Кіровоград24: портал про місто

Кіровоград24: портал про місто

культура
30 квітня, 13:22
Розмову вела Надя Ухаліна, фото – Надя Ухаліна та Андрій Домаранський

Нещодавно у Кропивницький завітав відомий письменник Юрій Андрухович. Його творчий доробок формально можна поділити на: поетичне й прозове. 

211Переглядів
26 квітня, 10:01
Олег Юрченко – завідуючий відділом туристично-краєзнавчої та інформаційної роботи Кіровоградського обласного художнього музею

26 квітня в обласному художньому музеї розгорнуто експозицію «Чорнобильська катастрофа: програний двобій з природою», приурочена 32-й річниці аварії на Чорнобильській АЕС.

111Переглядів
16 квітня, 16:05
Надя Ухаліна, "Кіровоград24"

Сьогодні, 16 квітня, у Прес-клубі міста Кропивницького відбулася прес-конференція, у ході якої презентували літературно-театральний конкурс серед шкіл Кропивницького за мотивами творів Олександра Жовни

2371Перегляд
16 квітня, 09:26

13 квітня 2018 року в Кіровоградському обласному художньому музеї було відкрито виставку художніх світлин мандруючої виставки «Києво-Печерська лавра – святиня України».

99Переглядів
10 квітня, 16:02
Дмитро Шульга, спеціально для "Кіровоград24"

Про таких, як ти, часто кажуть, що вони живуть у власному замкненому світі, але це не зовсім так. Ти потребуєш взаємодії з оточенням, можливо, навіть більше, ніж інші люди.

371Перегляд
5 квітня, 16:47
Світлана Приймак, обласна бібліотека ім. Д.І. Чижевського

4 квітня, напередодні великого християнського свята, у відділі мистецтв обласної бібліотеки ім.Д.Чижевського відбувся Великодній творчий майстер – клас «Благовіст».

227Переглядів
23 березня, 11:46
Ганна Осіпова – заступник директора з наукової роботи та Валентина Ноженко – головний зберігач фондів Кіровоградського обласного художнього музею

На днях співробітники Кіровоградського обласного художнього музею незважаючи на досить морозну та прохолодну погоду здійснили творчий виїзд до засніженого Харкова. 

271Перегляд
22 березня, 10:34
Галина Богомаз-Кулик, фахівець зі зв'язків з громадськістю Кіровоградського обласного ЦДЮТ

Вишукане, урочисте, яскраве музичне свято влаштували для своїх шанувальників вихованці та педагоги народного художнього колективу оркестру народних інструментів «Орія» Кіровоградського обласного центру дитячої та юнацької творчості.

217Переглядів
28 лютого, 15:16
Дмитро Шульга, спеціально для "Кіровоград24"

У передостанній день зими відбувся прем’єрний (поки що закритий) показ дебютного фільму режисерки Катерини Мурованої «Лялечка», примітного тим, що творча група стрічки відсотків на 90 складалася з кропивничан.

491Перегляд
8 лютого, 15:23

Кіровоградський академічний обласний театр ляльок запрошує мешканців і гостей міста на перегляд вистав та веселі розваги.

409Переглядів
10 січня, 10:28
Олег Юрченко – завідуючий відділом туристично-краєзнавчої та інформаційної роботи Кіровоградського обласного художнього музею

4 січня 2018 року обласний художній музей відзначив 25 - річчя свого народження чудовою виставкою з красномовною назвою «Не згасне світ мистецького горіння».

457Переглядів
4 січня, 11:21
Дмитро Шульга, спеціально для "Кіровоград24"

«Картинка для привернення уваги,» – так іноді пишуть у фейсбуці, додаючи зображення до допису, аби його побачило більше людей. Судячи з усього, фотографію футболіста на обкладинку антології «10 історій для хлопців» помістили зі схожих мотивів. 

516Переглядів
19 грудня 2017
Олег Юрченко – зав. відділом туристично-краєзнавчої та інформаційної роботи обласного художнього музею

18 грудня у відділі обласного художнього музею – картинній галереї Петра Оссовського «Світ і Вітчизна» відкрито виставку «На вістрі життя», присвячену світлій пам’яті громадського діяча, краєзнавця, мецената та колекціонера Віктора Петракова. 

462Перегляда
8 грудня 2017
Дмитро Шульга, спеціально для "Кіровоград24"

У 2017 році знана вокальна формація «Піккардійська терція» відзначає своє 25-річчя. З нагоди цієї поважної дати колектив відправився у всеукраїнський тур, де не тільки зі своїми прихильниками святкував чвертьвіковий ювілей, але й презентував новий довгоочікуваний альбом «Лети». 

580Переглядів
23 листопада 2017
Дмитро Шульга, спеціально для "Кіровоград24"

Національний конкурс короткометражних фільмів нещодавнього фестивалю «Молодість. Пролог» завершувала багато в чому провокаційна стрічка «Невидима», дебютна для режисера Максима Наконечного.

1287Переглядів
16 листопада 2017
Дмитро Шульга, спеціально для "Кіровоград24"

За останні кілька місяців вітчизняні кінематографісти (чи то суто власними силами, чи то в копродукції) представили українському глядачу неабияке жанрове різноманіття: історико-героїчне кіно, авантюрні комедії та трагікомедії, артхаузні драми, фентезі для родинного перегляду, екранізації класики.

675Переглядів
12 листопада 2017
Ведуча - Анастасія Багаліка, текст розшифрувала Олена Ребрик

П’ятий ефір спецпроекту Громадського радіо «П’ята графа», підготовленого у партнерстві із Прес-клубом реформ за підтримки Чорноморського фонду регіонального співробітництва, було присвячено темі національного етнічного різноманіття в Україні і, зокрема, життю німців в Україні...

580Переглядів
6 листопада 2017
Громад

Четвертий ефір спецпроекту Громадського радіо «П’ята графа», підготовленого у партнерстві із Прес-клубом реформ за підтримки Чорноморського фонду регіонального співробітництва, було присвячено темі національного етнічного різноманіття в Україні і, зокрема, життю поляків в Україні. Гостем ефіру став Олександр Полячок...

637Переглядів
2 листопада 2017
Галина Богомаз-Кулик, фахівець зі зв'язків з громадськістю Кіровоградського обласного ЦДЮТ

Осінні шкільні канікули – це чудова пора, на яку діти завжди чекають з нетерпінням. Адже в цей час школярі мають прекрасну можливість відпочити від завантажених буднів і домашніх завдань. 

589Переглядів
1 листопада 2017
Олег Юрченко – завідуючий відділом туристично-краєзнавчої та інформаційної роботи

1 листопада 2017 року в обласному художньому музеї розгорнуто експозицію «Велич таланту» творів славетного земляка, унікального медальєра В’ячеслава Попова, присвячену 80-річному ювілею видатного майстра.

563Перегляда
архів матеріалів розділу