Кіровоград24: портал про місто

Кіровоград24: портал про місто

культура
16 листопада, 16:29
текст - Вікторія Талашкевич, на фото - Хистина Петренко

У вас є улюблені книжки? Ви читаєте їх на ніч, або в дорозі, або радите друзям і колегам… А є люди, які не можуть читати книги. І саме для них Фундація літературних ініціатив за підтримки Українського Культурного Фонду оголошує другий етап Всеукраїнської волонтерської акції «Озвучимо книжки для незрячих»....

82Перегляда
15 листопада, 13:01
Дмитро Шульга, спеціально для "Кіровоград24"

Адже саме так – «Жінки Олександра Жовни» – називався не те щоб творчий вечір чи не найвідомішого письменника нашого краю, а з недавнього часу ще й кінорежисера і сценариста Олександра Жовни.

78Переглядів
9 листопада, 10:20
Дмитро Шульга, спеціально для "Кіровоград24"

Коли берешся за екранізацію «найкращого українського роману десятиліття» - а саме так творці фільму «Дике поле», спираючись на премію «Книга року Бі-Бі-Сі», позиціонували літературну основу стрічки, книгу «Ворошиловград» Сергія Жадана – то, ясна річ, вкрай важливо максимально зберегти текст першоджерела.

236Переглядів
9 жовтня, 09:56
Анатолій Кімнатний – завідуючий відділом Кіровоградського обласного художнього музею – картинної галереї Петра Оссовського «Світ і Вітчизна»

9 жовтня у відділі Кіровоградського обласного художнього музею – картинній галереї Петра Оссовського «Світ і Вітчизна» відбудеться відкриття виставки творів «Вогонь, що не згасає».

106Переглядів
28 вересня, 11:53

Рецепт успіху знає олександрійська активістка Ірина Кваша

109Переглядів
27 вересня, 15:01

У Кропивницькому розпочинається підготовка до другого етапу літературних салонів за творами Жовни

156Переглядів
21 вересня, 14:32
Дмитро Шульга, спеціально для "Кіровоград24"

Не можу сказати, що ознайомився з усіма творами з брендової серії «Морок» видавництва «Нора-друк», проте після прочитаних мною книг схиляюся до думки, що морок у цьому випадку не стільки на позначення чогось містичного, жахаючого, потойбічного, скільки йдеться про темне, що може приховуватися в людині. 

386Переглядів
18 вересня, 15:30
Анатолій Кімнатний – завідуючий відділом Кіровоградського обласного художнього музею – картинної галереї Петра Оссовського «Світ і Вітчизна»

13 вересня 2018 року в рамках проекту "ТЕАТР У МУЗЕЇ" відбувся незвичний захід - моновистава у виконанні заслуженого артиста України Юрія Жеребцова "Всі на уху" (рибальські байки) за оповіданнями К. Паустовського.

157Переглядів
31 серпня, 10:44
Дмитро Шульга, спеціально для "Кіровоград24"

У мене часто буває, що розумієш, що це «твоє кіно» після певної влучної фрази чи епізоду. З новим вітчизняним науково-фантастичним фільмом для сімейного перегляду «Бобот та енергія Всесвіту» трапилося саме так.

445Переглядів
21 серпня, 16:13
Дмитро Шульга, спеціально для "Кіровоград24"

Ісландсько-українська кінокартина «Гірська жінка на війні» - фільм, гідний того, аби на сеансах були заповнені зали.

421Перегляд
14 серпня, 10:01
Анна Недлінська – науковий співробітник відділу науково-просвітницької роботи обласного художнього музею

Хто вони володарі «лівої руки»? В чому їх секрет та феномен, адже еволюційні процеси досконалі, нічого просто так не з’являється. 

168Переглядів
1 серпня, 13:29
Тетяна Костенко – науковий співробітник відділу Кіровоградського обласного художнього музею - картинної галереї Петра Оссовського «Світ і Вітчизна»

Нещодавно у відділі Кіровоградського обласного художнього музею розпочала свою роботу виставка творів вихованців студії образотворчого мистецтва «ART-TIME» під керівництвом Ірини Зантарії«Весь світ у долоньках».

185Переглядів
24 липня, 13:33
Олена Мигашко, журнал «Український театр»

Мрійливі розмови в Україні про захід, який систематизував, каталогізував би театральне середовище - це таке собі вічно актуальне і вічно нездійсненне очікування Ґодо.

860Переглядів
13 липня, 12:53
Author - Dmytro Shulga, Foto – Molodist IFF official facebook page, Filmski Centar Srbije www.fcs.rs

In 2018 special competition film program for kids and teenagers “Teen Screen” at Molodist International Film Festival was very powerful.

456Переглядів
26 червня, 18:32
Вячеслав Чебышев, член Национального союза журналистов Украины. Фото автора

…Пожалуй, начну с написания названия города. Вот написание на греческом языке –  Γεωργιούπολη. Латинскими буквами название пишется так – Georgioupolis.

431Перегляд
13 червня, 16:40
Леся Нестройна, науковий співробітник відділу науково-просвітницької роботи Кіровоградського обласного художнього музею

«… творчості АнатоліяДворського притаманне не споглядальне сприйняття подій і явищ, а загострено-осмислене, коли і художник, і глядач  мають визначитися у власній позиції і цінностях…» Броніслав Куманський 

332Перегляда
8 червня, 11:24
Дмитро Шульга, спеціально для "Кіровоград24"

Прем’єра короткометражного фільму Максима Наконечного «Новий рік у сімейному колі» відбулася в рамках Національного конкурсу 47-ого КМКФ «Молодість», що тривав з 27 травня по 3 червня 2018 року, й ця робота неодноразово згадувалася критиками як один з фаворитів. 

488Переглядів
30 травня, 10:47
Дмитро Шульга, спеціально для "Кіровоград24"

Навесні 2018 року склалася майже унікальна ситуація з виданням українських перекладів скандинавських письменників. Якщо з книжок шведських чи норвезьких авторів щосезону можна обирати, то прямі переклади з данської чи фінської – це не таке вже й часте явище. 

716Переглядів
29 травня, 10:41
Дмитро Шульга, спеціально для "Кіровоград24"

27 травня розпочався 47-й Київський міжнародний кінофестиваль «Молодість» і вперше у нову пору року – наприкінці весни. Фільмом відкриття стала стрічка польської режисери Малґожати Шумовської «Обличчя/Рило», що здобула «Срібного Ведмедя» на цьогорічному Берлінале.

382Перегляда
30 квітня, 13:22
Розмову вела Надя Ухаліна, фото – Надя Ухаліна та Андрій Домаранський

Нещодавно у Кропивницький завітав відомий письменник Юрій Андрухович. Його творчий доробок формально можна поділити на: поетичне й прозове. 

395Переглядів
архів матеріалів розділу