Кіровоград24: портал про місто

Кіровоград24: портал про місто

культура
18 січня, 10:04
Анна Недлінська – науковий співробітник відділу науково-просвітницької роботи обласного художнього музею

В Кіровоградському обласному художньому музеї розгорнуто виставку «Повернення на рідну землю» присвячену 95-річчю від дня народження художника-земляка Івана Савенка.

78Переглядів
3 січня, 16:41
Дмитро Шульга, спеціально для "Кіровоград24"

Третього січня, першою серед вітчизняних фільмів 2019-го, стартувала в прокаті стрічка «11 дітей з Моршина» Хоча на офіційному постері картини немало медійно відомих облич і зазначається, що це фільм від продюсера «Дзідзьо.

303Перегляда
5 грудня 2018
Надія Ухаліна, "Кіровоград24"

Вулична культура - це те, що наповнює кожне місто енергією. Це рух, який постійно розвивається і підкуплює людей своєю безпосередністю та свободою.

124Перегляда
29 листопада 2018
Віталій Ніколаєвський, stepup.press

Ось уже протягом восьми років власник галереї "Єлисаветград", член Національної спілки художників України Микола Цуканов займається реалізацією благодійних проектів, в тому числі з розвитку дитячої творчості.

118Переглядів
16 листопада 2018
текст - Вікторія Талашкевич, на фото - Хистина Петренко

У вас є улюблені книжки? Ви читаєте їх на ніч, або в дорозі, або радите друзям і колегам… А є люди, які не можуть читати книги. І саме для них Фундація літературних ініціатив за підтримки Українського Культурного Фонду оголошує другий етап Всеукраїнської волонтерської акції «Озвучимо книжки для незрячих»....

204Перегляда
15 листопада 2018
Дмитро Шульга, спеціально для "Кіровоград24"

Адже саме так – «Жінки Олександра Жовни» – називався не те щоб творчий вечір чи не найвідомішого письменника нашого краю, а з недавнього часу ще й кінорежисера і сценариста Олександра Жовни.

178Переглядів
9 листопада 2018
Дмитро Шульга, спеціально для "Кіровоград24"

Коли берешся за екранізацію «найкращого українського роману десятиліття» - а саме так творці фільму «Дике поле», спираючись на премію «Книга року Бі-Бі-Сі», позиціонували літературну основу стрічки, книгу «Ворошиловград» Сергія Жадана – то, ясна річ, вкрай важливо максимально зберегти текст першоджерела.

342Перегляда
9 жовтня 2018
Анатолій Кімнатний – завідуючий відділом Кіровоградського обласного художнього музею – картинної галереї Петра Оссовського «Світ і Вітчизна»

9 жовтня у відділі Кіровоградського обласного художнього музею – картинній галереї Петра Оссовського «Світ і Вітчизна» відбудеться відкриття виставки творів «Вогонь, що не згасає».

191Перегляд
28 вересня 2018

Рецепт успіху знає олександрійська активістка Ірина Кваша

186Переглядів
27 вересня 2018

У Кропивницькому розпочинається підготовка до другого етапу літературних салонів за творами Жовни

236Переглядів
21 вересня 2018
Дмитро Шульга, спеціально для "Кіровоград24"

Не можу сказати, що ознайомився з усіма творами з брендової серії «Морок» видавництва «Нора-друк», проте після прочитаних мною книг схиляюся до думки, що морок у цьому випадку не стільки на позначення чогось містичного, жахаючого, потойбічного, скільки йдеться про темне, що може приховуватися в людині. 

543Перегляда
18 вересня 2018
Анатолій Кімнатний – завідуючий відділом Кіровоградського обласного художнього музею – картинної галереї Петра Оссовського «Світ і Вітчизна»

13 вересня 2018 року в рамках проекту "ТЕАТР У МУЗЕЇ" відбувся незвичний захід - моновистава у виконанні заслуженого артиста України Юрія Жеребцова "Всі на уху" (рибальські байки) за оповіданнями К. Паустовського.

252Перегляда
31 серпня 2018
Дмитро Шульга, спеціально для "Кіровоград24"

У мене часто буває, що розумієш, що це «твоє кіно» після певної влучної фрази чи епізоду. З новим вітчизняним науково-фантастичним фільмом для сімейного перегляду «Бобот та енергія Всесвіту» трапилося саме так.

533Перегляда
21 серпня 2018
Дмитро Шульга, спеціально для "Кіровоград24"

Ісландсько-українська кінокартина «Гірська жінка на війні» - фільм, гідний того, аби на сеансах були заповнені зали.

511Переглядів
14 серпня 2018
Анна Недлінська – науковий співробітник відділу науково-просвітницької роботи обласного художнього музею

Хто вони володарі «лівої руки»? В чому їх секрет та феномен, адже еволюційні процеси досконалі, нічого просто так не з’являється. 

257Переглядів
1 серпня 2018
Тетяна Костенко – науковий співробітник відділу Кіровоградського обласного художнього музею - картинної галереї Петра Оссовського «Світ і Вітчизна»

Нещодавно у відділі Кіровоградського обласного художнього музею розпочала свою роботу виставка творів вихованців студії образотворчого мистецтва «ART-TIME» під керівництвом Ірини Зантарії«Весь світ у долоньках».

284Перегляда
24 липня 2018
Олена Мигашко, журнал «Український театр»

Мрійливі розмови в Україні про захід, який систематизував, каталогізував би театральне середовище - це таке собі вічно актуальне і вічно нездійсненне очікування Ґодо.

946Переглядів
13 липня 2018
Author - Dmytro Shulga, Foto – Molodist IFF official facebook page, Filmski Centar Srbije www.fcs.rs

In 2018 special competition film program for kids and teenagers “Teen Screen” at Molodist International Film Festival was very powerful.

542Перегляда
26 червня 2018
Вячеслав Чебышев, член Национального союза журналистов Украины. Фото автора

…Пожалуй, начну с написания названия города. Вот написание на греческом языке –  Γεωργιούπολη. Латинскими буквами название пишется так – Georgioupolis.

532Перегляда
13 червня 2018
Леся Нестройна, науковий співробітник відділу науково-просвітницької роботи Кіровоградського обласного художнього музею

«… творчості АнатоліяДворського притаманне не споглядальне сприйняття подій і явищ, а загострено-осмислене, коли і художник, і глядач  мають визначитися у власній позиції і цінностях…» Броніслав Куманський 

434Перегляда
архів матеріалів розділу