Кіровоград24: портал про місто

Кіровоград24: портал про місто

культура
20 березня, 13:39
Олександра Крикун, фахівець із зв’язків з громадськістю Кіровоградського обласного ЦДЮТ

Альфред Шнітке – відомий композитор, педагог і музикознавець, який своєю творчістю зробив значний внесок в розвиток мистецтва. 

71Перегляд
19 березня, 13:35
Катерина Білоконь, Україна для українців

Справжньою окрасою національної сцени і зіркою театрального простору на зламі XIX-XX ст. була Марія Заньковецька. Вона увійшла в історію театру як видатна українська трагедійна актриса і саме їй вдалось, у створюваних сценічних образах, стати символом української жінки.

74Перегляда
15 березня, 13:57

У четвер, 28 березня кропивничан запрошують на перегляд вистави від театру "Палата №6". Захід приурочений до дня театру.

99Переглядів
14 березня, 11:44
Вікторія Талашкевич

Щоб підвищити активність молоді під час цьогорічних Президентських та Парламентських виборів автори і авторки проекту «реАнімація виборців» придумали навчити юнацтво... створювати мультфільми! У тому числі воркшоп пройшов у Кременчуцькому вищому професійному училищі №7...

93Перегляда
19 лютого, 17:12
Леся Нестройна, науковий співробітник відділу науково-просвітницької роботи Кіровоградського обласного художнього музею

19 лютого в Кіровоградському обласному художньому музеї  розгорнуто експозицію творів «Щедрість душі» до 90-річчя від дня народження художника-земляка, педагога, колишнього директора дитячої художньої школи Юрія Іващенка.

119Переглядів
19 лютого, 16:26
Валентина Ноженко - головний зберігач фондів, Ганна Осіпова - заступник директора з наукової роботи Кіровоградського обласного художнього музею

Минулого року Кіровоградському обласному художньому музею  випала честь стати учасником VII Національного фестивалю гончарного мистецтва в Опішному Полтавської області.

127Переглядів
13 лютого, 12:37
Дмитро Шульга, "Кіровоград24"

Моє меломанське знайомство з творчістю групи «Скрябін» відбулося в середині 1990-х, і хоч після виходу зі складу колективу Сергія Гери та Ростислава Домішевського я почав з меншим захопленням стежити за тим, що робив Андрій Кузьменко з новими музикантами...

205Переглядів
18 січня, 10:04
Анна Недлінська – науковий співробітник відділу науково-просвітницької роботи обласного художнього музею

В Кіровоградському обласному художньому музеї розгорнуто виставку «Повернення на рідну землю» присвячену 95-річчю від дня народження художника-земляка Івана Савенка.

159Переглядів
3 січня, 16:41
Дмитро Шульга, спеціально для "Кіровоград24"

Третього січня, першою серед вітчизняних фільмів 2019-го, стартувала в прокаті стрічка «11 дітей з Моршина» Хоча на офіційному постері картини немало медійно відомих облич і зазначається, що це фільм від продюсера «Дзідзьо.

474Перегляда
5 грудня 2018
Надія Ухаліна, "Кіровоград24"

Вулична культура - це те, що наповнює кожне місто енергією. Це рух, який постійно розвивається і підкуплює людей своєю безпосередністю та свободою.

223Перегляда
29 листопада 2018
Віталій Ніколаєвський, stepup.press

Ось уже протягом восьми років власник галереї "Єлисаветград", член Національної спілки художників України Микола Цуканов займається реалізацією благодійних проектів, в тому числі з розвитку дитячої творчості.

223Перегляда
16 листопада 2018
текст - Вікторія Талашкевич, на фото - Хистина Петренко

У вас є улюблені книжки? Ви читаєте їх на ніч, або в дорозі, або радите друзям і колегам… А є люди, які не можуть читати книги. І саме для них Фундація літературних ініціатив за підтримки Українського Культурного Фонду оголошує другий етап Всеукраїнської волонтерської акції «Озвучимо книжки для незрячих»....

289Переглядів
15 листопада 2018
Дмитро Шульга, спеціально для "Кіровоград24"

Адже саме так – «Жінки Олександра Жовни» – називався не те щоб творчий вечір чи не найвідомішого письменника нашого краю, а з недавнього часу ще й кінорежисера і сценариста Олександра Жовни.

261Перегляд
9 листопада 2018
Дмитро Шульга, спеціально для "Кіровоград24"

Коли берешся за екранізацію «найкращого українського роману десятиліття» - а саме так творці фільму «Дике поле», спираючись на премію «Книга року Бі-Бі-Сі», позиціонували літературну основу стрічки, книгу «Ворошиловград» Сергія Жадана – то, ясна річ, вкрай важливо максимально зберегти текст першоджерела.

446Переглядів
9 жовтня 2018
Анатолій Кімнатний – завідуючий відділом Кіровоградського обласного художнього музею – картинної галереї Петра Оссовського «Світ і Вітчизна»

9 жовтня у відділі Кіровоградського обласного художнього музею – картинній галереї Петра Оссовського «Світ і Вітчизна» відбудеться відкриття виставки творів «Вогонь, що не згасає».

280Переглядів
28 вересня 2018

Рецепт успіху знає олександрійська активістка Ірина Кваша

269Переглядів
27 вересня 2018

У Кропивницькому розпочинається підготовка до другого етапу літературних салонів за творами Жовни

317Переглядів
21 вересня 2018
Дмитро Шульга, спеціально для "Кіровоград24"

Не можу сказати, що ознайомився з усіма творами з брендової серії «Морок» видавництва «Нора-друк», проте після прочитаних мною книг схиляюся до думки, що морок у цьому випадку не стільки на позначення чогось містичного, жахаючого, потойбічного, скільки йдеться про темне, що може приховуватися в людині. 

674Перегляда
18 вересня 2018
Анатолій Кімнатний – завідуючий відділом Кіровоградського обласного художнього музею – картинної галереї Петра Оссовського «Світ і Вітчизна»

13 вересня 2018 року в рамках проекту "ТЕАТР У МУЗЕЇ" відбувся незвичний захід - моновистава у виконанні заслуженого артиста України Юрія Жеребцова "Всі на уху" (рибальські байки) за оповіданнями К. Паустовського.

380Переглядів
31 серпня 2018
Дмитро Шульга, спеціально для "Кіровоград24"

У мене часто буває, що розумієш, що це «твоє кіно» після певної влучної фрази чи епізоду. З новим вітчизняним науково-фантастичним фільмом для сімейного перегляду «Бобот та енергія Всесвіту» трапилося саме так.

622Перегляда
архів матеріалів розділу