Кіровоград24: портал про місто

Кіровоград24: портал про місто

суспільство
вчора, 15:41
Економічна правда

Наскільки добре ви захищаєте свою "віртуальну особу" в смартфоні і соцмережі? ЕП склала рейтинг типових помилок користувачів і способи їх усунення.

63Перегляда
вчора, 13:31
"Кіровоград24"

Як вже повідомляв сайт «Кіровоград24» у четвер, 24 травня, на телеканалі ТТV вийшов черговий випуск ток-шоу «Бар’єр». Автором і ведучим програми є політик та журналіст Олександр Дануца.

98Переглядів
вчора, 10:49
Відділ організації надання послуг роботодавцям обласного центру зайнятості

Серед активних заходів сприяння зайнятості населення Кіровоградської області, які здійснює державна служба зайнятості, вагоме місце посідають громадські та інші роботи тимчасового характеру.

65Переглядів
вчора, 10:30

Одним із основних питань, з якими звертаються громадяни до Кропивницького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги за роз’ясненням: порушення правил добросусідства, порядок приватизації земельних ділянок.

81Перегляд
24 травня, 13:48
Прес-служба У ДСНС в Кіровоградській області

24 травня фахівці Світловодського міськрайонного відділу У ДСНС поспілкувалися з жителями районного центру на тему безпеки життєдіяльності. 

89Переглядів
24 травня, 11:14

Що спільного у корупції і ящірки? Що сниться корупціонеру? Як працюють спецпризначенці НАБУ? Як виглядає статуетка вартістю понад 30 000 євро?

98Переглядів
23 травня, 12:50
ФК "Олександрія"

На офіційному сайті футбольного клубу "Олександрія" опрелюдненно офіційну заяву Міністру внутрішніх справ України Арсену Авакову Голові Національної поліції України Сергію Князєву

62Перегляда
23 травня, 11:42
А. Гупалюк, провідний фахівець з питань зайнятості Новгородківської районної філії Кіровоградського обласного центру зайнятості

В умовах нестачі вільних робочих місць для постійної зайнятості особливе значення мають громадські роботи. Участь у них мотивує людину до праці, змінює її уявлення про підходящу роботу і є джерелом додаткового прибутку та засобом переходу до постійного працевлаштування.

74Перегляда
22 травня, 16:15
"Кіровоград24"

На виконкомі таки «протягнули» безпрецедентне підвищення тарифів на вивіз сміття, згодом підвищать ще

421Перегляд
22 травня, 11:59
Економічна правда

Президент Петро Порошенко підписав закон про скасування перевірки відповідності транспортних засобів екологічним нормам при їх ввезенні в Україну.

116Переглядів
22 травня, 11:38
«Кіровоград24»

Як вже повідомляв сайт «Кіровоград24», сьогодні, 22 травня, в міській раді Кропивницького відбулась прес-конференція заступника міського голови Олександра Грабенко.

426Переглядів
21 травня, 14:10
Володимир Доброта, Національний прес-клуб «Українська перспектива»

Наша країна напрацьовує цінний досвід миротворчої діяльності. Велику допомогу в цьому покликаний надати Проект Євросоюзу «Жінки просувають зміни, відновлення миру і запобігання конфліктам на регіональному рівні в Україні».

95Переглядів
18 травня, 14:26
В. Удовіцька, провідний фахівець з питань зайнятості відділу надання соціальних послуг Новомиргородського районного центру зайнятості

Не мало уваги фахівцями Новомиргородськогорайонного центру зайнятості приділяється профорієнтаційній роботі зі школами-інтернатами.

129Переглядів
16 травня, 15:32
Сергій Герасименко, Національний прес-клуб «Українська перспектива»

Невдовзі Верховна Рада України планує розглянути пакет фінансових законопроектів. Серед них і законопроект №2413а «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо консолідації функцій із державного регулювання ринків фінансових послуг». 

136Переглядів
15 травня, 10:05

В Прес-клубі міста Кропивницького відбулася прес-конференція учасників страйкового комітету локомотивного депо Помічна, які заявили про свою готовність до безстрокового страйку з метою збереження цілісності депо

155Переглядів
14 травня, 17:31
Вікторія Талашкевич, Кіровоградський Центр розвитку місцевого самоврядування

Сьогодні у Кіровоградському Центрі розвитку місцевого самоврядування пройшов захід на тему «Потенціал соціальних підприємств у розв'язанні соціальних проблем громади»....

109Переглядів
14 травня, 09:20
Прес-служба У ДСНС в Кіровоградській області

Під час спільних рейдових перевірок, які активно проводяться у кожному районі області,  рятувальники, правоохоронці та лісівники закликають громадян берегти ліс від вогню.

80Переглядів
11 травня, 09:44

Календар невблаганно нагадує, що ось уже 73-й рік ми живемо пам`яттю про Другу Світову війну. У довічному боргу наше покоління  перед тими ветеранами війни, кому пощастило пройти через горнило битв і дожити до світлого Дня Перемоги.

144Перегляда
10 травня, 15:17
Надія Ухаліна, "Кіровоград24"

Сьогодні, у Прес-клубі міста Кропивницького, відбулася прес-конференція, у ході якої презентували результати першого етапу проекту, ініційованого нардепом Яринічем «Здоровий зір».

337Переглядів
10 травня, 10:59
У ДСНС України у Кіровоградській області

10 травня працівники районного підрозділу Управління ДСНС в області провели інформаційно-роз’яснювальну роботу серед мешканців селища Добровеличківка щодо дотримання правил пожежної безпеки у побуті та розповсюдили листівки із застереженнями.

136Переглядів
архів матеріалів розділу