Кіровоград24: портал про місто

Кіровоград24: портал про місто

суспільство
вчора, 13:35
НМЦ ЦЗ та БЖД Кіровоградської області

Щоб уникнути нещасних випадків від ураження електричним струмом, необхідно пам’ятати, що смертельно небезпечним є не тільки торкання, але й наближення до обірваних дротів і предметів, що проводять струм, ближче ніж за вісім метрів.

51Перегляд
вчора, 13:33
Світлана Ткаченко, провідний юрисконсульт Кіровоградського обласного центру зайнятості

Згідно Порядку надання допомоги по безробіттю, у тому числі одноразової її виплати для організації безробітним підприємницької діяльності, затвердженого наказом Мінсоцполітики.

54Перегляда
вчора, 10:46
Гордон.ua, Фото: Ростислав Гордон

Кто может стать министром здравоохранения вместо Ульяны Супрун, есть ли среди украинских политиков пациенты психиатров, откуда у украинских мам предубеждение против прививок и чем это грозит государству.

155Переглядів
24 березня, 21:16
Вікторія Талашкевич

Створювати мультфільми про вибори власноруч легко і цікаво. У цьому переконалися учні та учениці Професійно-технічного училища №16, що у Малій Висці. Туди, щоб підвищити активність молоді під час цьогорічних Президентських та Парламентських виборів, приїхали із майстер-класом автори та авторки проекту «реАнімація виборців»....

61Перегляд
22 березня, 17:19
Вікторія Талашкевич

Щоб підвищити активність молоді під час цьогорічних Президентських та Парламентських виборів автори і авторки проекту «реАнімація виборців» придумали навчити юнацтво... створювати мультфільми! У тому числі воркшоп пройшов у Знам'янському професійному ліцеї....

96Переглядів
22 березня, 08:47
ГУ ДФС у Кіровоградській області

Головне управління ДФС у Кіровоградській області нагадує, що триває кампанія декларування доходів громадян, отриманих у 2018 році. 

93Перегляда
21 березня, 10:22
Інна Михайлівська, для «Главкома»

«Ображені» підготували відеовідповідь з описом зловживань своїх кривдників. 

528Переглядів
19 березня, 16:22
Прес-служба Головного управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області

Спеціалісти Головного управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області взяли участь у засіданні спілки пасічників Кіровоградщини.

76Переглядів
19 березня, 10:28
Богдан Стоян, заступник директора Кіровоградського обласного центру зайнятості

Відповідно до норм діючого порядку реєстрації безробітних, для надання статусу безробітного особа подає заяву та пред’являє окремі документи.

91Перегляд
18 березня, 16:32
was.media

На червоному іспанському щиті — лютий степовий орел з гострим клювом та злими очима. Жодних зв’язків з нацизмом. Кіровоградська область — земля скіфів, орел теж.

184Перегляда
15 березня, 14:19
Управління превентивної діяльності поліції Кіровоградської області

Із кінця лютого в області проводяться превентивні заходи, спрямовані на налагодження комунікації поліції з населенням.

98Переглядів
13 березня, 08:20
Прес-служба ГУ Держпродспоживслужби в Кіровоградській області

Навесні розпочинається сезон масової реалізації насіння овочевих та баштанних культур, кормових коренеплодів, квітів.

90Переглядів
12 березня, 14:22
Вікторія Талашкевич, громадське об'єднання "Турбота"

Як підвищити активність молоді під час Президентських та Парламентських виборів? Автори та авторки проекту «реАнімація виборців» придумали зробити це шляхом анімації...

104Перегляда
12 березня, 09:15

Право на медичну таємницю є одним із найпростіших і найочевидніших прав. Водночас це те право, різні аспекти якого порушуються чи не найчастіше. 

79Переглядів
7 березня, 13:15

Новобудова ЖК «Ковалівський» від «CBS Холдинг», розташована, практично в центрі міста, на перехресті вулиць Юрія Олефіренко та Івана Похитонова, навпроти парку.

363Перегляда
6 березня, 10:38
Матеріал підготовлено фахівцями Регіонального Центру Громадського Здоров"я Кіровоградської обласної ради.

Серед різних захворювань ока глаукома посідає особливе місце. Причина цього полягає навіть не в тому, що даним терміном, по суті, називають не один певний недуг, а цілу групу, яка налічує понад 60 патологій, а в тому, що при загальному непримітному перебігу, фінал у кожній з них один: невиліковна сліпота. 

0Переглядів
6 березня, 10:16
Вікторія Талашкевич, Прес-клуб реформ

У лютому 2019 року координаторка Прес-клубу реформ Вікторія Талашкевич провела гендерний моніторинг журналістських матеріалів у п’яти газетах («Україна-Центр», «Кіровоградська правда», «Утренний город», «Вечірня газета», «Нова газета») та п’яти інтернет-виданнях («Весь Кіровоград», «Точка доступу», «Гречка», «Новини Кіровоградщини», «ФотоІнформ») Кропивницького та Кіровоградської області....

74Перегляда
6 березня, 09:28
Матеріал підготовлено фахівцями Регіонального Центру Громадського Здоров'я Кіровоградської обласної ради

Серед різних захворювань ока глаукома посідає особливе місце. Причина цього полягає навіть не в тому, що даним терміном, по суті, називають не один певний недуг, а цілу групу.

95Переглядів
4 березня, 13:11
НМЦ ЦЗ та БЖД Кіровоградської області

Чадний газ — безбарвний, дуже отруйний, без запаху. Він утворюється внаслідок неповного згоряння пального в автомобільних двигунах, опалювальних приладах, які працюють на вугіллі або на інших видах природного палива.

88Переглядів
4 березня, 13:09
Відділ організаційно-інформаційної роботи та архівної справи Кіровоградського обласного центру зайнятості

Вирішення питань зайнятості внутрішньо переміщених осіб (ВПО) є одним з дієвих факторів адаптації їх до життя на новій території. 

78Переглядів
архів матеріалів розділу