Кіровоград24: портал про місто

Кіровоград24: портал про місто

політика
14:14

Народный депутат Украины Вадим Новинский, выступая от имени фракции Оппозиционного Блока на брифинге в Верховной Раде, заявил: «Сопредседателем нашей фракции Юрием Бойко было подписано соглашение о сотрудничестве и о создании так называемой платформы «За життя - Оппозиционная платформа» вместе с Вадимом Рабиновичем, на которое он, Бойко, не имел абсолютно никаких оснований.

96Переглядів
вчора, 11:54
Центр Регіональних Досліджень

Вже близько 10 років сайти «весь Кіровоград», а згодом «Кіровоград24» та інші ЗМІ регіону співпрацюють з Центр Регіональних Досліджень, який у виборчий та між виборчий період проводить соціологічні дослідження зокрема в Кіровоградські області та містах регіону.

271Перегляд
25 жовтня, 16:33

19 жовтня 2018 року відбувся XV з'їзд Аграрної партії України під гаслом «Нові виклики – нові можливості» , який поставив остаточну крапку у боротьбі патріотичної більшості партії за демократичні цінності, за право простих людей управляти партією та не підкорюватися олігархічним забаганкам.

1425Переглядів
16 жовтня, 15:39

За сфабрикованное дело против одного из лидеров оппозиции отказались голосовать большинство депутатов, в том числе, даже из провластных партий. Набралось только 137 голосов.

281Перегляд
12 жовтня, 15:24
"Кіровоград24"

Як вже повідомляв сайт «Кіровоград24» у четвер, 11 жовтня, на телеканалі ТТV вийшов черговий випуск ток-шоу «Бар’єр». Автором і ведучим програми є політик та журналіст Олександр Дануца.

148Переглядів
10 жовтня, 11:56
Центр Журналістських Розслідувань

З початку осені в Україні фактично розпочався новий політичний сезон, який передує року виборів. В 2019 році весною ми обиратимемо президента країни, а восени в парламент.

434Перегляда
9 жовтня, 11:22

Оппозиционер доказал, что власть сфальсифицировала обвинения против него.

377Переглядів
13 вересня, 10:15

Юлия Тимошенко возглавляет президентский рейтинг по данным исследования в семи областях Юга и Востока Украины. 

204Перегляда
29 серпня, 15:38
Світлана Ткаченко, провідний юрисконсульт Кіровоградського обласного центру зайнятості

Відповідно до пункту 37 Порядку реєстрації, перереєстрації безробітних та ведення обліку осіб, які шукають роботу, центр зайнятості припиняє реєстрацію безробітного

179Переглядів
28 серпня, 11:27
Підготувала Анна Кислицька для «UkraineWorld» (ukraineworld.org)

Зміна виборчої системи, можливо, єдиний спосіб побороти в Україні політичну корупцію. Але залишилось не так багато часу до парламентських виборів, коли корупційний механізм піде на ще один довгий термін. Експерти закликають до ухвалення виборчого кодексу, щоби нарешті ухвалити законодавство, яке визначатиме, хто розпоряджатиметься державними коштами в наступні п’ять років....

178Переглядів
28 серпня, 11:24
Підготував Володимир Єрмоленко для «UkraineWorld» (ukraineworld.org)

Угода про асоціацію з Україною стала чи не найдраматичнішою угодою ЄС із третьою країною. Коли за президентства Віктора Януковича наприкінці 2013 року український уряд відмовився підписувати угоду, спалахнули протести Євромайдану, які закінчилися втечею Януковича до Росії....

227Переглядів
21 серпня, 13:04

Черговий корупційний скандал трапився в українському політикумі. В Інтернет-мережі з’явилося відео журналістського розслідування, в якому автори показали маєток Анатолія Гриценка.

446Переглядів
21 серпня, 09:58

Двадцять сім  років дороги позаду. Хороший привід і можливість робити висновки. Але нині це не самоціль. Адже висновки потрібні для того, щоб знати, куди рухатися далі.

2452Перегляда
9 серпня, 11:49

Різноплановість прогнозів підтверджує ризиковий характер аграрного бізнесу. Важливо відзначити не просто наявність опадів, а їх наявність у потрібні фази вегетації сільськогосподарських культур.

1501Перегляд
7 серпня, 10:04
Олена Пипич, начальник відділу активної підтримки безробітних у Світловодської міськрайонної філії Кіровоградського обласного центру зайнятості

Перукарню «Шарм» у центрі селища  Власівка, що на Світловодщині,  знають усі місцеві мешканці.  Свої перші кроки в якості  приватного підприємця тут зробила Надія Скіба. 

183Перегляда
25 липня, 16:04

Суммарный рейтинг консервативных партий (“Оппозиционный блок”, “За життя” и “Видродження”) в 7 областях Юга и Востока Украины (Запорожской, Днепропетровской, Харьковской, Одесской, Николаевской, Херсонской Кировоградской) составляет 38,9%.

238Переглядів
19 липня, 14:52

Суммарный рейтинг консервативных партий (“Оппозиционный блок” и “За життя”) в Кировоградской области составляет всего лишь 21,6%.

287Переглядів
10 липня, 15:20

В суботу, 7 липня, народний депутат України, який став народним обранцем по спискам партії «Народний фронт» провів прес-конференцію. 

1123Перегляда
9 липня, 12:30

Однією з головних тем, що обговорюються у ЗМІ після місцевих виборів до ОТГ став успіх Аграрної партії України, яка змогла пройти в ради ОТГ майже в усіх областях України та посіла третє місце серед політичних сил, що приймали участь у виборах.

834Перегляда
5 липня, 12:38
Кропивницька ОДПІ

Кропивницька ОДПІ ГУ ДФС у Кіровоградській області нагадує місцевим працедавцям і найманим працівникам, що неоформлений трудовий договір є не лише грубим порушенням трудового законодавства, а й у подальшому тягне за собою низку проблем для самого працівника.

423Перегляда
архів матеріалів розділу