Кіровоград24: портал про місто

Кіровоград24: портал про місто

культура
28 лютого, 15:16
Дмитро Шульга, спеціально для "Кіровоград24"

У передостанній день зими відбувся прем’єрний (поки що закритий) показ дебютного фільму режисерки Катерини Мурованої «Лялечка», примітного тим, що творча група стрічки відсотків на 90 складалася з кропивничан.

308Переглядів
8 лютого, 15:23

Кіровоградський академічний обласний театр ляльок запрошує мешканців і гостей міста на перегляд вистав та веселі розваги.

217Переглядів
10 січня, 10:28
Олег Юрченко – завідуючий відділом туристично-краєзнавчої та інформаційної роботи Кіровоградського обласного художнього музею

4 січня 2018 року обласний художній музей відзначив 25 - річчя свого народження чудовою виставкою з красномовною назвою «Не згасне світ мистецького горіння».

282Перегляда
4 січня, 11:21
Дмитро Шульга, спеціально для "Кіровоград24"

«Картинка для привернення уваги,» – так іноді пишуть у фейсбуці, додаючи зображення до допису, аби його побачило більше людей. Судячи з усього, фотографію футболіста на обкладинку антології «10 історій для хлопців» помістили зі схожих мотивів. 

355Переглядів
19 грудня 2017
Олег Юрченко – зав. відділом туристично-краєзнавчої та інформаційної роботи обласного художнього музею

18 грудня у відділі обласного художнього музею – картинній галереї Петра Оссовського «Світ і Вітчизна» відкрито виставку «На вістрі життя», присвячену світлій пам’яті громадського діяча, краєзнавця, мецената та колекціонера Віктора Петракова. 

302Перегляда
8 грудня 2017
Дмитро Шульга, спеціально для "Кіровоград24"

У 2017 році знана вокальна формація «Піккардійська терція» відзначає своє 25-річчя. З нагоди цієї поважної дати колектив відправився у всеукраїнський тур, де не тільки зі своїми прихильниками святкував чвертьвіковий ювілей, але й презентував новий довгоочікуваний альбом «Лети». 

409Переглядів
23 листопада 2017
Дмитро Шульга, спеціально для "Кіровоград24"

Національний конкурс короткометражних фільмів нещодавнього фестивалю «Молодість. Пролог» завершувала багато в чому провокаційна стрічка «Невидима», дебютна для режисера Максима Наконечного.

851Перегляд
16 листопада 2017
Дмитро Шульга, спеціально для "Кіровоград24"

За останні кілька місяців вітчизняні кінематографісти (чи то суто власними силами, чи то в копродукції) представили українському глядачу неабияке жанрове різноманіття: історико-героїчне кіно, авантюрні комедії та трагікомедії, артхаузні драми, фентезі для родинного перегляду, екранізації класики.

455Переглядів
12 листопада 2017
Ведуча - Анастасія Багаліка, текст розшифрувала Олена Ребрик

П’ятий ефір спецпроекту Громадського радіо «П’ята графа», підготовленого у партнерстві із Прес-клубом реформ за підтримки Чорноморського фонду регіонального співробітництва, було присвячено темі національного етнічного різноманіття в Україні і, зокрема, життю німців в Україні...

414Переглядів
6 листопада 2017
Громад

Четвертий ефір спецпроекту Громадського радіо «П’ята графа», підготовленого у партнерстві із Прес-клубом реформ за підтримки Чорноморського фонду регіонального співробітництва, було присвячено темі національного етнічного різноманіття в Україні і, зокрема, життю поляків в Україні. Гостем ефіру став Олександр Полячок...

453Перегляда
2 листопада 2017
Галина Богомаз-Кулик, фахівець зі зв'язків з громадськістю Кіровоградського обласного ЦДЮТ

Осінні шкільні канікули – це чудова пора, на яку діти завжди чекають з нетерпінням. Адже в цей час школярі мають прекрасну можливість відпочити від завантажених буднів і домашніх завдань. 

418Переглядів
1 листопада 2017
Олег Юрченко – завідуючий відділом туристично-краєзнавчої та інформаційної роботи

1 листопада 2017 року в обласному художньому музеї розгорнуто експозицію «Велич таланту» творів славетного земляка, унікального медальєра В’ячеслава Попова, присвячену 80-річному ювілею видатного майстра.

415Переглядів
30 жовтня 2017
Дмитро Шульга, спеціально для "Кіровоград24"

Кілька днів тому ми почали розповідь про учасників Національного конкурсу короткометражних фільмів, що відбувався в рамках фестивалю «Молодість. 

652Перегляда
30 жовтня 2017
Громадське радіо, текст - Алла Торчанська
Людмила Видриган

Третій ефір спецпроекту Громадського радіо «П’ята графа», підготовленого у партнерстві із Прес-клубом реформ за підтримки Чорноморського фонду регіонального співробітництва, було присвячено темі національного етнічного різноманіття в Україні і, зокрема, життю корейців в Україні. Гостею ефіру стала Людмила Видриган, голова Херсонського обласного відділення Всеукраїнської асоціації корейців...

395Переглядів
25 жовтня 2017

У зв’язку із перенесенням Міжнародного кінофестивалю «Молодість» з осені на кінець весни, у традиційні жовтневі дні відбувався так званий «Пролог» до основного фесту, а однією з його головних подій – Національний конкурс короткометражних фільмів, у який було відібрано 19 стрічок.

542Перегляда
23 жовтня 2017

20 жовтня один знайвідоміших сучасних письменників і член «Українського об’єднання патріотів – УКРОП» Василь Шкляр презентував у Кропивницькому свій новий історичний роман "Троща".

504Перегляда
13 жовтня 2017
Дмитро Шульга, спеціально для "Кіровоград24"

На прем’єру фільму Юрія Ковальова «Сторожова застава» у кінотеатр «Портал» я йшов з певною пересторогою, адже напередодні прочитав на фейсбуці, як би так пом’якше висловитися, малокомпліментарний відгук про стрічку від шанованого мною критика Олександра Гусева. 

925Переглядів
4 жовтня 2017
Сектор комунікації поліції Кіровоградської області

Профспілковий відомчий вокально-інструментальний колектив (перший і досі єдиний в Україні) був заснований у 2012 році.

575Переглядів
28 вересня 2017
Дмитро Шульга, спеціально для "Кіровоград24"

3 22 по 24 вересня в Кропивницькому, у кінотеатрі «Портал» проходив «OBRIYKINOFEST», в рамках якого було продемонстровано 6 українських стрічок. 

776Переглядів
18 вересня 2017

В цю теплу осінню пору, протягом дня, на території філії №8 діяв бібліотечний бульвар.  Мета -  залучити  до читання якомога більше жителів мікрорайону «Шкільний».

932Перегляда
архів матеріалів розділу