Кіровоград24: портал про місто

Кіровоград24: портал про місто

суспільство
вчора, 13:48
Юридичний відділ Кіровоградського обласного центру зайнятості

Ні. Звільнення одиноких матерів за ініціативою роботодавця заборонено законодавством (стаття 184 КЗпП), повідомляє Юридичний відділ Кіровоградського обласного центру зайнятості.

42Перегляда
вчора, 09:25
НМЦ ЦЗ та БЖД Кіровоградської області

Шановні батьки! Не забувайте, відправляючи дітей на вулицю чи залишаючи їх самих удома, нагадати їм про елементарні заходи безпеки, щоб уберегтися від злочину і самим не вчинити протиправних дій.

49Переглядів
12 липня, 14:51
Підготував Олександр Виноградов, kntu.kr.ua

Третій рік поспіль на базі Центральноукраїнського національного технічного університету працювали унікальні у нашому регіоні курси французької мови.

153Перегляда
10 липня, 15:13
region-news.kr.ua

На центральній вулиці Кропивницького відбувся мітинг. На стінах колишнього ресторану «Весна» з’явились банери із закликом до адвоката Наталії Сюр-Москаленко повернути приміщення справжнім власникам – сім’ї Золотарьових. 

207Переглядів
10 липня, 14:59

Сьогодні, 10 липня, у Кропивницький завітав представник «Української стратегії Гройсмана» Сергій Марченко.

321Перегляд
9 липня, 17:36
УДМС у Кіровоградській області

Використання у повному обсязі документу нового покоління - паспорта громадянина України у формі ID-картки забезпечують два ПІН- та два ПАК-коди.

74Перегляда
8 липня, 14:05
НМЦ ЦЗ та БЖД Кіровоградської області

Недотриманням правил використання вогню, електропобутових приладів, газу батьки можуть звести нанівець усю виховну роботу, яку проводять з дітьми в дитячому садку.

71Перегляд
8 липня, 13:45
Дмитро Шульга

6 липня 2019 року місто Долинська приймало Чемпіонат області серед дитячих шахових клубів, у якому взяли участь, окрім господарів, команди Знам’янки, Новоукраїнки, Олександрії, та з юних гравців Долинської та Кропивницького було сформовано команду «Пішачки».

236Переглядів
6 липня, 14:00
ucmc.org.ua

Побачивши успіхи сусідів, до Компаніївської ОТГ на Кіровоградщині вирішила приєднатися ще одна рада. Людей ніхто не змушував і не переконував – ініціатива була їхня, адже вони повірили в результативність реформи

111Переглядів
5 липня, 12:18
Ірина Андрейців журналістка, УП, фото - Євгена Малолєтки

Уявіть: ви приходите у новий кабінет сімейного лікаря, з новими меблями і навіть кондиціонером.

120Переглядів
4 липня, 09:38
Прес-служба ГУ Держгеокадастру у Кіровоградській області

Управління з контролю за використанням та охороною земель Головного управління Держгеокадастру у Кіровоградській області проводить заходи.

115Переглядів
3 липня, 15:14
Юридичний відділ Кіровоградського обласного центру зайнятості

Відповідно до статті 25 Кодексу законів про працю України при укладенні трудового договору забороняється вимагати від осіб, які влаштовуються на роботу.

128Переглядів
3 липня, 12:27
У ДСНС України у Кіровоградській області

На нашій степовій Кіровоградщині ліси займають дуже незначну площу - усього лиш три відсотки усієї території.

92Перегляда
3 липня, 09:25

Зберігання державної таємниці – одна із гарантій незалежності України, її недоторканності та національної безпеки, адже посягання на цей об’єкт може заподіяти значної шкоди військовому, економічному та науковому потенціалу держави. 

162Перегляда
2 липня, 16:17
Відділ інформаційної роботи Кіровоградського обласного центру зайнятості

Трудова книжка – це основний документ про трудову діяльність працівника (ст. 48 КЗпП). Записи про назву роботи, професії або посади.

109Переглядів
2 липня, 11:49
Експертка з моніторингу – Вікторія Талашкевич

У червні 2019 року було проведено гендерний моніторинг журналістських матеріалів у п’яти тиражних газетах («Україна-Центр», «Кіровоградська правда», «Утренний город», «Вечірня газета», «Нова газета») та п’яти інтернет-виданнях («Весь Кіровоград», «Точка доступу», «Гречка», «Новини Кіровоградщини», «ФотоІнформ») міста Кропивницького та Кіровоградської області....

100Переглядів
1 липня, 15:55
Надія Ухаліна, "Кіровоград24"

На цьогорічному фестивалі вуличної їжі у Кропивницькому буде представлена кухня народів світу. Про це, сьогодні, 1 липня, зазначив Президент Клубу рестораторів Михайло Антоньєв у ході прес-конференції у Прес-клубі міста Кропивницький.

142Перегляда
26 червня, 12:33

В межах реалізації правопросвітницької кампаії «Я МАЮ ПРАВО!» фахівці Кропивницького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги надають консультацію, як діяти вразі покупки зіпсованих продуктів.

226Переглядів
26 червня, 10:06
Марина Соловйова, директор Долинської районної філії Кіровоградського обласного центру зайнятості

Колишнім бійцям дуже важко повертатись до мирного життя і знову знайти своє місце в соціумі. Багато часу витрачається на усвідомлення того, що основне життя іде тут, де немає вибухів, де поруч родина і можна спокійно спати, а військові дії – лише сторінка, яку треба перегорнути.

151Перегляд
25 червня, 16:12
Сергій Богомільчук, прес-секретар ПрАТ «Кіровоградобленерго»

 Металева опора повітряної лінії напругою 35 кВ трималася фактично на проводах. Не самий сильний порив вітру і близько третини Олександрійського району серед зими залишається без електропостачання.

179Переглядів
архів матеріалів розділу