Кіровоград24: портал про місто

Кіровоград24: портал про місто

суспільство
17:01
Страна.ua

Журналист Василий Крутчак опубликовал справку о гражданстве Израиля депутата Верховной Рады Украины Вадима Рабиновича.

43Перегляда
13:34
Вікторія Талашкевич

Школярі із Кропивницького удосконалюють свої вміння в анімації, візуальному мепінгу, створенні фото-історій та роботі зі звуком. Сьогодні у рамках таборівки «Indie Media Camp», яку підтримує Посольства США в Україні, півсотні юнаків та дівчат із різних міст України, будуть працювати у командах та створювати свої медіа-проекти...

45Переглядів
13:09
Руслан Сорока, Голос України

Три роки тому в колектив фермерського господарства Олександра Федоровича Сироти прийшов працювати Дмитро Вінник. До цього він уже кілька років відслужив контрактником в армії -- в інженерних військах.

81Перегляд
12:55
Клуб "Два Сердца"

«Все супруги проходят через огонь конфликтов. У тех, кто бежит от этого огня, в результате умирает любовь, а остается эгоизм. У тех, кто проходит через этот огонь, в результате умирает эгоизм, а остается любовь»....

28Переглядів
12:03
Галина Богомаз-Кулик, фахівець із зв’язків з громадськістю Кіровоградського обласного ЦДЮТ

Гастролі  ансамблю сучасної хореографії «Час Пік» Кіровоградського обласного центру дитячої та юнацької творчості з успіхом пройшли в двох європейських столицях.

30Переглядів
10:02
Підготував Олександр Виноградов, ЦНТУ

Курси англійської мови; вивчення та використання досвіду навчальних програм канадського Mohawk College; стажування викладачів ЦНТУ; консультації студентів щодо навчання в Канаді - це далеко не повний перелік очікуваних напрямів роботи «Українсько-Канадського Центру».

44Перегляда
09:33
ведуча - Анастасія Багаліка, Громадське радіо
Сергій Осадчий

Шостий ефір спецпроекту Громадського радіо «П’ята графа», підготовленого у партнерстві із Прес-клубом реформ за підтримки Чорноморського фонду регіонального співробітництва, було присвячено темі національного етнічного різноманіття в Україні і, зокрема, життю болгар в Україні...

32Перегляда
17 листопада, 12:10

В школі № 12 м. Кропивницький проведено заняття для дітей з Правил дорожнього руху. Проводив заняття спеціаліст сектору персоналу та зв’язків з громадськістю регіонального сервісного центру МВС в Кіровоградській області Воскобойник Сергій. 

75Переглядів
17 листопада, 11:27
Прес-служба У ДСНС в Кіровоградській області

Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 20.09.2017 № 643-р та наказу ДСНС України від 22.09.2017 № 509 Управлінням ДСНС України у Кіровоградській області.

48Переглядів
17 листопада, 11:25
Прес-служба У ДСНС в Кіровоградській області

Наразі триває Тиждень безпеки дорожнього руху, в рамках якого фахівці Служби порятунку та патрульної поліції спільно проводять навчальні семінари з питань безпеки життєдіяльності.

54Перегляда
16 листопада, 10:25

15 листопада у бібліотеці-філії №8 на черговому засіданні  клубу «Мальва»відбулася зустріч з лікарем-терапевтом

47Переглядів
15 листопада, 11:36
У ДСНС України у Кіровоградській області

Практичний досвід щоденного виконання завдань з ліквідації надзвичайних подій чи ситуацій, що виникають в житловому секторі, дозволяє рятувальникам зробити висновки про те, що найпоширенішою причиною пожеж є недотримання громадянами елементарних правил безпеки. 

55Переглядів
15 листопада, 11:26

Саме ці слова Ільфа і Петрова впевнено підтверджують 22 кропивничан, яким ПриватБанк допоміг стати автовласниками у минулому кварталі та особисто відчути усі переваги пересування власною автівкою.

77Переглядів
15 листопада, 11:17
Підготував Олександр Виноградов, ЦНТУ

На базі підприємства «Астарта Груп» відбулось підписання тристоронньої угоди між Кіровоградською ОДА, ЦНТУ та ПП «Астарта Груп» про впровадження у серійне виробництво інноваційної конструкції вузла сільгосптехніки.

79Переглядів
13 листопада, 13:06

Нерідко у водіїв при купівлі нового автомобіля виникає питання чи можливо залишити номери з минулого авто?  Відповідь – ТАК! Це можливо.

70Переглядів
13 листопада, 11:08
Прес-служба У ДСНС в Кіровоградській області

 У рамках Тижня знань з безпеки життєдіяльності фахівці Управління ДСНС України у Кіровоградській області проводять різноманітні навчально-пізнавальні акції як для наймолодших вихованців дитячих садочків, так і для учнів шкіл.

92Перегляда
13 листопада, 10:03
Відділ організаційно-інформаційної роботи та архівної справи обласного центру зайнятості

 Автори наукового видання «Конспект профорієнтаційного заняття «Професії майбутнього», яке підготовлене Інститутом підготовки кадрів державної служби зайнятості України

71Перегляд
10 листопада, 12:01
Сектор комунікації поліції Кіровоградської області

Зловмисники все частіше намагаються видурити у довірливих громадян кошти через проведення електронних розрахунків.

81Перегляд
9 листопада, 15:41
Відділ організаційно-інформаційної роботи та архівної справи

Процес соціальної адаптації осіб, звільнених з місць позбавлення волі, не можливий без надання їм необхідної допомоги у працевлаштуванні та залучення таких громадян до суспільно корисної праці.

91Перегляд
9 листопада, 11:32

Донедавна вважалося, що кар’єра людини повинна початися і завершитися у єдиній сфері діяльності. Серйозно готуючись до вибору професії, ми переконані, що на все життя закладаємо основи для своєї кар’єри.

174Перегляда
архів матеріалів розділу