Кіровоград24: портал про місто

Кіровоград24: портал про місто

політика
10 липня, 15:20

В суботу, 7 липня, народний депутат України, який став народним обранцем по спискам партії «Народний фронт» провів прес-конференцію. 

258Переглядів
9 липня, 12:30

Однією з головних тем, що обговорюються у ЗМІ після місцевих виборів до ОТГ став успіх Аграрної партії України, яка змогла пройти в ради ОТГ майже в усіх областях України та посіла третє місце серед політичних сил, що приймали участь у виборах.

572Перегляда
5 липня, 12:38
Кропивницька ОДПІ

Кропивницька ОДПІ ГУ ДФС у Кіровоградській області нагадує місцевим працедавцям і найманим працівникам, що неоформлений трудовий договір є не лише грубим порушенням трудового законодавства, а й у подальшому тягне за собою низку проблем для самого працівника.

156Переглядів
25 червня, 11:18
"Кіровоград24"

Як вже повідомляв сайт «Кіровоград24» на минулому сесійному засіданні міської ради міста Кропивницькому, яке відбулося в п’яницю, 22 червня, депутатами міської ради було підтримано підвищення втричі податку на нерухоме майно відмінне від земельної ділянки з 0,1 до 0,3 відсотка від мінімальної заробітної плати з 1 квадратного метра. 

1957Переглядів
22 червня, 19:01
Олександра Лєвіна спеціально для "Кіровоград24"

«Все буде 0,3» саме цією крилатою фразою міського голови Андрія Райковича можна охарактеризувати сьогоднішнє скандальне засідання сесії міської ради міста Кропивницький.

1307Переглядів
12 червня, 10:23
Юридичний відділ Кіровоградського обласного центру зайнятості

Кодексом законів про працю України встановлено, що неповнолітні (особи, які не досягли вісімнадцяти років) у трудових відносинах у правах прирівнюються до повнолітніх та мають пільги, встановлені законодавством.

1228Переглядів
11 червня, 11:02
Вікторія Талашкевич, для Кіровоград-24 із Брюсселю, фото - УНН
Глава Місії України при НАТО Вадим Пристайко, фото - УНН

Глава Місії України при НАТО Вадим Пристайко переконаний, що виживання України як держави залежить виключно від зусиль, які вона застосує для захисту своїх кордонів і розвитку обороноздатності. На цьому він наголосив днями під час зустрічі із українськими журналістами у Брюсселі, які завітали до міста у рамках проекту «Точне відображення Угоди про асоціацію Україна-ЄС в українських медіа»....

144Перегляда
23 травня, 10:54
Олександра Лєвіна

Власне про це розмови в кулуарах міської ради Кропивницького ходили давно. Олександр Грабенко є куратором дуже привабливих для деяких депутатів управлінь: земельного, капітального будівництва, архітектури та інших. 

1224Перегляда
22 травня, 12:51

Новгородківський вокальний ансамбль «Мрійниці» - один з найкращих аматорських вокальних колективів країни, який є учасником і переможцем численних конкурсів і фестивалів.

156Переглядів
16 травня, 14:34
С. Швець, провідний фахівець з питань зайнятості відділу надання соціальних послуг Голованівського районного центру зайнятості

Профорієнтація є пріоритетним напрямком роботи навчальних закладів професійно-технічної освіти. Правильний вибір професії – важливий крок у житті кожної людини.


172Перегляда
15 травня, 12:42
Ю. Марченко, провідний фахівецьз профорієнтації відділу активноїпідтримки безробітних Кіровоградського міськрайонного центру зайнятості

З метою сприяння усвідомленому вибору молодими людьми майбутньої професії, затребуваної на регіональному ринку праці Кіровоградським міськрайонним центром зайнятості, були проведенні заходи із залученням навчальних закладів та роботодавців міста Кропивницький.

185Переглядів
8 травня, 18:34
"Кіровоград24"

Як вже раніше повідомляв сайт «Кіровоград24» на позаминулій сесії міської ради міста Кропивницького міський голова Андрій Райкович зачитав заяву депутата міськради, члена фракції «Блоку Петра Порошенка «Солідарність» Богдана Товстогана про складання ним депутатських повноважень. 

615Переглядів
12 квітня, 18:51
ЦЖР

Интересная, и чем-то даже забавная история случилась в городском совете в г Кропивницкий. История попахивает как политическим примитивизмом, провинциальностью, так и политической коррупцией. 

1386Переглядів
30 березня, 10:03

Вчора, під час сесійного засідання депутат міськради Кропивницького від партії БПП «Солідарність» Богдан Товстоган склав повноваження. 

2844Перегляда
3 березня, 05:47
Вікторія Талашкевич, Кіровоградський Центр розвитку місцевого самоврядування

Цієї зими Центральна виборча комісія призначила перші вибори у трьох об’єднаних територіальних громадах (ОТГ) у Кіровоградській області, зокрема у Новопразькій та Приютівській громадах, і пройдуть вибори вже через два місяці, а саме 29-го квітня....

461Перегляд
1 березня, 11:38
Відділ організації профорієнтації Кіровоградського обласного центру зайнятості

Хто розумніший, чоловіки чи жінки? Перемагає інтуїція дівчат чи хлопчача логіка? Тисячі років людство шукає відповіді на ці запитання.

416Переглядів
19 лютого, 08:40

У п’ятницю 16 лютого відбулось чергове засідання Центральної виборчої комісії, яке провів Голова Комісії Михайло Охендовський....

392Перегляда
13 лютого, 16:29
Андрей Трубачев, "Украина-Центр"

Телезрители и пользователи «Фейсбука» в областном центре получат новое ток-шоу об актуальных вопросах и проблемах городской жизни и управления. 

827Переглядів
18 січня, 16:35

Депутати від УКРОПу не голосуватимуть у другому читанні за законопроект № 7163 «Про особливості державної політики із забезпечення державного суверенітету України над тимчасово окупованими територіями в Донецькій та Луганській областях». 

541Перегляд
27 грудня 2017
Олександра Левіна, для "Кіровоград24"

Наступний, після католицького Різдва ранок в міській раді Кропивницького видався похмурим для провладної коаліції на чолі з секретарем міськради Андрієм Табаловим. Удар вони отримали з відти з вітки менше всього очікували – від міського голови Андрія Райковича.

995Переглядів
архів матеріалів розділу