Про ВІЛ-позитивний статус Наталя дізналася у шістдесят. Запустила городи, домашнє господарство і забула тоді підсолити борщ… Якщо про ВІЛ-статус дізнаються в селі, що з нею буде? 

365Переглядів
14 липня, 10:25
Головне управління ДПС у Кіровоградській області

Надзвичайно актуальним питанням сьогодення залишається легалізація зайнятості та заробітної плати населення, оскільки саме від величини страхового стажу та розміру офіційної заробітної плати, з якої сплачені внески, залежить рівень соціального та пенсійного захисту людини.

419Переглядів
13 липня, 16:11
Юрій Лісниченко, "Вечірня газета"

Одним із депутатів Кропивницької міської ради, які опікуються округом № 3 (а це – вулиці Пацаєва, Космонавта Попова, Героїв України, Генерала Жадова, Юрія Коваленка та проспекти Університетський і Промисловий), є Михайло Бєжан – заступник кропивницького міського голови.

1119Переглядів
13 липня, 15:03

Користувачі нехарчової продукції, наприклад, обладнання, що працює під тиском ліфтів, і компонентів безпеки для ліфтів, повинні бути впевненими у їх безпечності.

444Перегляда
12 липня, 12:25

Вибухонебезпечні предмети – це предмети, які спроможні завдати людям і тваринам поранення або призвести до загибелі, пошкодити чи зруйнувати будівлі. 

290Переглядів
9 липня, 15:03
О. Чумаченко, начальник відділу активної підтримки безробітних Кіровоградського міськрайонного центру зайнятості

У Кіровоградському міськрайонному центрі зайнятості презентували службу у лавах Національної гвардії України. 

681Перегляд
9 липня, 13:01
UA: КРОПИВНИЦЬКИЙ, фото Олексій Каприця

15 липня міжрегіональне шоу «Ранок на Суспільному» відзначатиме першу річницю роботи в ефірі. Кіровоградщину вся Україна бачить очима спецкореспондентки UA: КРОПИВНИЦЬКИЙ Вікторії Колосової. 

652Перегляда
8 липня, 09:59
Кіровоградський обласний центр зайнятості

Закінчились літні канікули, протягом яких багато школярів виявили бажання підзаробити. Проте, існує велика вірогідність того, що певна кількість школярів продовжить підробіток суміщаючи його з навчанням.

601Перегляд
8 липня, 09:46
текст і фото - Віта Банташ
Ірина Новицька

Днями у Кропивницькому Гончаренко центрі пройшла лекція від нотаріуса Ірини Новицької, на яку запросили всіх охочих аби ті отримали відповіді на свої запитання щодо порядку успадкування, а також дарування майна, створення аліментних договорів та багатьох інших моментів цієї сфери...

629Переглядів
архів матеріалів розділу