Кіровоград24: портал про місто

Кіровоград24: портал про місто

суспільство
вчора, 13:11

Нова трансформація суспільства вимагає від людей більш складних і різноманітних форм взаємодії з сучасним цифровим та роботизованим світом.

55Переглядів
15 березня, 14:44
Прес-служба У ДСНС в Кіровоградській області

Профілактиці пожеж та інших надзвичайних подій, що повсякчас можуть трапитись з кожним у будь-яку годину доби, – приділяється пильна увага з боку Служби порятунку.

88Переглядів
15 березня, 14:29
М. Соловйова, директор Долинськогорайонного центру зайнятості

Людям, які довгий час працювали на одному місці і мають за плечима зрілий вік і солідний досвід, важко знайти роботу та пристосуватися до нових обставин. Але на життєвому шляху трапляється різне.

95Переглядів
15 березня, 11:37
Семененко Вікторія, PR-менеджер КОВ ВБО «Всеукраїнська мережа ЛЖВ»

Неправильний діагноз, страждання, сльози, відчай, кожен день, як рік, безкінечне чекання знеболення… Із цим зіткнулася жителька Кропивницького Наталя Саленко – бабуся якої була паліативною пацієнткою.

108Переглядів
15 березня, 10:31

6 березня 2018 року на адресу ДП «Кіровоградтепло» ТОВ «ЦНТІ УНГА» надійшов лист від ВАТ «Кіровоградгаз» №03-2/656 про розрахунки за послуги з розподілу природного газу. 

96Переглядів
14 березня, 09:25

Статтею 48 Кодексу законів про працюУкраїнивизначено, щотрудова книжка є основним документом про трудовудіяльністьпрацівника. 

90Переглядів
13 березня, 12:11
Павло Лісниченко, "Центр медіарозслідувань "Прозоро

Кампанія електронного декларування 2018, на яку так нарікають чиновники усіх рівнів та рангів, уже розпочалась. Однак час на заповнення та подання даного документу ще є, тож не дивно, що більшість тих, кому так чи інакше доведеться звітувати, не поспішають цього робити.

94Перегляда
12 березня, 11:10
Dou

Руслан Коптев познакомился с программированием в 14 лет, когда родители подарили ему на Новый год стартовый набор Arduino, и с тех пор парня не остановить. Он самостоятельно освоил Arduino и С++, затем пошел в IT-школу в Кропивницком

136Переглядів
8 березня, 14:05
Вікторія Талашкевич, Кіровоградський Центр розвитку місцевого самоврядування

На Кіровоградщині чимало невеликих сіл, активісти та депутати яких звертаються за консультаціями і порадами у Кіровоградський Центр розвитку місцевого самоврядування, створений за підтримки Програми «U-LEAD з Європою»....

160Переглядів
7 березня, 09:31
Прес-служба У ДСНС в Кіровоградській області

Рятувальники Кіровоградщини активізували роз’яснювальну роботу серед любителів підлідного лову, оскільки у період відлиги та перепаду температур лід є занадто тонким та небезпечним, щоб витримувати вагу людини.


158Переглядів
6 березня, 17:41
авторка фото – Олена Карпенко

У понеділок, 5 березня 2018 року Представництво Європейського Союзу в Україні відкрило у Кропивницькому, на базі Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені В.Винниченка Інформаційний центр Європейського Союзу....

169Переглядів
6 березня, 11:57
фото - Олена Карпенко

У понеділок, 5 березня 2018 року Представництво Європейського Союзу в Україні презентувало експертів ініціативи Team Europe в Кропивницькому....

194Перегляда
6 березня, 08:55
У ДСНС України у Кіровоградській області

5 березня працівники Управління ДСНС в області спілкувались із рибалками на р. Інгул в мікрорайоні Ковалівка м. Кропивницький та поширили серед любителів випробовувати долю на кризі знання щодо правил поведінки під час зимової риболовлі.

114Переглядів
5 березня, 16:02
Прес-служба У ДСНС в Кіровоградській області

5 березня рятувальники поширювали знання про правила безпеки життєдіяльності у побуті та листівки застережного змісту серед мешканців м. Благовіщенське та смт Новгородка.

158Переглядів
5 березня, 15:11
Консультує Юлія Гула, начальник відділу правової інформації та консультацій

До Кропивницького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги надійшло звернення щодо надання роз’яснення з питання – як нараховується заробітна плата військовослужбовцям.

146Переглядів
5 березня, 12:00
НМЦ ЦЗ та БЖД Кіровоградської області

Загроза від ранньої зелені та овочів полягає в тому, що вони вирощені в тепличних умовах та мають надмірну кількість нітратів.

147Переглядів
5 березня, 11:03

За підсумками минулого року експерти Групи фінансового моніторингу Центрального офісу реформ при Мінрегіоні провели аналіз і склали оцінку фінансової спроможності 366-ти об’єднаних 

132Перегляда
5 березня, 10:05
У ДСНС України у Кіровоградській області

У зв’язку з різким погіршенням погодних умов на Кіровоградщині рятувальники посилили інформаційну роботу серед населення стосовно дотримання правил безпечного поводження з вогнем у побуті.

117Переглядів
2 березня, 10:42

Кодексом законів про працю України (далі - Кодекс) встановлено, що неповнолітні (особи, що не досягли 18-ти років) у трудових відносинах прирівнюються у правах до повнолітніх та мають пільги, встановлені законодавством.

208Переглядів
1 березня, 15:49
Директор І.Домбровський

У рамках підписаного меморандуму про співпрацю між Кіровоградським обласним центром зайнятості та громадською організацією «Десяте квітня»    днями у приміщенні Світловодського міськрайонного  центру зайнятості для внутрішньо переміщених осіб відбувся інформаційних захід.

354Перегляда
архів матеріалів розділу