Кіровоград24: портал про місто

Кіровоград24: портал про місто

суспільство
17 січня, 16:24
Жанна Цяпкало, заступник директора – начальник відділу надання соцпослуг Маловисківської районної філії Кіровоградського обласного центру зайнятості

Безробітні громадяни, які є членами малозабезпечених сімей, можуть отримати фінансову допомогу на започаткування власного бізнесу, яка надаватиметься в рамках нової бюджетної програми сприяння економічній самостійності таких сімей. 

177Переглядів
17 січня, 16:17
Центральна міська бібліотека для дітей

Існує багато улюблених та веселих свят, а найбільш очікуваним, сімейним, теплим і радісним вважається Новий рік.

175Переглядів
17 січня, 15:31
Кіровоградський обласний центр зайнятості

Для працевлаштування категорій громадян, визначених у статті 14 Закону України “Про зайнятість населення” (крім осіб з інвалідністю, норматив працевлаштування на роботу яких встановлюється згідно із Законом України.

178Переглядів
17 січня, 14:07
Українська правда

У Міністерстві оборони України планують спростити порядок ставання на військовий облік як чоловіків, так і жінок, а  також не штрафувати жінок цього року.

192Перегляда
17 січня, 13:40
Прес-служба НСЗУ

Сімейний лікар — це той фахівець, до якого варто звертатися при перших проблемах зі здоров’ям, якщо мова не про екстрену медичну допомогу.

195Переглядів
14 січня, 14:35
Бібліотека-філія №17

В традиціях нашого народу – добро, мир, милосердя, родинний затишок. Бібліотека-філія №17, що в селищі Новому, долучилась до вшанування батьківських-дідівських традицій, передаючи їх красу, символи та фантастичну атмосферу.

437Переглядів
14 січня, 14:31

Різдво одне з найулюбленіших свят у Європі. Кожна країна має свої традиції святкування. Але усіх їх поєднує одне - в цей день родина збирається за святковим столом. 

441Перегляд
14 січня, 14:25
Пресслужба Міністерства охорони здоров'я

Наразі у світі тривають дослідження та вивчення нового штаму «Омікрон», проте вже є перші дані про вказаний штам. 

432Перегляда
14 січня, 14:13
Пресслужба Міністерства охорони здоров'я

Взимку є висока ймовірність травмування через ожеледицю або захоплення зимовими видами активного дозвілля.

426Переглядів
14 січня, 14:12
Т. Вихрист, фахівець з питань зайнятості відділу надання соціальних послуг Олександрівської районної філії обласного центру зайнятості

Знати свої права та вміти їх захищати — це неоціненна спроможність людини вільно володіти собою, своїми діями і вчинками.


424Перегляда
14 січня, 11:43
Л. Базюк, провідний фахівець відділу активної підтримки безробітних Знам’янської міськрайонної філії Кіровоградського обласного центру зайнятості

Ризики нелегальної трудової міграції обговорили у Знам’янці

420Переглядів
12 січня, 14:40
Микола Олефіренко, редактор розділу Lifestyle на сайті fakty.com.ua

Старий Новий рік – це чарівне свято, яке з’явилося завдяки зміні літочислення. Цей день відзначають не лише в Україні, а в багатьох країнах і навіть у Північній Африці.

551Перегляд
12 січня, 13:52
Кіровоградський обласний центр зайнятості

За результатами реалізації пілотного проєкту з відпрацювання методологічних підходів щодо розробки прогнозних показників потреби в кадрах для формування регіонального замовлення на підготовку фахівців та робітничих кадрів.

549Переглядів
12 січня, 10:38
Сніжана Соловей, начальник фінансово-економічного управління головного управління Пенсійного фонду України в Кіровоградській області

Платниками збору при набутті права власності на легкові автомобілі є підприємства, установи та організації незалежно від форми власності.

553Перегляда
11 січня, 13:13
С. Печенюк

Питання працевлаштування громадян, які мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню, стало темою вебінару для роботодавців, проведеного днями фахівцями Кіровоградського міськрайонного центру зайнятості. 

581Перегляд
11 січня, 11:52
Кіровоградський обласний центр зайнятості

Відповідно до Закону України "Про зайнятість населення" (далі – Закон, з повним його текстом є можливість ознайомитись на вебсторінці Верховної Ради України).

583Перегляда
11 січня, 11:48
Кіровоградський обласний центр зайнятості

Обласний центр зайнятості взяв участь у реалізації пілотного проєкту з відпрацювання методологічних підходів щодо розробки прогнозних показників потреби в кадрах для формування регіонального замовлення на підготовку фахівців та робітничих кадрів.

545Переглядів
11 січня, 11:46
Т. Вихрист, фахівець з питань зайнятості 1 категорії відділу надання соцпослуг Олександрівської районної філії Кіровоградського облцентру зайнятості

Зусилля служби зайнятості спрямовані на активізацію та налагодження конструктивної співпраці з роботодавцями щодо забезпечення їх кваліфікованими кадрами, а також ефективного розподілу робочої сили на ринку праці.

545Переглядів
11 січня, 11:40
Пресслужба Міністерства охорони здоров'я

Зима приносить із собою, крім снігу й передчуття новорічних свят, чимало турбот про здоров’я. Як убезпечитися від переохолодження та обмороження при довготривалому перебуванні на відкритому повітрі, а також, що слід робити при гіпотермії, а яких дій краще уникати, – читайте нижче.

543Перегляда
10 січня, 11:20

На першому етапі реалізації стратегії розвитку Гурівської громади у фокусі: розвиток  економіки, освітньої, медичної та екологічної сфер. 

621Перегляд
архів матеріалів розділу