Кіровоград24: портал про місто

Кіровоград24: портал про місто

суспільство
15:37
Прес-служба У ДСНС в Кіровоградській області

19-20 вересня рятувальники Бобринецького та Новогородківського районів продовжили цикл заходів щодо правил поведінки в осінній період та провели інформаційно-роз’яснювальну роботу з місцевим населенням. 

37Переглядів
15:26

Знайти роботу людині з інвалідністю нелегко, адже, зазвичай, вони не знають з чого починати свої пошуки, у якій сфері стануть корисними і скільки доведеться витратити сил аби знайти підходящу роботу. 

40Переглядів
19 вересня, 18:21
Прес-служба У ДСНС в Кіровоградській області

Незважаючи на зниження температури повітря вночі, напрочуд теплими, подекуди по-літньому спекотними залишаються осінні дні.

376Переглядів
19 вересня, 16:21

Протягом поточного року працівниками сервісних центрів МВС в Кіровоградській області виявили 7 транспортних засоби із підробленими ідентифікаційними номерами, 4 ТЗ викрадених на території України.

353Перегляда
18 вересня, 15:34
Т.Железнякова, провідний фахівець з питань зайнятості відділу організації працевлаштування населення Знам’янського міськрайонного центру зайнятості

Знам’янський міськрайонний центр зайнятості приділяє значну увагу роботі в плані надання адресних соціальних послуг, зокрема громадянам з інвалідністю.

464Перегляда
18 вересня, 14:37
Прес-служба У ДСНС в Кіровоградській області

Проведення масово-роз’яснювальної роботи з населенням щодо дотримання правил пожежної безпеки можна вважати одним із найефективніших методів попередження виникнення надзвичайних подій і ситуацій та загибелі людей на них. 

456Переглядів
16 вересня, 14:17

Напередодні святкування Дня міста бібліотека-філія №8, що на «Шкільному», провела для своїх маленьких гостей краєзнавчий турнір « Рідне місто над Інгулом».

723Перегляда
15 вересня, 15:55

Сьогодні, 15 вересня, в прес-клубі м. Кропивницького під час прес-конференції представники громади села Хмельове Маловисківського району розказали про початок третього етапу боротьби за збереження своєї сільської школи - тепер вже у Вищому адміністративному суді України.

892Перегляда
15 вересня, 13:30
Прес-служба У ДСНС в Кіровоградській області

15 вересня фахівці Управління ДСНС у Кіровоградській області провели роз’яснювальну роботу серед мешканців мікрорайону Балашівка в обласному центрі.

787Переглядів
15 вересня, 10:14

14 вересня в обласній бібліотеці для дітей відбулася зворушлива зустріч з Віталієм Олександровичем Підгорним – військовим ІІІ-го окремого полку спеціального призначення. 

778Переглядів
14 вересня, 16:19
О.Баланенко, начальник відділу активної підтримки безробітних Знам’янського міськрайонного центру зайнятості

Однією з найбільш дієвих форм допомоги тим, хто втратив роботу або вперше шукає її, є професійне навчання за професіями, актуальними на ринку праці. 

948Переглядів
14 вересня, 14:15
А.Ярошук, провідний фахівець з питань зайнятості відділу надання соціальних послуг Компаніївського районного центру зайнятості

13 вересня у Компаніївському районному центрі зайнятості за участі директора районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Наталії Петріченко.

767Переглядів
14 вересня, 14:13
Я.Квас, провідний фахівець з профорієнтації відділу активної підтримки безробітних Кіровоградського міськрайонного центру зайнятості

Професійне самовизначення - процес нелегкий, тому служба зайнятості допомагає молодим людям зорієнтуватися у широкому колі професій,  оцінити свої здібності та зробити вибір професійного майбутнього. 

769Переглядів
13 вересня, 16:13
Прес-служба У ДСНС в Кіровоградській області

Осінь – мінлива пора року, коли спека вдень змінюється прохолодними ночами, тому небезпека виникнення пожеж в екосистемах через високу температуру повітря ще є актуальною.

815Переглядів
13 вересня, 15:16
Г.Карбівнича, провідний фахівець з питань зайнятості відділу взаємодії з роботодавцями Новоукраїнського районного центру зайнятості

Для вчорашніх військовослужбовців, учасників АТО, які повертаються до мирного життя, питання працевлаштування – одне з першочергових.

754Перегляда
13 вересня, 12:17
А.Ярощук, провідний фахівець з питань зайнятості відділу надання соціальних послуг Компаніївського районного центру зайнятості

У Компаніївському районі організація громадських та інших робіт тимчасового характеру є однією з дієвих форм активної підтримки безробітних. 

763Перегляда
12 вересня, 17:28
Кіровоград-24

Форум "​Милосердя", який вже багато років поспіль допомагає бідним людям у Кропивницькому, звертається до всіх небайдужих з проханням допомогти облаштувати притулок для безхатченків....

858Переглядів
12 вересня, 16:01
Т. Біденко, провідний фахівець з питань зайнятості відділу надання соціальних послуг Петрівського районного центру зайнятості

Не кожній людині вдається зробити правильний вибір професії. Уникнути помилок, труднощів та перешкод при виборі професії  допоможуть фахівці служби зайнятості.

837Переглядів
12 вересня, 15:58
Прес-служба У ДСНС в Кіровоградській області

11-12 вересня рятувальники Світловодського району проводили профілактичні відпрацювання населених пунктів, місць масового відпочинку громадян в лісі та зустрічі із трудовими колективами. 

757Переглядів
11 вересня, 16:40

Согодні в Кропивницькому урочисто відкрили повністю відремонтоване приміщення Амбулаторії загальної практики сімейної медицини №4, що розташоване по вулиці Жадова. 

1173Перегляда
архів матеріалів розділу