Кіровоград24: портал про місто

Кіровоград24: портал про місто

фотогалерея
12 грудня, 13:39

Законопроект «Купуй українське» хочуть просунути, прикриваючись благородними цілями

41Перегляд
30 листопада, 15:27
"Кіровоград24"

Координаційна рада з питань громадського бюджету при міській раді міста Кропивницького підвела підсумки онлайн та офлайн голосувань та оголосила рейтинг проектів.

238Переглядів
22 листопада, 16:44
Надія Ухаліна, "Кіровоград24", фото - Олена Шаповалова

Сьогодні у Прес-клубі реформ відбулася прес-конференція голови правління кондитерської фабрики «Східні ласощі» Костянтина Чередника та директора з розвитку КФ «Східні ласощі» Вахтанга Щербиніна.

1163Перегляда
21 листопада, 09:02
Олена Степанок – завідуюча відділом науково–просвітницької роботи Кіровоградського обласного художнього музею

20 листопада в Кіровоградському обласному художньому музеї відбулося відкриття персональної виставки творів художника - іконописця, заслуженого художника України Олександра Ігоровича Охапкіна «Образи української душі».

147Переглядів
16 листопада, 16:40
"Кіровоград24"

26 квітня 1986 року на території української РСР поблизу міст Чорнобиль та Прип’ять сталася найбільша техногенна катастрофа за всю історію людства. На атомній електростанції імені В.І. Леніна через невдалий експеримент стався вибух.

177Переглядів
14 листопада, 15:16

На Кіровоградщині засумував врятований селянами лебідь (ВІДЕО)

393Перегляда
9 листопада, 17:17
"Кіровоград24"

Про особливості реабілітації та ресоціалізації військових на четвертому році війни, про психологічну адаптацію, якої потребують майже всі учасники АТО розповідали сьогодні, 9 листопада, у Прес-клубі представники Центру ресоціалізації військових «Коловорот».

232Перегляда
9 листопада, 09:06
Леся Нестройна – науковий співробітник відділу науково-просвітницької роботи обласного художнього музею

8 листопада в Кіровоградському обласному художньому музеї відбулося відкриття обласної виставки «Країна майстрів» робіт декоративно-ужиткового мистецтва до Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва.

170Переглядів
7 листопада, 14:37
К. Зайченко, керівник гуртка ЦДЮТ «Ляльковий театр»

Під час весняних канікул гурток «Ляльковий театр» подарував найменшим мешканцям нашого міста подорож у чарівний світ казки. 

214Переглядів
7 листопада, 13:13

Сервісні центри МВС вирішили нагадати важливі щоденні правила поведінки на дорозі, яких мають дотримуватися водії і пішоходи. 

168Переглядів
6 листопада, 11:59

Майкл Щур влучно «проаналізував» роботу Андрія Максюти (ВІДЕО)

995Переглядів
6 листопада, 11:56
Громад

Четвертий ефір спецпроекту Громадського радіо «П’ята графа», підготовленого у партнерстві із Прес-клубом реформ за підтримки Чорноморського фонду регіонального співробітництва, було присвячено темі національного етнічного різноманіття в Україні і, зокрема, життю поляків в Україні. Гостем ефіру став Олександр Полячок...

174Перегляда
6 листопада, 11:06

Декрет для себе: мами в Кропивницькому займаються гімнастикою з немовлятами (ВІДЕО)

237Переглядів
6 листопада, 09:57

Вийшло шоу #@)₴?$0 з Майклом Щуром #1 (2 сезон) і значна частина одного з випусків була присвячена феєричному ролику-звіту голові Спеціалізованої інспекції міста Кропивницького Андрії Аксюті.

276Переглядів
5 листопада, 09:37
Вікторія Талашкевич, фото - Олена Карпенко
Надія Кареліна та Володимир Вященко

Неймовірно продуктивний і цікавий тренінг на тему роботи у соціальних мережах, а також публічних виступів та роботи перед камерою провели для учасників та учасниць занять у Бізнес-школі "WAKE UP" Надія Кареліна та Володимир Вященко....

199Переглядів
3 листопада, 14:45
Олег Юрченко – зав. відділом туристично-краєзнавчої та інформаційної роботи Кіровоградського обласного художнього музею

Шанувальники високопрофесійного мистецтва вже давно звикли до того, що обласний художній музей постійно вражає їх новими виставковими проектами та іншими мистецькими заходами.

160Переглядів
2 листопада, 10:58
Валентина Ноженко -головний зберігач фондів Кіровоградського обласного хулдожнього музею

В останній день жовтня  наукові співробітники  Кіровоградського обласного художнього музею з робочою  візитівкою    побували в столиці  України. 

157Переглядів
1 листопада, 12:41

У Кропивницькому іномарка збила на смерть молоду дівчину та навіть не пригальмувала (ВІДЕО)

139Переглядів
31 жовтня, 17:27
Анна Недлінська – науковий співробітник відділу науково-просвітницької роботи обласного художнього

31 жовтня в Кіровоградському обласному художньому музеї розгорнуто експозицію «Осінній вернісаж» присвячену осінній порі року.   


146Переглядів
30 жовтня, 12:17
Громадське радіо, текст - Алла Торчанська
Людмила Видриган

Третій ефір спецпроекту Громадського радіо «П’ята графа», підготовленого у партнерстві із Прес-клубом реформ за підтримки Чорноморського фонду регіонального співробітництва, було присвячено темі національного етнічного різноманіття в Україні і, зокрема, життю корейців в Україні. Гостею ефіру стала Людмила Видриган, голова Херсонського обласного відділення Всеукраїнської асоціації корейців...

135Переглядів
архів матеріалів розділу