Кіровоград24: портал про місто

Кіровоград24: портал про місто

суспільство
10:52
Вадим Гуцул, начальник Головного територіального управління юстиції у Кіровоградській області, спеціально для УП

Від фрази «Чи готові ви бути разом і в горі, і в радості...» до «Встати, суд іде…» може пройти не так уже й багато часу.

6Переглядів
вчора, 15:43
Інна Миргородська, Сектор ювенальної пробації м. Кропивницький Фортечного районного відділу філії Державної установи «Центр пробації» в Кіровоградські

Днями, представниками сектору ювенальної пробації м. Кропивницький Фортечного районного відділу філії Державної установи «Центр пробації» в Кіровоградській області для неповнолітніх клієнтів пробації було проведено індивідуальну лекцію та тестування на тему: «Булінг або ж як не стати жертвою знущань?».

50Переглядів
вчора, 13:50
Головне управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області

Урожай практично зібраний. На часі актуальним є питання його збереження. Головне управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області радить як запобігти втратам при збереженні зерна.

40Переглядів
вчора, 12:19
УДМС України в Кіровоградській області

Власники паспорта громадянина України у формі книжки зразка 1994 року відтепер можуть його обміняти на документ у формі ID-картки за бажанням та у будь-який час.

47Переглядів
12 жовтня, 16:34
Катерина Білоконь, провідний фахівець із зв’язків з громадськістю та пресою Кіровоградського обласного центру зайнятості

В Україні питання працевлаштування є актуальним для багатьох шукачів. Пропозицій багато, але знайти роботу з прийнятними умовами та гідною оплатою праці – завдання доволі складне. Результатом стає те, що багато наших громадян виїжджають працювати за кордон.

86Переглядів
11 жовтня, 15:31
genderz.org.ua

Чи існує в Україні дискримінація лесбійок, геїв, бісексуальних та трансгендерних людей? Чиї ще права захищають представники ЛГБТ-спільноти?

66Переглядів
9 жовтня, 09:23
Світлана Ткаченко, провідний юрисконсульт Кіровоградського обласного центру зайнятості

Чи можна щорічну основну відпустку тривалістю 24 календарних днів поділити на частини? Чи має право роботодавець відкликати з відпустки або відмовити в поділі відпустки?

59Переглядів
8 жовтня, 12:32
Анастасія Дзюбак, Українська правда, Життя

75-літня Світлана Ракітіна вже кілька років, незалежно від пори року, щоранку у міському парку Кропивницького чекає на тренування своїх учениць.

158Переглядів
8 жовтня, 11:31
НМЦ ЦЗ та БЖД Кіровоградської області

Аналіз причин пожеж у жилому секторі свідчить, що винуватцями більшості з них є самі мешканці, які зневажають елементарними правилами пожежної безпеки. 

65Переглядів
8 жовтня, 11:13

В межах проекту Міністерства юстиції «Я маю право», правники Кропивницького місцевого центру з надання БВПД консультують та роз’яснюють про основні права та обов’язки батьків після розлучення. 

66Переглядів
5 жовтня, 13:17

Протягом двох днів психологи і соціальні педагоги закладів профтехосвіти області знайомились з новим посібником

83Перегляда
4 жовтня, 15:12
УП.Життя

Верховна рада ухвалила у першому читанні доопрацьований законопроект про мову в Україні. Його внесли аж 77 депутатів.

149Переглядів
4 жовтня, 13:40
Анастасія Сергієнко, "Кіровоград24"

Останнім часом українці не поспішають брати в банках кредити чи відкривати депозити через недовіру до фінансових установ. 

297Переглядів
3 жовтня, 14:04
Володимир Доброта, Національний прес-клуб «Українська перспектива»

Міжнародні шлюби – звичне для України явище. Щороку чимало українських жінок та дівчат виходять заміж за іноземців.

151Перегляд
1 жовтня, 14:21

Головне управління ДФС у Кіровоградській області нагадує про функціонування електронного сервісу ДФС – «Електронний кабінет».

65Переглядів
27 вересня, 15:05
Приватний нотаріус Кропивницького міського нотаріального округу Новицька Ірина Олександрівна.

Якщо ви маєте намір купити нерухоме майно (квартиру, будинок, землю, офіс, садовий будинок, тощо) та вибрали варіант, перше, що вам потрібно зробити – завітати до нотаріуса на консультацію.  Для всебічної та об’єктивної консультації, це необхідно зробити разом з продавцем та документами на майно.

84Перегляда
27 вересня, 10:15

У Кропивницькому презентували нову українсько-литовську платформу www.lituk.eu, метою якої є впровадження суспільно важливих проектів за участю українських та литовських організацій третього сектору. Організатори впевнені, що цей інструмент допоможе молоді цих країн співпрацювати тісніше.

44Перегляда
25 вересня, 15:34
Світлана Ткаченко, провідний юрисконсульт Кіровоградського обласного центру зайнятості

Відповідно до ст. 42 Господарського кодексу України, підприємництво – це самостійна, ініціативна, систематична.

83Перегляда
25 вересня, 09:24
Прес-служба У ДСНС в області

Останні сонячні теплі дні спонукають громадян отримати максимум енергії від природи, поки дозволяють погодні умови.

72Перегляда
25 вересня, 09:21

Проправо на отримання стипендії,в межах проекту Міністерства юстиції «Я маю право», консультують фахівці Кропивницького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

75Переглядів
архів матеріалів розділу