Кіровоград24: портал про місто

Кіровоград24: портал про місто

культура
8 грудня, 14:32
Дмитро Шульга, спеціально для "Кіровоград24"

У 2017 році знана вокальна формація «Піккардійська терція» відзначає своє 25-річчя. З нагоди цієї поважної дати колектив відправився у всеукраїнський тур, де не тільки зі своїми прихильниками святкував чвертьвіковий ювілей, але й презентував новий довгоочікуваний альбом «Лети». 

132Перегляда
23 листопада, 14:38
Дмитро Шульга, спеціально для "Кіровоград24"

Національний конкурс короткометражних фільмів нещодавнього фестивалю «Молодість. Пролог» завершувала багато в чому провокаційна стрічка «Невидима», дебютна для режисера Максима Наконечного.

565Переглядів
16 листопада, 15:45
Дмитро Шульга, спеціально для "Кіровоград24"

За останні кілька місяців вітчизняні кінематографісти (чи то суто власними силами, чи то в копродукції) представили українському глядачу неабияке жанрове різноманіття: історико-героїчне кіно, авантюрні комедії та трагікомедії, артхаузні драми, фентезі для родинного перегляду, екранізації класики.

199Переглядів
12 листопада, 16:11
Ведуча - Анастасія Багаліка, текст розшифрувала Олена Ребрик

П’ятий ефір спецпроекту Громадського радіо «П’ята графа», підготовленого у партнерстві із Прес-клубом реформ за підтримки Чорноморського фонду регіонального співробітництва, було присвячено темі національного етнічного різноманіття в Україні і, зокрема, життю німців в Україні...

161Перегляд
6 листопада, 11:56
Громад

Четвертий ефір спецпроекту Громадського радіо «П’ята графа», підготовленого у партнерстві із Прес-клубом реформ за підтримки Чорноморського фонду регіонального співробітництва, було присвячено темі національного етнічного різноманіття в Україні і, зокрема, життю поляків в Україні. Гостем ефіру став Олександр Полячок...

181Перегляд
2 листопада, 15:38
Галина Богомаз-Кулик, фахівець зі зв'язків з громадськістю Кіровоградського обласного ЦДЮТ

Осінні шкільні канікули – це чудова пора, на яку діти завжди чекають з нетерпінням. Адже в цей час школярі мають прекрасну можливість відпочити від завантажених буднів і домашніх завдань. 

168Переглядів
1 листопада, 15:10
Олег Юрченко – завідуючий відділом туристично-краєзнавчої та інформаційної роботи

1 листопада 2017 року в обласному художньому музеї розгорнуто експозицію «Велич таланту» творів славетного земляка, унікального медальєра В’ячеслава Попова, присвячену 80-річному ювілею видатного майстра.

189Переглядів
30 жовтня, 14:53
Дмитро Шульга, спеціально для "Кіровоград24"

Кілька днів тому ми почали розповідь про учасників Національного конкурсу короткометражних фільмів, що відбувався в рамках фестивалю «Молодість. 

356Переглядів
30 жовтня, 12:17
Громадське радіо, текст - Алла Торчанська
Людмила Видриган

Третій ефір спецпроекту Громадського радіо «П’ята графа», підготовленого у партнерстві із Прес-клубом реформ за підтримки Чорноморського фонду регіонального співробітництва, було присвячено темі національного етнічного різноманіття в Україні і, зокрема, життю корейців в Україні. Гостею ефіру стала Людмила Видриган, голова Херсонського обласного відділення Всеукраїнської асоціації корейців...

139Переглядів
25 жовтня, 15:24

У зв’язку із перенесенням Міжнародного кінофестивалю «Молодість» з осені на кінець весни, у традиційні жовтневі дні відбувався так званий «Пролог» до основного фесту, а однією з його головних подій – Національний конкурс короткометражних фільмів, у який було відібрано 19 стрічок.

264Перегляда
23 жовтня, 13:29

20 жовтня один знайвідоміших сучасних письменників і член «Українського об’єднання патріотів – УКРОП» Василь Шкляр презентував у Кропивницькому свій новий історичний роман "Троща".

242Перегляда
13 жовтня, 15:32
Дмитро Шульга, спеціально для "Кіровоград24"

На прем’єру фільму Юрія Ковальова «Сторожова застава» у кінотеатр «Портал» я йшов з певною пересторогою, адже напередодні прочитав на фейсбуці, як би так пом’якше висловитися, малокомпліментарний відгук про стрічку від шанованого мною критика Олександра Гусева. 

659Переглядів
4 жовтня, 17:45
Сектор комунікації поліції Кіровоградської області

Профспілковий відомчий вокально-інструментальний колектив (перший і досі єдиний в Україні) був заснований у 2012 році.

326Переглядів
28 вересня, 10:14
Дмитро Шульга, спеціально для "Кіровоград24"

3 22 по 24 вересня в Кропивницькому, у кінотеатрі «Портал» проходив «OBRIYKINOFEST», в рамках якого було продемонстровано 6 українських стрічок. 

532Перегляда
18 вересня, 10:06

В цю теплу осінню пору, протягом дня, на території філії №8 діяв бібліотечний бульвар.  Мета -  залучити  до читання якомога більше жителів мікрорайону «Шкільний».

676Переглядів
15 вересня, 16:05
Дмитро Шульга, для сайта "Кіровоград24"

Італійсько-український фільм "Ізі", що 14 вересня стартував у прокаті, я б назвав анти-"Гніздо горлиці". 

1127Переглядів
2 вересня, 14:26
Вячеслав Чебышев, член Национального союза журналистов Украины

С чего бы начать… Пожалуй, начну так. В жизни я выступаю во многих амплуа. Не буду их все перечислять. Вы просто устанете. 

2256Переглядів
30 серпня, 13:18
обласне телебачення

До цьогорічного Дня Незалежності програма «Єлисаветградський книговир» приготувала для ефіру обласної телерадіокомпанії проект поетичних читань «Вірші нашої Незалежності»....

1669Переглядів
21 серпня, 10:39
Дмитро Шульга, спеціально для "Кіровоград24"

Коли ти кажеш, що прочитав книгу, то чи не найчастіше як реакцію можеш почути: «Про що вона?» І нерідко банальність подібного питання поєднується зі складністю відповіді на нього. Особливо якщо йдеться про таку багатошарову й насичену прозу, як у Сергія Жадана. 

2284Перегляда
7 серпня, 10:15
Дмитро Шульга

«Ну, і закрутив!» - так і хочеться вигукнути, перегорнувши останню сторінку детективу норвезького письменника Кріса Тведта «Той, хто вбиває», що не так давно вийшов в українському перекладі Наталі Іваничук.

2832Перегляда
архів матеріалів розділу