Кіровоград24: портал про місто

Кіровоград24: портал про місто

суспільство
вчора, 15:58
Кіровоградський обласний центр зайнятості

Усі міськрайонні центри зайнятості та філії Кіровоградського обласного центру зайнятості відновлення прийому громадян, тож безробітні повинні відвідувати кар’єрного радника за встановленим графіком.

91Перегляд
вчора, 11:40
Оксана Гусєва, заступник начальника відділу організації працевлаштування населення Кіровоградського міськрайонного центру зайнятості

Після закінчення машинобудівного коледжу Кіровоградського національного технічного університету, де здобув спеціальність «Обслуговування верстатів з програмним управлінням і робототехнічних комплексів».

70Переглядів
вчора, 10:41
Кіровоградський обласний центр зайнятості

Як зареєструвати особистий кабінет, щоб бачити інформацію щодо можливого пошуку роботи, інформаційних заходів служби зайнятості та нарахування допомоги по безробіттю?

83Перегляда
вчора, 10:31
Вікторія Семененко

Благодійна організація «100 відсотків життя. Кропивницький» допомагає засудженим відновити паспорти. Це стало можливим у межах співпраці неурядової організації з органами влади.

77Переглядів
22 вересня, 12:55

Статтями 106-107 Кодексу законів про працю України передбачено, що за погодинною системою оплати праці робота в надурочний час оплачується у подвійному розмірі годинної ставки.

114Переглядів
21 вересня, 16:06

В той час, як мешканці обласного центру розважались, відзначаючи день міста, еко-активісти розпочали збір підписів під колективним зверненням.

357Переглядів
21 вересня, 11:43
НМЦ ЦЗ та БЖД Кіровоградської області

У теплу пору року під час відпочинку на природі збільшується можливість зустрічі з отруйною змією. Щороку в Україні люди стають жертвами укусів отруйних змій. 

137Переглядів
21 вересня, 11:41
Юрій Орленко, директор Компаніївської районної філії обласного центру зайнятості

Із 1 вересня на Кіровоградщині, як і по всій Україні, розпочалася  інформаційна кампанія щодо недопущення використання роботодавцями незадекларованої праці. 

142Перегляда
18 вересня, 12:28
"Кіровоград24"

Представники пенсійного фoнду України під час пpескoнфеpенції пpезентувaли нові електронні послуги. Представляючи нові електронні сервіси «Пенсійний калькулятор», «Електронна трудова книжка», «Автоматичне призначення пенсії» та мобільний застосунок «Пенсійний фонд».

443Перегляда
17 вересня, 15:12
Вікторія Удовіцька, провідний фахівець з питань зайнятості Новомиргородської районної філії обласного центру зайнятості

Закінчивши у минулому році загальноосвітню школу, мешканка Новомиргорода Вікторія Пешехонова вступила до державного педагогічного університету. 


260Переглядів
17 вересня, 12:23
Кіровоградський обласний центр зайнятості

Відповідно до статті 19 Закону України «Про основи соціальної захищеності осіб з інвалідністю» встановлено, що для роботодавців, які використовують найману працю встановлений норматив робочих місць.

253Перегляда
16 вересня, 16:06
Кіровоградський обласний центр зайнятості

Відпустка для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку надається виключно за бажанням жінки.

255Переглядів
16 вересня, 10:41
Світлана Кириченко, Голованівська районна філія Кіровоградського обласного центру зайнятості

Так склалися обставини, що у селі Пушкове Голованівського району, внаслідок відсутності продавця продовольчих товарів, тривалий час не працював магазин, який входить до системи районного споживчого товариства «Надія».

249Переглядів
16 вересня, 09:49
Кіровоградський обласний центр зайнятості

Відповідно до статті 45 Закону України «Про зайнятість населення» центр зайнятості припиняє реєстрацію безробітного у разі.

253Перегляда
15 вересня, 16:28
Вікторія Семененко

У проект «Підтримка зусиль у протидії туберкульозу в Україні», який фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID), впроваджується РАТН та втілюється БО «100 відсотків життя. 

237Переглядів
15 вересня, 09:58
Кіровоградський обласний центр зайнятості

Згідно зі статтею 78 Кодексу законів про працю України дні тимчасової непрацездатності працівника, засвідченої у встановленому порядку, до щорічних відпусток не включаються.

231Перегляд
14 вересня, 15:37
Катерина Хорощак, "Українська правда.Життя"

Якщо у вас з’явились симптоми COVID-19, такі як лихоманка, кашель, задишка, утруднене дихання, ви маєте зателефонувати своєму лікарю, з яким уклали декларацію.

267Переглядів
14 вересня, 11:13
НМЦ ЦЗ та БЖД Кіровоградської області

Не тільки на квітень – травень, а й на вересень – жовтень припадає пік активності кліщів. Улюбленими місцями полювання кліщів є хвойні ліси, а також вологі місця: канави, узбіччя доріг. 

205Переглядів
14 вересня, 11:11
Неля Лісніченко, провідний фахівець з питань зайнятості Голованівської районної філії Кіровоградського обласного центру зайнятості

Днями в приміщенні Голованівської районної філії Кіровоградського обласного центру зайнятості відбувся змішаний семінар із загальних питань зайнятості. 

203Перегляда
14 вересня, 10:47

Потреба бібліотек ніколи не викликала сумнівів, але щоб залишатися не лише потрібними, але й привабливими та цікавими ми намагаємось  йти в ногу з часом.

184Перегляда
архів матеріалів розділу