Кіровоград24: портал про місто

Кіровоград24: портал про місто

Розділ: новини
Автор:
Дата: 12 квітня, 16:29
Документ знаходиться за адресою: http://kirovograd24.com/shortly/2024/04/12/golova-kirovogradskoi-oblradi-jurii-drozd-vzjav-uchast-u-kongresi-mistsevih-ta-regionalnih-vlad-pri-prezidentovi-ukraini.htm
новини, 12 квітня, 16:29

Голова Кіровоградської облради Юрій Дрозд взяв участь у Конгресі місцевих та регіональних влад при Президентові України


Голова Кіровоградської обласної ради Юрій Дрозд, перший заступник начальника ОВА Павло Конопко, заступники начальника ОВА Сергій Шеремет та Юрій Миколаєнко взяли участь у Конгресі місцевих та регіональних влад при Президентові України сьогодні, 12 квітня. 


Захід проходив у режимі онлайн. 


Під час засідання Конгресу обговорювали нагальні питання життєдіяльності держави. Зокрема, йшлося про стан протидії безпековим загрозам та організацію подолання наслідків руйнування цивільної інфраструктури. Також учасники заходу обговорили нову урядову політику з підтримки вітчизняних виробників та нову економічну доктрину України. Чималу увагу приділили проблемі медичної реабілітації військовослужбовців ЗСУ. 


У тому числі під час засідання Конгресу мова йшла про нові можливості та виклики для місцевих громад у межах європейської інтеграції України. 

   

1629Переглядів
Інші матеріали розділу Версія для друку

Коментарі

Ще нема коментарів до цього матеріалу. Будьте першим!
Напишіть ваш коментар
Ім'я:
Коментар: