Кіровоград24: портал про місто

Кіровоград24: портал про місто

суспільство
вчора, 10:06
НМЦ ЦЗ та БЖД Кіровоградської області

Усе частіше ми зустрічаємо повідомлення в пресі, по радіо, на телебаченні про зникнення дітей, пограбування квартир, хуліганські напади і зґвалтування. 

37Переглядів
3 липня, 11:49
UA: КРОПИВНИЦЬКИЙ

Дмитро Кобець — керівник творчої групи проєкту «Тема дня» на Суспільному Кропивницький, 20 років працює у журналістиці, захоплюється музикою, автомобілями й комп’ютерними іграми. Складовими успішної програми вважає унікальну тему і прямі питання.


119Переглядів
2 липня, 15:20
Асоціація міст України

Негода в Україні, внаслідок випадання рясних тривалих опадів,  спричинила руйнівні повені, зсуви. Ситуація критична – зруйновані дороги, окремі території практично ізольовані, прорвані дамби та пошкоджені мости, затоплені сільськогосподарські угіддя, приватні будинки та майно, на жаль, стихія забрала і життя людей

153Перегляда
1 липня, 16:40

Карантин, звісно, «подарував»  багато обмежень  і  суворо скорегував  наше буденне життя, проте, дистанційні форми взаємодії все ж дозволили нам здійснити давню ідею  - записати інтерв’ю з Іриною Чемерис,  заступницею Приютівського селищного голови.

290Переглядів
1 липня, 16:15

За надання допомоги пацієнтам з COVID-19 та з підозрою на нього медичні заклади Кіровоградщини отримали від НСЗУ майже 32,5 млн грн.

213Переглядів
30 червня, 11:41
Головне управління ДПС у Кіровоградській області

Як повідомив начальник управління податків і зборів з фізичних осіб ГУ ДПС у Кіровоградській області Роман Грущак, Законом України від 13 травня «Про внесення змін до Закону України «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування»

91Перегляд
28 червня, 12:03
Експертка з моніторингу – Вікторія Талашкевич

Експертами з якої теми журналісти Кіровоградщини більше вважають чоловіків, а з якої – частіше запрошують «до мікрофону» жінок? Які новини коментують жінки та чоловіки у Знам’янці, Світловодську та Олександрії? Чому в одних виданнях є фемінітиви, а в інших – катма? У цьому розбиралася координаторка «Прес-клубу реформ» Вікторія Талашкевич, яка протягом 11- 17 червня провела черговий етап моніторингу десяти районних і міських сайтів та газет Кіровоградщини...

86Переглядів
24 червня, 10:48

В Мінрегіоні відбувся онлайн пресбрифінг заступника Міністра Наталії Хоцянівської щодо основних положень законопроєкту №3613.

100Переглядів
23 червня, 11:07
Вікторія Семененко, PR-менеджер БО "100 відсотків життя. Кропивницький"

Коли Степан дізнався про свою хворобу, втратив усе – дружину, роботу, друзів. Та головне – не втратив себе.

149Переглядів
19 червня, 12:24
Евгений Руденко, "Украънська правда", фото - Эльдар Сарахман, Дмитрий Ларин

После развала СССР Украина занимала третье место в мире по количеству ядерных боеголовок. В ее полях и лесах еще в начале 90-х скрывали 1272 бомбы, способные уничтожить Землю несколько раз. Грознее арсенал был только у США и России.

339Переглядів
19 червня, 10:22
Головне управління ДПС у Кіровоградській області

Як повідомив заступник начальника ГУ ДПС у Кіровоградській області Олександр Личук, у зв’язку з карантином, спричиненим поширенням коронавірусної інфекцієї та для підтримки платників податків, скориговано контрольно-перевірочну роботу податкових органів.

258Переглядів
17 червня, 14:44
Вікторія Семененко, PR-менеджер БО "100 відсотків життя. Кропивницький"

Про ВІЛ-позитивний статус Валерій дізнався минулого року. Тоді він хотів допомогти незнайомій жінці, яка потребувала донорської крові.

227Переглядів
17 червня, 13:58
Слово і діло

Кабінет міністрів 12 червня затвердив проєкт реформи адміністративно-територіального устрою України (тепер його має проголосувати Верховна рада, постанова вже зареєстрована). Проєкт передбачає скорочення кількості районів з 490 до 129.

180Переглядів
17 червня, 12:20
Урядовий портал

Кабінет Міністрів України здійснив перевірку обласних державних адміністрацій на предмет виконання рішень Уряду та Прем’єр-міністра України щодо запобігання поширенню на території України COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2

215Переглядів
16 червня, 20:10
Gazeta.ua

Таку позицію висловив експерт Вадим Карасьов у своєму дописі на сторінці в Facebook, посилаючись на листи-звернення громадських організацій та асоціацій лікарів України до президента України Володимира Зеленського.

278Переглядів
12 червня, 12:18

Право на ім’я є невід’ємним та невідчужуваним, належить до особистих немайнових прав, виступає засобом індивідуалізації людини в суспільстві.

186Переглядів
11 червня, 13:16
Кіровоградський обласний центр зайнятості

До основних завдань державної служби зайнятості належить сприяння громадянам у підборі підходящої роботи і надання роботодавцям послуг з добору працівників. 

162Перегляда
10 червня, 13:25

Державним центром зайнятості розроблено покрокову інструкцію, щодо того, як ФОПу без найманих працівників отримати допомогу по частковому безробіттю, повідомляє Кіровоградський обласний центр зайнятості.

174Перегляда
10 червня, 11:28
auc.org.ua

9 червня під час прямого ефіру на телеканалі "4 канал" Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан дав коментар щодо реформування адміністративно-територіального устрою.


186Переглядів
10 червня, 10:35
Прес-клуб реформ

Які обов’язки хочуть покласти на тих, хто працює в ЗМІ? Чи достатньо вони матимуть прав? І найголовніше – хто взагалі зможе вважатися журналістом і отримати посвідчення за майбутніми новими правилами?...

251Перегляд
архів матеріалів розділу