Кіровоград24: портал про місто

Кіровоград24: портал про місто

суспільство
вчора, 15:22
Олександра Плаксієнко для "Кіровоград24"

21 серпня, в рамках прес-туру, журналісти місцевих ЗМІ мали змогу поспілкуватися з представниками філії Державної установи «Центр пробації» Кіровоградської області та обласного відділення Всеукраїнської благодійної організації «Всеукраїнська мережа людей, які живуть з ВІЛ/СНІД».

35Переглядів
20 серпня, 14:10
Світлана Ткаченко, провідний юрисконсультКіровоградськогообласного центру зайнятості

Для всіх працівників, які ще не досягли вісімнадцяти років, чинним законодавством встановлено скорочену тривалість робочого часу. 

42Перегляда
20 серпня, 12:06
Алла Хохуля, провідний фахівець відділу надання соціальних послуг Устинівської районної філії Кіровоградського обласного центру зайнятості

У підготовці до свята Дня Незалежності України, селищна та сільські ради Устинівського району активізували роботу щодо організації громадських робіт.

50Переглядів
16 серпня, 14:28
Світлана Єремеєва, директор Добровеличківської районної філії Кіровоградського обласного центру зайнятості

Як відомо, той, хто не втрачає надії і активно працює для досягнення своєї мети, обов’язково доб’ється успіху.

87Переглядів
16 серпня, 11:28

Одруження - це, насамперед, створення сім’ї та нового осередка суспільства. Дана подія є серйозним кроком у житті кожної людини.

57Переглядів
15 серпня, 10:50
Україна-Центр

До Дня незалежності народні депутати зазвичай звітують про виконану роботу та діляться своїми планами на майбутнє. Власне, й привід більш ніж відповідний: за плечима майже 4 роки депутатської каденції, а попереду – рік, щоб довести розпочате до логічного завершення.

381Перегляд
14 серпня, 13:06
Володимир Доброта, Національний прес-клуб «Українська перспектива»

Торгівля людьми належить до проблем глобального характеру. Її вирішенням займаються багато міжнародних інституцій. 

565Переглядів
13 серпня, 10:14
НМЦ ЦЗ та БЖД Кіровоградської області

На Кіровоградщині від початку 2018 року внаслідок наїзду залізничного транспорту четверо громадян отримали травми різного ступеня тяжкості, у двох випадках із летальними наслідками.

63Перегляда
8 серпня, 16:34
Підготовлено працівниками у сфері захисту прав споживачів Головного управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області

Інтернет - торгівля стає досить таки звичним явищем для українців. Проте одним щастить здійснити вдалу покупку завдяки такій формі торгівлі, а інші потрапляють у халепу...

79Переглядів
8 серпня, 16:28
Ірина Яцентюк, провідний фахівець з питань зайнятості відділ організації сприяння працевлаштуванню обласного центру зайнятості

Порядком реєстрації, перереєстрації безробітних та ведення обліку осіб, які шукають роботу, передбачено, що реєстрація в центрі зайнятості проводиться за умови пред'явлення паспорта громадянина України.

67Переглядів
7 серпня, 09:55
Алла Волошина

Час від часу у школах міста спалахують «фінансові скандали». Останній був як раз 17 липня цього року, коли міський голова під час апаратної наради гостро поставив питання про розслідування дій керівництва однієї із шкіл міста

279Переглядів
6 серпня, 13:10
Прес-служба У ДСНС в Кіровоградській області

Невтішна статистика щодо загибелі людей на воді дозволяє зробити припущення, що громадяни не досить серйозно сприймають небезпеку відкритих водойм. 

67Переглядів
6 серпня, 12:23

У разі, якщо ви загубилиномерний знак, в тому числі, внаслідок природних стихійних явищ, вам необхідно звернутися до найближчого територіального сервісного центру МВС для перереєстрації і отримання нових номерів.

65Переглядів
6 серпня, 10:54

В народі кажуть, що зробити людину красивою можуть два майстри - один з них кравець, а другий - перукар. І це вірно.

70Переглядів
1 серпня, 12:51

«Людина – не товар!» - соціально-виховний захід, проведений представниками Фортечного районного відділу з питань пробації

86Переглядів
1 серпня, 12:23
Матеріал підготовлено в рамках проекту «Точне відображення Угоди про асоціацію Україна-ЄС в українських медіа»

В Україні майже 17 тисяч шкіл, з них більш ніж півтори тисячі залучено до інклюзивного навчання. Такі дані Міносвіти України. Це означає, що майже 9% навчальних закладів забезпечують повноцінні умови освіти для понад 4000 дітей з інвалідністю....

85Переглядів
31 липня, 14:23
Дмитро Шульга, спеціально для "Кіровоград24"

27 липня гучним святом до Дня поля в селі Федорівка Кіровоградського району відзначив своє 10-ліття холдинг «ВК Технополь», що займається виробництвом сільськогосподарської техніки. 

379Переглядів
31 липня, 10:43
Катерина Білоконь, провідний фахівець із зв'язків з громадськістю та пресою Кіровоградського обласного центру зайнятості

30 липня світова спільнота відзначає Всесвітній день протидії торгівлі людьми. 

135Переглядів
31 липня, 09:27
Прес-служба У ДСНС в Кіровоградській області

З метою запобігання виникненню пожеж у природних екосистемах Управлінням ДСНС в області проводиться масштабна робота з даного напрямку.

69Переглядів
30 липня, 12:26

До Всесвітнього дня боротьби з гепатитом, співробітниками Фортечного районного відділу філії Державної установи «Центр пробації» в Кіровоградській області, для субꞌєктів пробації,  було проведено тренінг.

84Перегляда
архів матеріалів розділу