Кіровоград24: портал про місто

Кіровоград24: портал про місто

культура
вчора, 14:32
Дмитро Шульга, спеціально для "Кіровоград24"

Не можу сказати, що ознайомився з усіма творами з брендової серії «Морок» видавництва «Нора-друк», проте після прочитаних мною книг схиляюся до думки, що морок у цьому випадку не стільки на позначення чогось містичного, жахаючого, потойбічного, скільки йдеться про темне, що може приховуватися в людині. 

186Переглядів
18 вересня, 15:30
Анатолій Кімнатний – завідуючий відділом Кіровоградського обласного художнього музею – картинної галереї Петра Оссовського «Світ і Вітчизна»

13 вересня 2018 року в рамках проекту "ТЕАТР У МУЗЕЇ" відбувся незвичний захід - моновистава у виконанні заслуженого артиста України Юрія Жеребцова "Всі на уху" (рибальські байки) за оповіданнями К. Паустовського.

96Переглядів
31 серпня, 10:44
Дмитро Шульга, спеціально для "Кіровоград24"

У мене часто буває, що розумієш, що це «твоє кіно» після певної влучної фрази чи епізоду. З новим вітчизняним науково-фантастичним фільмом для сімейного перегляду «Бобот та енергія Всесвіту» трапилося саме так.

313Переглядів
21 серпня, 16:13
Дмитро Шульга, спеціально для "Кіровоград24"

Ісландсько-українська кінокартина «Гірська жінка на війні» - фільм, гідний того, аби на сеансах були заповнені зали.

365Переглядів
14 серпня, 10:01
Анна Недлінська – науковий співробітник відділу науково-просвітницької роботи обласного художнього музею

Хто вони володарі «лівої руки»? В чому їх секрет та феномен, адже еволюційні процеси досконалі, нічого просто так не з’являється. 

123Перегляда
1 серпня, 13:29
Тетяна Костенко – науковий співробітник відділу Кіровоградського обласного художнього музею - картинної галереї Петра Оссовського «Світ і Вітчизна»

Нещодавно у відділі Кіровоградського обласного художнього музею розпочала свою роботу виставка творів вихованців студії образотворчого мистецтва «ART-TIME» під керівництвом Ірини Зантарії«Весь світ у долоньках».

129Переглядів
24 липня, 13:33
Олена Мигашко, журнал «Український театр»

Мрійливі розмови в Україні про захід, який систематизував, каталогізував би театральне середовище - це таке собі вічно актуальне і вічно нездійсненне очікування Ґодо.

796Переглядів
13 липня, 12:53
Author - Dmytro Shulga, Foto – Molodist IFF official facebook page, Filmski Centar Srbije www.fcs.rs

In 2018 special competition film program for kids and teenagers “Teen Screen” at Molodist International Film Festival was very powerful.

402Перегляда
26 червня, 18:32
Вячеслав Чебышев, член Национального союза журналистов Украины. Фото автора

…Пожалуй, начну с написания названия города. Вот написание на греческом языке –  Γεωργιούπολη. Латинскими буквами название пишется так – Georgioupolis.

355Переглядів
13 червня, 16:40
Леся Нестройна, науковий співробітник відділу науково-просвітницької роботи Кіровоградського обласного художнього музею

«… творчості АнатоліяДворського притаманне не споглядальне сприйняття подій і явищ, а загострено-осмислене, коли і художник, і глядач  мають визначитися у власній позиції і цінностях…» Броніслав Куманський 

271Перегляд
8 червня, 11:24
Дмитро Шульга, спеціально для "Кіровоград24"

Прем’єра короткометражного фільму Максима Наконечного «Новий рік у сімейному колі» відбулася в рамках Національного конкурсу 47-ого КМКФ «Молодість», що тривав з 27 травня по 3 червня 2018 року, й ця робота неодноразово згадувалася критиками як один з фаворитів. 

448Переглядів
30 травня, 10:47
Дмитро Шульга, спеціально для "Кіровоград24"

Навесні 2018 року склалася майже унікальна ситуація з виданням українських перекладів скандинавських письменників. Якщо з книжок шведських чи норвезьких авторів щосезону можна обирати, то прямі переклади з данської чи фінської – це не таке вже й часте явище. 

643Перегляда
29 травня, 10:41
Дмитро Шульга, спеціально для "Кіровоград24"

27 травня розпочався 47-й Київський міжнародний кінофестиваль «Молодість» і вперше у нову пору року – наприкінці весни. Фільмом відкриття стала стрічка польської режисери Малґожати Шумовської «Обличчя/Рило», що здобула «Срібного Ведмедя» на цьогорічному Берлінале.

341Перегляд
30 квітня, 13:22
Розмову вела Надя Ухаліна, фото – Надя Ухаліна та Андрій Домаранський

Нещодавно у Кропивницький завітав відомий письменник Юрій Андрухович. Його творчий доробок формально можна поділити на: поетичне й прозове. 

356Переглядів
26 квітня, 10:01
Олег Юрченко – завідуючий відділом туристично-краєзнавчої та інформаційної роботи Кіровоградського обласного художнього музею

26 квітня в обласному художньому музеї розгорнуто експозицію «Чорнобильська катастрофа: програний двобій з природою», приурочена 32-й річниці аварії на Чорнобильській АЕС.

293Перегляда
16 квітня, 16:05
Надя Ухаліна, "Кіровоград24"

Сьогодні, 16 квітня, у Прес-клубі міста Кропивницького відбулася прес-конференція, у ході якої презентували літературно-театральний конкурс серед шкіл Кропивницького за мотивами творів Олександра Жовни

7505Переглядів
16 квітня, 09:26

13 квітня 2018 року в Кіровоградському обласному художньому музеї було відкрито виставку художніх світлин мандруючої виставки «Києво-Печерська лавра – святиня України».

274Перегляда
10 квітня, 16:02
Дмитро Шульга, спеціально для "Кіровоград24"

Про таких, як ти, часто кажуть, що вони живуть у власному замкненому світі, але це не зовсім так. Ти потребуєш взаємодії з оточенням, можливо, навіть більше, ніж інші люди.

596Переглядів
5 квітня, 16:47
Світлана Приймак, обласна бібліотека ім. Д.І. Чижевського

4 квітня, напередодні великого християнського свята, у відділі мистецтв обласної бібліотеки ім.Д.Чижевського відбувся Великодній творчий майстер – клас «Благовіст».

464Перегляда
23 березня, 11:46
Ганна Осіпова – заступник директора з наукової роботи та Валентина Ноженко – головний зберігач фондів Кіровоградського обласного художнього музею

На днях співробітники Кіровоградського обласного художнього музею незважаючи на досить морозну та прохолодну погоду здійснили творчий виїзд до засніженого Харкова. 

469Переглядів
архів матеріалів розділу