Кіровоград24: портал про місто

Кіровоград24: портал про місто

культура
21 червня, 11:04
Дмитро Шульга, ексклюзивно для "Кіровоград24"

Традиційною для Міжнародного кінофестивалю «Молодість» є позаконкурсна програма фільмів з Фінляндії, Швеції, Норвегії, Данії, Ісландії «Скандинавська панорама». 

205Переглядів
7 червня, 09:37
Дмитро Шульга; фото – Артем Галкін, Анастасія Мантач, Дарина Дейнеко-Казмірук

На 48-му Міжнародному кінофестивалі «Молодість» німецька режисерка Сара Вінкенштетте представляла свій дебютний повнометражний фільм «Занадто далеко».

236Переглядів
6 червня, 15:33
Олександр Рудоманов, LB.ua

Наступним пунктом моїх подорожей став залізничний вузол, що розташований в Кіровоградській області, недалеко від Кривого Рогу, – місто Долинська.

197Переглядів
5 червня, 13:21
Олег Юрченко – завідуючий відділомтуристично-краєзнавчої та інформаційної роботиКіровоградського обласного художнього музею

З 17 травня понад два тижні на Кіровоградщині  одночасно на трьох локаціях: у Кіровоградському обласному художньому музеї, міському художньо-меморіальному музеї Олександра Осмьоркіна та галереї «Єлисаветград» був презентований проект «Мальовнича Україна».

147Переглядів
4 червня, 12:43
Дмитро Шульга, спеціально для "Кіровоград24"

TS – це скорочення, яке в буклетах Міжнародного кінофестивалю «Молодість» позначає фільми, що беруть участь у конкурсній програмі «TeenScreen», де представлені стрічки для дитячо-підліткової аудиторії і переможців у якій визначає дитяче журі. 

284Перегляда
20 травня, 09:38
Кіровоградський обласний ЦДЮТ

18 травня, в рамках відзначення Дня Європи в Україні відбувся обласний фестиваль «Єврофест – 2019».

394Перегляда
17 травня, 10:00
Кіровоградський обласний художній музей

Кіровоградський обласний художній музей запрошує на ХV Міжнародну акцію «НІЧ МУЗЕЇВ». 

234Перегляда
13 травня, 11:52
Олександра Крикун, фахівець із зв’язків з громадськістю Кіровоградського обласного ЦДЮТ

У Кіровоградській обласній філармонії аншлаг! Свій ювілей святкує Народний художній колектив ансамбль сучасної хореографії «Час пік».

283Перегляда
8 травня, 16:19
Олег Юрченко – завідуючий відділом туристично-краєзнавчої та інформаційної роботи Кіровоградського обласного художнього музею

Сьогодні, 8 травня 2019 року в обласному художньому музеї розгорнуто експозицію «Переможний травень», присвячену Дню пам’яті і примирення та 74-й річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

270Переглядів
8 травня, 15:04
Інна Тільнова, day.kyiv.ua

Етновиконавиця Світлана Буланова — про втілення ідеї зібрати на Кіровоградщині старовинні пісні й дати їм нове життя

229Переглядів
25 квітня, 14:32
Вікторія Талашкевич, Прес-клуб реформ, фото - Обласний художній музей

У середу, 24-го квітня у Кропивницькому відбулася щорічна благодійна акція, що її напередодні Великодня проводять у форматі Аукціону – продажу творів мистецтва, - обласний художній музей та громадська організація «Прес-клуб реформ»....

3663Перегляда
23 квітня, 11:03
Наталія Андрійченко, завідувачка інформаційно-бібліографічного відділу

В обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Д.І.Чижевського у кожному структурному підрозділі надається безкоштовний доступ до електронного архіву Української періодики LIBRARIA.

276Переглядів
18 квітня, 15:59
Микола Правда – науковий співробітник відділу туристично-краєзнавчої та інформаційної роботи Кіровоградського обласного художнього музею

Щороку 18 квітня світова громадськість відзначає Міжнародний день пам’яток і визначних місць,а в Україні це свято ще має назву «День пам'яток історії та культури».

379Переглядів
10 квітня, 09:34
Валентина Кизилова

З чим асоціюється весна? Правильно: з приємними змінами, яскравими кольорами, чистотою та свіжістю!Як хочеться відчути , нарешті, радість приходу весни!  

245Переглядів
20 березня, 13:39
Олександра Крикун, фахівець із зв’язків з громадськістю Кіровоградського обласного ЦДЮТ

Альфред Шнітке – відомий композитор, педагог і музикознавець, який своєю творчістю зробив значний внесок в розвиток мистецтва. 

381Перегляд
19 березня, 13:35
Катерина Білоконь, Україна для українців

Справжньою окрасою національної сцени і зіркою театрального простору на зламі XIX-XX ст. була Марія Заньковецька. Вона увійшла в історію театру як видатна українська трагедійна актриса і саме їй вдалось, у створюваних сценічних образах, стати символом української жінки.

371Перегляд
15 березня, 13:57

У четвер, 28 березня кропивничан запрошують на перегляд вистави від театру "Палата №6". Захід приурочений до дня театру.

296Переглядів
14 березня, 11:44
Вікторія Талашкевич

Щоб підвищити активність молоді під час цьогорічних Президентських та Парламентських виборів автори і авторки проекту «реАнімація виборців» придумали навчити юнацтво... створювати мультфільми! У тому числі воркшоп пройшов у Кременчуцькому вищому професійному училищі №7...

316Переглядів
19 лютого, 17:12
Леся Нестройна, науковий співробітник відділу науково-просвітницької роботи Кіровоградського обласного художнього музею

19 лютого в Кіровоградському обласному художньому музеї  розгорнуто експозицію творів «Щедрість душі» до 90-річчя від дня народження художника-земляка, педагога, колишнього директора дитячої художньої школи Юрія Іващенка.

336Переглядів
19 лютого, 16:26
Валентина Ноженко - головний зберігач фондів, Ганна Осіпова - заступник директора з наукової роботи Кіровоградського обласного художнього музею

Минулого року Кіровоградському обласному художньому музею  випала честь стати учасником VII Національного фестивалю гончарного мистецтва в Опішному Полтавської області.

411Переглядів
архів матеріалів розділу