Кіровоград24: портал про місто

Кіровоград24: портал про місто

суспільство
вчора, 09:39
Тетяна Дігтяренко, заступник начальника юридичного відділу Кіровоградського обласного центру зайнятості

Працівники, зайняті на роботах зі шкідливими умовами праці, мають право на.

94Перегляда
15 листопада, 14:55
Приватний нотаріус Кропивницького міського нотаріального округу Новицька Ірина Олександрівна.

Декілька останніх років, наприкінці жовтня з’являються публікації з одним і тим же заголовком «З першого листопада українці не зможуть оформити дарування та спадщину». І щоосені ця фейкова новина викликає чималий переполох. Хочу вас заспокоїти – це просто невдалий заголовок під вже давно неактуальною новиною про оцінки. Отже, що вам потрібно знати про дарування.

44Перегляда
15 листопада, 12:03
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України

Держава надала право вибору українським сім’ям: користуватися в опалювальний сезон пільгою чи субсидією

133Перегляда
15 листопада, 09:51
stepup.press/

До громадської організації  "Життя без корупції" звернулася Світлана Кадигроб, яка є власницею будинку, розташованого у Кропивницькому за адресою провулок Перший Госпітальний, 17. 

42Перегляда
14 листопада, 09:45

Розмір виплати допомоги по безробіттю залежить від страхового стажу, підстави звільнення та розміру заробітної плати, яку отримувалаособа перед звільненням.

48Переглядів
13 листопада, 15:21

Фахівці Кропивницького місцевого центру  з надання безоплатної вторинної правової допомоги, в межах проекту «Я МАЮ ПРАВО», роз’яснюють, як з'ясувати свій страховий стаж, перевірити пенсійні нарахування та дізнатися про розміри внесків роботодавця.

59Переглядів
13 листопада, 14:53

Працівники сервісних центрів МВС в Кіровоградській області продовжують інформувати населення корисною інформацією як автомобілістів так і пересічних громадян.

49Переглядів
9 листопада, 16:09
Катерина Білоконь, провідний фахівець із зв’язків з громадськістю та пресою Кіровоградського обласного центру зайнятості

 Значна частина читачів нашої газети проживає в сільській місцевості і час від часу стикається з питанням пошуку роботи.

79Переглядів
9 листопада, 14:38
visnik-press.com.ua

Самуїла Кругляка, школяра з міста Олександрія Кіровоградської області, вже встигли прозвати українським генієм завдяки винаходу, що дозволить виробляти енергію з повітря.

274Перегляда
9 листопада, 13:34
"Кіровоград24"

Як вже повідомляв сайт «Кіровоград24» у четвер, листопада, на телеканалі ТТV вийде черговий випуск ток-шоу «Бар’єр». Автором і ведучим програми є політик та журналіст Олександр Дануца.

168Переглядів
9 листопада, 13:19
Прес-служба САД у Кіровоградській області

За темпами виконання запланованих ремонтних робіт Служба автомобільних доріг у Кіровоградській області увійшла до трійки лідерів по Україні.

86Переглядів
9 листопада, 11:03
Економічна правда

Ньюзмейкерами дня 8 листопада стали "євробляхи". Рада в цей день ухвалила два законопроекти, які змінюють правила для власників таких авто. ЕП пояснює, що зміниться.

105Переглядів
9 листопада, 09:43
ГУ ДФС у Кіровоградській області

Головне управління ДФС у Кіровоградській області повідомляє, що Міністерство Фінансів України наказом від 03 вересня 2018 року № 733 (далі – Наказ № 733) затвердило Порядок надання довідки про відсутність заборгованості з платежів.

52Перегляда
8 листопада, 15:53
Анастасія Сергієчко, «Кіровоград24», Анастасія Ковальова

Нещодавно відбувся прес - тур у Первозванівську об’єднану територіальну громаду. Журналісти відвідали кілька сіл, які входять до об’днанної громади: Первозванівку, Калинівку, Степове та Федорівку. І на власні очі подивились на результати того, що було зроблено за 2018 рік.

120Переглядів
8 листопада, 11:41
Світлана Ткаченко, провідний юрисконсульт Кіровоградського обласного центру зайнятості

Допомога по безробіттю, у тому числі одноразова її виплата для організації безробітними підприємницької діяльності надається застрахованим та незастрахованим особам, визнаним у встановленому порядку безробітними.

60Переглядів
8 листопада, 11:36
Тетяна Дігтяренко, заступник начальника юридичного відділу Кіровоградського обласного центру зайнятості

Працівники, зайняті на роботах зі шкідливими умовами праці, мають право на скорочену тривалість робочого часу; ·оплата праці у підвищеному розмірі; ·пільгову пенсію

111Переглядів
8 листопада, 11:02
У ДСНС України у Кіровоградській області

Дбаючи про дотримання громадянами правил пожежної безпеки у побуті, фахівці рятувальної справи намагаються охопити різні категорії населення. 

56Переглядів
7 листопада, 11:24
Світлана Ткаченко, провідний юрисконсульт Кіровоградського обласного центру зайнятості

Трудовий договір укладається, як правило, в письмовій формі. Відповідно до статті 24 Кодексу законів про працю України додержання письмової форми трудового договору є обов’язковим

95Переглядів
6 листопада, 15:54
poshepky.com

Домашнє виховання — це індивідуальний підхід кожного з батьків до своєї дитини. Більшість застосовує ті правила, якими користувалися минулі покоління.

59Переглядів
6 листопада, 12:26
Новости Александрии

5 ноября, ушел от мирской суеты друг, любимый муж, отец, брат, сын, известный блогер и журналист, в прошлом — телеведущий Александрийского канала КТМ Руслан Гаврилов.

82Перегляда
архів матеріалів розділу