Кіровоград24: портал про місто

Кіровоград24: портал про місто

культура
17 травня, 10:00
Кіровоградський обласний художній музей

Кіровоградський обласний художній музей запрошує на ХV Міжнародну акцію «НІЧ МУЗЕЇВ». 

72Перегляда
13 травня, 11:52
Олександра Крикун, фахівець із зв’язків з громадськістю Кіровоградського обласного ЦДЮТ

У Кіровоградській обласній філармонії аншлаг! Свій ювілей святкує Народний художній колектив ансамбль сучасної хореографії «Час пік».

82Перегляда
8 травня, 16:19
Олег Юрченко – завідуючий відділом туристично-краєзнавчої та інформаційної роботи Кіровоградського обласного художнього музею

Сьогодні, 8 травня 2019 року в обласному художньому музеї розгорнуто експозицію «Переможний травень», присвячену Дню пам’яті і примирення та 74-й річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

115Переглядів
8 травня, 15:04
Інна Тільнова, day.kyiv.ua

Етновиконавиця Світлана Буланова — про втілення ідеї зібрати на Кіровоградщині старовинні пісні й дати їм нове життя

90Переглядів
25 квітня, 14:32
Вікторія Талашкевич, Прес-клуб реформ, фото - Обласний художній музей

У середу, 24-го квітня у Кропивницькому відбулася щорічна благодійна акція, що її напередодні Великодня проводять у форматі Аукціону – продажу творів мистецтва, - обласний художній музей та громадська організація «Прес-клуб реформ»....

1382Перегляда
23 квітня, 11:03
Наталія Андрійченко, завідувачка інформаційно-бібліографічного відділу

В обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Д.І.Чижевського у кожному структурному підрозділі надається безкоштовний доступ до електронного архіву Української періодики LIBRARIA.

116Переглядів
18 квітня, 15:59
Микола Правда – науковий співробітник відділу туристично-краєзнавчої та інформаційної роботи Кіровоградського обласного художнього музею

Щороку 18 квітня світова громадськість відзначає Міжнародний день пам’яток і визначних місць,а в Україні це свято ще має назву «День пам'яток історії та культури».

218Переглядів
10 квітня, 09:34
Валентина Кизилова

З чим асоціюється весна? Правильно: з приємними змінами, яскравими кольорами, чистотою та свіжістю!Як хочеться відчути , нарешті, радість приходу весни!  

124Перегляда
20 березня, 13:39
Олександра Крикун, фахівець із зв’язків з громадськістю Кіровоградського обласного ЦДЮТ

Альфред Шнітке – відомий композитор, педагог і музикознавець, який своєю творчістю зробив значний внесок в розвиток мистецтва. 

221Перегляд
19 березня, 13:35
Катерина Білоконь, Україна для українців

Справжньою окрасою національної сцени і зіркою театрального простору на зламі XIX-XX ст. була Марія Заньковецька. Вона увійшла в історію театру як видатна українська трагедійна актриса і саме їй вдалось, у створюваних сценічних образах, стати символом української жінки.

217Переглядів
15 березня, 13:57

У четвер, 28 березня кропивничан запрошують на перегляд вистави від театру "Палата №6". Захід приурочений до дня театру.

196Переглядів
14 березня, 11:44
Вікторія Талашкевич

Щоб підвищити активність молоді під час цьогорічних Президентських та Парламентських виборів автори і авторки проекту «реАнімація виборців» придумали навчити юнацтво... створювати мультфільми! У тому числі воркшоп пройшов у Кременчуцькому вищому професійному училищі №7...

207Переглядів
19 лютого, 17:12
Леся Нестройна, науковий співробітник відділу науково-просвітницької роботи Кіровоградського обласного художнього музею

19 лютого в Кіровоградському обласному художньому музеї  розгорнуто експозицію творів «Щедрість душі» до 90-річчя від дня народження художника-земляка, педагога, колишнього директора дитячої художньої школи Юрія Іващенка.

208Переглядів
19 лютого, 16:26
Валентина Ноженко - головний зберігач фондів, Ганна Осіпова - заступник директора з наукової роботи Кіровоградського обласного художнього музею

Минулого року Кіровоградському обласному художньому музею  випала честь стати учасником VII Національного фестивалю гончарного мистецтва в Опішному Полтавської області.

258Переглядів
13 лютого, 12:37
Дмитро Шульга, "Кіровоград24"

Моє меломанське знайомство з творчістю групи «Скрябін» відбулося в середині 1990-х, і хоч після виходу зі складу колективу Сергія Гери та Ростислава Домішевського я почав з меншим захопленням стежити за тим, що робив Андрій Кузьменко з новими музикантами...

308Переглядів
18 січня, 10:04
Анна Недлінська – науковий співробітник відділу науково-просвітницької роботи обласного художнього музею

В Кіровоградському обласному художньому музеї розгорнуто виставку «Повернення на рідну землю» присвячену 95-річчю від дня народження художника-земляка Івана Савенка.

261Перегляд
3 січня, 16:41
Дмитро Шульга, спеціально для "Кіровоград24"

Третього січня, першою серед вітчизняних фільмів 2019-го, стартувала в прокаті стрічка «11 дітей з Моршина» Хоча на офіційному постері картини немало медійно відомих облич і зазначається, що це фільм від продюсера «Дзідзьо.

644Перегляда
5 грудня 2018
Надія Ухаліна, "Кіровоград24"

Вулична культура - це те, що наповнює кожне місто енергією. Це рух, який постійно розвивається і підкуплює людей своєю безпосередністю та свободою.

358Переглядів
29 листопада 2018
Віталій Ніколаєвський, stepup.press

Ось уже протягом восьми років власник галереї "Єлисаветград", член Національної спілки художників України Микола Цуканов займається реалізацією благодійних проектів, в тому числі з розвитку дитячої творчості.

438Переглядів
16 листопада 2018
текст - Вікторія Талашкевич, на фото - Хистина Петренко

У вас є улюблені книжки? Ви читаєте їх на ніч, або в дорозі, або радите друзям і колегам… А є люди, які не можуть читати книги. І саме для них Фундація літературних ініціатив за підтримки Українського Культурного Фонду оголошує другий етап Всеукраїнської волонтерської акції «Озвучимо книжки для незрячих»....

362Перегляда
архів матеріалів розділу