Кіровоград24: портал про місто

Кіровоград24: портал про місто

суспільство
19 січня, 14:46
Ярослав Трипільський, Національний прес-клуб «Українська перспектива»

Чернігівщина входить у десятку областей України, де найбільш успішно розвивається сільськогосподарська галузь. І саме вона стала десятим регіоном, який щойно долучився до аграрних розписок.

111Переглядів
16 січня, 15:04
Прес-клуб реформ
Іраїда Геращенко, Вікторія Талашкевич, Людмила Видриган та Ірина Новожилова, фото - Олексій Чумаченко

​"Етнічне розмаїття об’єднує Україну" - такою була ключова теза прес-конференції, яка відбулася днями у столиці за проектом "Радіо Марафон Розмаїття". Проект втілювала громадська організація "Прес-клуб реформ" із Кіровоградщини за підтримки Чорноморського Фонду Регіонального Співробітництва...

120Переглядів
16 січня, 12:48
Сектор комунікації поліції Кіровоградської області

Профілактичні заходи на території населеного пункту було спрямовано на оздоровлення криміногенної ситуації.

102Перегляда
16 січня, 10:33
Прес-служба У ДСНС в Кіровоградській області

Зважаючи на підвищення рівня небезпеки виникнення надзвичайних подій, характерних для зимового періоду, рятувальники посилюють профілактичні заходи на території Кіровоградської області.

109Переглядів
15 січня, 15:58
Володимир Доброта, Національний прес-клуб «Українська перспектива»

У давні часи розхожою була фраза - «за наше щасливе дитинство - спасибі, країно моя!». Її іноді можна почути й зараз.

147Переглядів
15 січня, 11:48
НМЦ ЦЗ та БЖД Кіровоградської області

Сильний снігопад — це тривале інтенсивне випадання снігу з хмар, що призводить до значного зниження видимості й ускладнення руху транспорту.

102Перегляда
15 січня, 09:40
Управління ДСНС України у Кіровоградській області

Фахівці Маловисківського, Онуфріївського та Олександрійського районних відділів Управління ДСНС України у Кіровоградській області провели роз’яснювальну роботу серед жителів міст Мала Виска, Олександрія та селища міського типу Онуфріївка. 

91Перегляд
12 січня, 15:27
У ДСНС України у Кіровоградській області.

Зимовий період пов’язаний зі зниженням температури повітря та опалювальним сезоном. І тут існують свої небезпеки: як не стати жертвою гіпотермії, як не потрапити у крижані обійми, провалившись на тонкому льоду, як поводитись у заметіль і хуртовину.

155Переглядів
11 січня, 11:44

Бібліотечна-філія №19 – яскрава зірка, яка живе своїм незвичним, колоритним життям. Тут панує дитячий сміх та веселий гомін, вона весь час змінюється, тому що змінюється світ.

145Переглядів
11 січня, 08:54

Кір – інфекційна хвороба, що вражає як дітей, так і дорослих, які не мають імунітету проти цього захворювання.

169Переглядів
11 січня, 08:32

До Кропивницького місцевого центру з надання БВПД звернувся клієнт М. з проханням надати роз’яснення стосовно процедури відновлення втраченої трудової книжки. 

158Переглядів
10 січня, 13:51
У ДСНС України у Кіровоградській області

З початку цього року на Кіровоградщині зафіксовано 25 пожеж. Усі вони виникли на території приватних домоволодінь або в оселях громадян. 

119Переглядів
9 січня, 15:21
Дарья Никифорова , Lb.ua

Евроинтеграция пока что мало затронула украинских пенсионеров. Пресловутый безвизобошел их стороной — мало кто из пожилых людей может позволить себе даже самый бюджетный тур в Европу, не говоря уже о регулярных путешествиях.

127Переглядів
5 січня, 11:59
У ДСНС України у Кіровоградській області

Проведення профілактичної роботи у житловому секторі дає змогу роз’яснити правила пожежної безпеки безпосередньо кожній людині.

170Переглядів
4 січня, 13:31
Українська правда

Українці люблять святкувати, а зимові свята у багатьох перетворюються на калейдоскоп святкових страв, гостей і алкоголю.

178Переглядів
4 січня, 10:40

Чи не найрезонанснішою подією кінця листопада минулого року в Кропивницькому стало відключення від теплопостачання кількох мікрорайонів міста в опалювальний період.

299Переглядів
4 січня, 10:01

Безробітні, які перебувають на обліку в центрах зайнятості області, мають можливість здобути професію електрогазозварника.

169Переглядів
3 січня, 16:26
У ДСНС України у Кіровоградській області

3 січня працівники районних підрозділів Управління ДСНС в області провели роз’яснювальну роботу серед мешканців міст Світловодськ і Новоукраїнка щодо пожежної безпеки у побуті.

145Переглядів
3 січня, 14:18
Департамент комунікації МВС України

Роз’яснення МВС щодо змін до ПДР, які вступили в дію 1 січня (Інфографіка)

143Перегляда
29 грудня 2017
за інформацією Асоціації Політичних Наук

Передноворічна дискусія на тему досягнень та недоліків перебігу антикорупційної реформи в Україні мала місце у Кропивницькому у рамках роботи мережі «Творці майбутнього» на Кіровоградщині....

138Переглядів
архів матеріалів розділу