Кіровоград24: портал про місто

Кіровоград24: портал про місто

суспільство
26 листопада, 12:18
Світлана Крива, провідний фахівець з питань зайнятості відділу надання соціальних послуг Благовіщенської районної філії Кіровоградського обласного цен

Про недопущення дискримінації при прийомі на роботу йшла мова днями під час засідання круглого столу, що відбувся у Благовіщенській районній філії обласного центру зайнятості.


172Перегляда
26 листопада, 09:26
Людмила Скопюк

Сьогодні робота медичного працівника, як військового, стала особливо небезпечною, адже виконуючи свій професійний обов’язок лікарі теж потрапляють під удар.

254Перегляда
24 листопада, 12:42
Володимир Доброта, Національний прес-клуб «Українська перспектива»

Через поширення пандемії COVID-19 зростає кількість наших співгромадян, які опиняються в ситуації торгівлі людьми та експлуатації. Як протистояти новим викликам і мінімізувати їхню небезпеку? Про це говоримо з президенткою Громадської організації «Ла Страда-Україна» Катериною ЧЕРЕПАХОЮ.

251Перегляд
23 листопада, 14:35
Економічна правда

Прогнози Всесвітньої організації охорони здоров'я (ВООЗ) щодо розробки вакцини від коронавірусу не справдились. В березні 2020 року організація заявляла, що цей процес триватиме не менше року. Проте фармкомпанії справились швидше.

272Перегляда
19 листопада, 13:29

Рідна мова – це мова, що першою засвоюється дитиною і залишається зрозумілою на все життя. Це історія народу, його світогляд, інтелектуальний та духовний результат еволюції кожного етносу, духовний скарб нації. 

423Перегляда
18 листопада, 10:34
Людмила Макей
В оселях відновлюють зруйновані дахи та паркани

Прикмета часу: скоро зима, а у Кропивницькому в розпалі сезон заміни покрівель. У приватному секторі то тут, то там лунає характерний стукіт, на дахах будинків сидять чоловіки з молотками. Ні, це не данина моді і не забаганка екстремалів. Це – життєва необхідність для кількох сотень мешканців Лелеківки та Старої Балашівки, життя яких неочікувано змінили фатальні десять хвилин нинішньої осені....

482Перегляда
18 листопада, 09:16
Кіровоградський обласний центр зайнятості

Під час проходження співбесіди, звичайно, ти сподіваєшся на позитивний результат. Але часто буває так: маєш відповідну освіту, досвід, займаєшся саморозвитком… але, на жаль, працювати не запрошують. 

484Перегляда
13 листопада, 12:06
Володимир Ніколаєнко, директор Новгородківської районної філії обласного центру зайнятості

Двадцятитрьохрічна мешканка Новгородки Анастасія Олійник у минулому році закінчила Центральноукраїнський державний педагогічний університет ім. В. Винниченка. 

618Переглядів
13 листопада, 11:16
Кіровоградський обласний центр зайнятості

Фізичні особи-підприємці (ФОП) становлять досить вагому частку від усіх роботодавців. Втім, не завжди оформлення трудових відносин ФОПа з працівниками відбувається в повній відповідності з вимогами законодавства. 

604Перегляда
11 листопада, 15:39
lb.ua

Кабінет міністрів України на засіданні 11 листопада розглянув впровадження так званого карантину вихідного дня. 

664Перегляда
11 листопада, 11:59
Кіровоградський обласний центр зайнятості

До зайнятого населення відносяться категорії осіб, визначені статтею 4 Закону України «Про зайнятість населення», в тому числі.

628Переглядів
11 листопада, 11:48
Неля Лісніченко, провідний фахівець з питань зайнятості Голованівської районної філії Кіровоградського обласного центру зайнятості

Ділимося історією успішного працевлаштування Юлії Вікторук. За професією Юлія – кухар-кондитер, закінчила професійно-технічне училище №38 у смт Голованівськ.

626Переглядів
11 листопада, 10:44
Вікторія Семененко, PR-менеджер БО "100 відсотків життя. Кропивницький"

«Я вагітна. Чекаю на дитину, адже знаю, яке це щастя! Я багатодітна матуся. Зараз перебуваю у лікарні на зберіганні...

655Переглядів
10 листопада, 14:07
Відділ комунікацій Державного центру зайнятості за матеріалами The Balance Careers

Безліч людей стикаються зі стресом у разі повернення на роботу після перерви. Тим паче, коли йдеться  не про щорічну відпустку, а про тривалий період неактивності, скажімо, викликаний військовою службою або необхідністю доглядати за дітьми.

670Переглядів
9 листопада, 13:18
Лілія Делінгевич, директор Гайворонської районної філії Кіровоградського обласного центру зайнятості

«Щастя – це коли ти вранці йдеш на роботу з посмішкою, і ввечері повертаєшся додому з посмішкою», – упевнено говорить Олександр Юрійович.

706Переглядів
9 листопада, 09:58
НМЦ ЦЗ та БЖД Кіровоградської області

Наш побут немислимий без харчового пластику. Кафе та магазини не обходяться без нього, а ми звикли в ньому зберігати продукти. Та чи безпечним є все це пластикове царство? 

640Переглядів
9 листопада, 09:43
Вячеслав Чебышев, заслуженный тренер Украины, заслуженный работник физической культуры и спорта Украины, мастер спорта

Сегодня хочу вернуться в не такое уж и далёкое прошлое, друзья. Я благодарен Господу Богу, что всю свою жизнь  занимаюсь любимым делом и всегда востребован.

630Переглядів
6 листопада, 13:04
lb.ua

Верховна Рада України посилила відповідальність за відсутність масок протягом карантину в громадських місцях. 

899Переглядів
6 листопада, 11:12
Кіровоградський обласний центр зайнятості

Трудове законодавство України передбачає декілька різновидів договорів між працівником та роботодавцем.

712Переглядів
5 листопада, 16:01

Город Кропивницкий (Кировоград) обладает отличной социальной инфраструктурой благодаря развитому промышленному комплексу. 

1172Перегляда
архів матеріалів розділу