Кіровоград24: портал про місто

Кіровоград24: портал про місто

суспільство
17 липня, 14:33
Сергій Богомільчук, прес-секретар ПрАТ «Кіровоградобленерго»

Роботи на лініях – процес всесезонний, але найбільший обсяг задач, який необхідно розв’язувати енергетикам, все ж припадає на теплу пору року.

58Переглядів
16 липня, 11:47
Юлія Любіч, філія Державної установи «Центр пробації» в Кіровоградській області

Днями, в м. Кропивницький було проведено засідання обласної міжвідомчої координаційно-методичної ради з правової освіти населення.

55Переглядів
16 липня, 11:28
Дмитро Шульга, komora.info

Резонною є достатньо розповсюджена думка про те, що людина (або, як варіант, - об’єкт, наділений певною духовною цінністю) є живою доти, доки про неї пам’ятають. 

67Переглядів
16 липня, 10:42

Зовсім не потрібно оприлюднення статистичних даних, щоб ствердно заявити — квартирне питання в нашій країні є одним з найболючіших і гострих.

346Переглядів
13 липня, 14:26
Алла Хмара

Прийнятий у вересні минулого року Закон України «Про освіту» вводить в організацію освітнього процесу нову складову: піклувальні ради.

59Переглядів
12 липня, 15:26
Экономическая Правда

Представьте, что у вас из крана течет речная вода, желтого или зеленого цвета. Вода, которой вы не сможете мыться, чистить зубы или мыть посуду. Это возможно уже завтра.

158Переглядів
11 липня, 12:03
Прес-служба У ДСНС в Кіровоградській області

11 липня працівники районних підрозділів Управління ДСНС в області навчали правилам безпечної життєдіяльності мешканців Компаніївського, Маловисківського, Світловодського та Голованівського районів. 

55Переглядів
10 липня, 16:56

На жаль, такі ситуації трапляються нерідко. При цьому, намагаючись вирішити питання у касира чи продавця-консультанта, у відповідь чуємо пояснення на кшталт: «Не встигли замінити цінники».

60Переглядів
10 липня, 16:11
Лілія Яковенко, заступник директора Добровеличківської районної філії Кіровоградського обласного центру зайнятості

ТОВ «Добровеличківський консервний завод Плюс» – є одним із провідних переробних підприємств регіону, що спеціалізується на консервуванні овочів та фруктів. Історія консервного заводу починається з 1940 року.

61Перегляд
10 липня, 14:48

Майже щороку в спекотний літній період у відкритих водоймах нашої області спостерігається таке  явище як цвітіння води, що супроводжується розмноженням дрібних синьо-зелених водоростей та накопиченням у воді продуктів їхнього розпаду - аміаку, сірководню, нітратів і нітритів.

54Перегляда
9 липня, 13:47
Вячеслав Чебышев, заслуженный тренер Украины, мастер спорта

…Для тех, кто не знает, сообщу, что в 2003, 2004 и 2005 годах я, по приглашению польской стороны, работал по контракту тренером в Польше (kadra narodowa, Klub Motorowy CROSS, Hanesco racing team). 

158Переглядів
9 липня, 12:55
Прес-служба У ДСНС в Кіровоградській області

З метою запобігання нещасним випадкам на воді рятувальники Кіровоградщини постійно здійснюють запобіжні відпрацювання місцевих водойм.

99Переглядів
4 липня, 13:06

Будь-яке підприємство зможе стабільно і ефективно працювати, якщо колектив буде об’єднаний особливим корпоративним патріотизмом – від гордості за своє підприємство, бажання віддавати свій  досвід і фахові навички для його розвитку  до впевненості у гарантованій підтримці у вирішенні будь-яких соціальних питань.

160Переглядів
4 липня, 09:12

В Украине изменили правила выезда детей за границу

162Перегляда
3 липня, 13:56

У супермаркетах і на ринках області вже з’явилися  перші дині та кавуни. Безперечно, плоди баштанних культур дуже смачні та корисні для здоров’я, адже містять вітаміни А, С, В1, В3, РР, солі магнію, калію, марганцю, нікелю, заліза. 

144Перегляда
2 липня, 16:10
София Амрейн (Чебышева), член Национального союза журналистов Украины

Мое знакомство со Швейцарией началось задолго до переезда в эту страну, когда одна из подруг вышла замуж за швейцарца и переехала в Базель. 

465Переглядів
2 липня, 13:18
Н. Котова, провідний фахівець з питань зайнятості Світловодської районної філії Кіровоградського обласного центру зайнятості

Молодь є специфічною соціально економічної групою населення, яка потребує додаткових заходів підтримки на ринку праці.

145Переглядів
27 червня, 17:02

 Професія електрогазозварника увійшла до п’ятірки професій, що користуються найбільшим попитом на сучасному ринку праці. 

180Переглядів
26 червня, 16:20
Сектор комунікації поліції Кіровоградської області

Досить часто зловмисники намагаються ошукати довірливих громадян, використовуючи мережу Інтернет – розміщують оголошення про продаж неіснуючих товарів, висувають умови передоплати.

192Перегляда
26 червня, 16:06

На градуснику – 30+. Містяни налягають на холодні напої, морозиво. Та є в місті «термінатори», які не бояться спеки. Працюють на поверхні, спускаються в підземні комунікації.

210Переглядів
архів матеріалів розділу