Кіровоград24: портал про місто

Кіровоград24: портал про місто

політика
13 вересня, 10:15

Юлия Тимошенко возглавляет президентский рейтинг по данным исследования в семи областях Юга и Востока Украины. 

150Переглядів
29 серпня, 15:38
Світлана Ткаченко, провідний юрисконсульт Кіровоградського обласного центру зайнятості

Відповідно до пункту 37 Порядку реєстрації, перереєстрації безробітних та ведення обліку осіб, які шукають роботу, центр зайнятості припиняє реєстрацію безробітного

114Переглядів
28 серпня, 11:27
Підготувала Анна Кислицька для «UkraineWorld» (ukraineworld.org)

Зміна виборчої системи, можливо, єдиний спосіб побороти в Україні політичну корупцію. Але залишилось не так багато часу до парламентських виборів, коли корупційний механізм піде на ще один довгий термін. Експерти закликають до ухвалення виборчого кодексу, щоби нарешті ухвалити законодавство, яке визначатиме, хто розпоряджатиметься державними коштами в наступні п’ять років....

118Переглядів
28 серпня, 11:24
Підготував Володимир Єрмоленко для «UkraineWorld» (ukraineworld.org)

Угода про асоціацію з Україною стала чи не найдраматичнішою угодою ЄС із третьою країною. Коли за президентства Віктора Януковича наприкінці 2013 року український уряд відмовився підписувати угоду, спалахнули протести Євромайдану, які закінчилися втечею Януковича до Росії....

166Переглядів
21 серпня, 13:04

Черговий корупційний скандал трапився в українському політикумі. В Інтернет-мережі з’явилося відео журналістського розслідування, в якому автори показали маєток Анатолія Гриценка.

350Переглядів
21 серпня, 09:58

Двадцять сім  років дороги позаду. Хороший привід і можливість робити висновки. Але нині це не самоціль. Адже висновки потрібні для того, щоб знати, куди рухатися далі.

2232Перегляда
9 серпня, 11:49

Різноплановість прогнозів підтверджує ризиковий характер аграрного бізнесу. Важливо відзначити не просто наявність опадів, а їх наявність у потрібні фази вегетації сільськогосподарських культур.

1407Переглядів
7 серпня, 10:04
Олена Пипич, начальник відділу активної підтримки безробітних у Світловодської міськрайонної філії Кіровоградського обласного центру зайнятості

Перукарню «Шарм» у центрі селища  Власівка, що на Світловодщині,  знають усі місцеві мешканці.  Свої перші кроки в якості  приватного підприємця тут зробила Надія Скіба. 

128Переглядів
25 липня, 16:04

Суммарный рейтинг консервативных партий (“Оппозиционный блок”, “За життя” и “Видродження”) в 7 областях Юга и Востока Украины (Запорожской, Днепропетровской, Харьковской, Одесской, Николаевской, Херсонской Кировоградской) составляет 38,9%.

178Переглядів
19 липня, 14:52

Суммарный рейтинг консервативных партий (“Оппозиционный блок” и “За життя”) в Кировоградской области составляет всего лишь 21,6%.

231Перегляд
10 липня, 15:20

В суботу, 7 липня, народний депутат України, який став народним обранцем по спискам партії «Народний фронт» провів прес-конференцію. 

1006Переглядів
9 липня, 12:30

Однією з головних тем, що обговорюються у ЗМІ після місцевих виборів до ОТГ став успіх Аграрної партії України, яка змогла пройти в ради ОТГ майже в усіх областях України та посіла третє місце серед політичних сил, що приймали участь у виборах.

770Переглядів
5 липня, 12:38
Кропивницька ОДПІ

Кропивницька ОДПІ ГУ ДФС у Кіровоградській області нагадує місцевим працедавцям і найманим працівникам, що неоформлений трудовий договір є не лише грубим порушенням трудового законодавства, а й у подальшому тягне за собою низку проблем для самого працівника.

346Переглядів
25 червня, 11:18
"Кіровоград24"

Як вже повідомляв сайт «Кіровоград24» на минулому сесійному засіданні міської ради міста Кропивницькому, яке відбулося в п’яницю, 22 червня, депутатами міської ради було підтримано підвищення втричі податку на нерухоме майно відмінне від земельної ділянки з 0,1 до 0,3 відсотка від мінімальної заробітної плати з 1 квадратного метра. 

2156Переглядів
22 червня, 19:01
Олександра Лєвіна спеціально для "Кіровоград24"

«Все буде 0,3» саме цією крилатою фразою міського голови Андрія Райковича можна охарактеризувати сьогоднішнє скандальне засідання сесії міської ради міста Кропивницький.

1514Переглядів
12 червня, 10:23
Юридичний відділ Кіровоградського обласного центру зайнятості

Кодексом законів про працю України встановлено, що неповнолітні (особи, які не досягли вісімнадцяти років) у трудових відносинах у правах прирівнюються до повнолітніх та мають пільги, встановлені законодавством.

3980Переглядів
11 червня, 11:02
Вікторія Талашкевич, для Кіровоград-24 із Брюсселю, фото - УНН
Глава Місії України при НАТО Вадим Пристайко, фото - УНН

Глава Місії України при НАТО Вадим Пристайко переконаний, що виживання України як держави залежить виключно від зусиль, які вона застосує для захисту своїх кордонів і розвитку обороноздатності. На цьому він наголосив днями під час зустрічі із українськими журналістами у Брюсселі, які завітали до міста у рамках проекту «Точне відображення Угоди про асоціацію Україна-ЄС в українських медіа»....

224Перегляда
23 травня, 10:54
Олександра Лєвіна

Власне про це розмови в кулуарах міської ради Кропивницького ходили давно. Олександр Грабенко є куратором дуже привабливих для деяких депутатів управлінь: земельного, капітального будівництва, архітектури та інших. 

1426Переглядів
22 травня, 12:51

Новгородківський вокальний ансамбль «Мрійниці» - один з найкращих аматорських вокальних колективів країни, який є учасником і переможцем численних конкурсів і фестивалів.

217Переглядів
16 травня, 14:34
С. Швець, провідний фахівець з питань зайнятості відділу надання соціальних послуг Голованівського районного центру зайнятості

Профорієнтація є пріоритетним напрямком роботи навчальних закладів професійно-технічної освіти. Правильний вибір професії – важливий крок у житті кожної людини.


250Переглядів
архів матеріалів розділу