Кіровоград24: портал про місто

Кіровоград24: портал про місто

суспільство
17 травня, 16:17
Сайт Кіровоград24

С чего начинается выбор обуви для ребёнка в школу? Как правило, с бюджета. Родители посещают несколько магазинов, просматривают ассортимент в интернете и, удивившись широте диапазона цен на, казалось бы, одинаковую обувь, задумываются: насколько оправдана разница в стоимости различных моделей?...

184Перегляда
17 травня, 11:25
​Дмитро Семенюк - для тижневика "​Первая городская газета"

У Кропивницькому за часи незалежності маcштабної реконструкції не відчув жоден парк. Та нарешті в обласному центрі у найближчі роки містяни зможуть облюбувати для себе ще одне місце (окрім Ковалівського чи Дендропарку) — парк Перемоги. На його реконструкцію було виділено кошти з Державного бюджету....

81Перегляд
17 травня, 10:31
Підготувала Надія Понятишин спеціально для vsviti.com.ua

Для українця вишиванка – не просто одяг. Це щось дуже особливе: особисте, рідне, святе. Вишивка – як символ, який зберігає його коріння, ідентичність, розуміння себе.

90Переглядів
17 травня, 10:17
Ольга Майборода, заступник директора-начальник відділу надання соціальних послуг Онуфріївської районної філії обласного центру зайнятості

«Зміна роботи або виду діяльності є стресом для кожної людини. Але такий виклик перед самим собою можна трансформувати у власні нові можливості», – так вважає демобілізований військовослужбовець Денис Бурлака з Онуфріївського району. 

90Переглядів
17 травня, 09:06
Світлана Ткаченко, провідний юрисконсульт Кіровоградського обласного центру зайнятості

Згідно Порядку надання допомоги по безробіттю, у тому числі одноразової її виплати для організації безробітним підприємницької діяльності, затвердженого наказом Мінсоцполітики.

252Перегляда
16 травня, 09:17
Кіровоградський обласний центр зайнятості

У Кіровоградському інституті розвитку людини Відкритого міжнародного університету розвитку людини «Україна» відбулось засідання круглого столу на тему «Питання трудової міграції: за чи проти?». 

72Перегляда
15 травня, 10:27
Ольга Войнікова, провідний фахівець з питань зайнятості Вільшанської районної філії Кіровоградського обласного центру зайнятості

Позитивні приклади успіху одних людей – це поштовх до активних дій для інших. Серед них і Василь Володимирович з Вільшанського району. 


100Переглядів
14 травня, 10:05
Відділ інформаційної роботи Кіровоградського обласного центру зайнятості

Статтею 6 Закону України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування на випадок безробіття» визначено, що право на соціальні послуги в державній службі зайнятості мають застраховані особи. 

71Перегляд
14 травня, 09:50
Інформує прес-служба Головного управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області

Спеціалісти районних і міських управлінь та відділів Держпродспоживслужби області протягом І кварталу поточного року здійснили 58 заходів державного нагляду (контролю) в сфері ветеринарної медицини, 38 з яких планові та 20 - позапланові. 

61Перегляд
11 травня, 14:05
Аліна Кулик - для "​Первой Городской"

Фейсбук Кропивницького останнім часом просто розривається від обурення. Причиною цього стала обрізка дерев по всьому місту, яка замість парків залишає за собою стовпи без листя та гілок. Екоактивісти не обмежуються роботою лише у Фесбуці....

27Переглядів
10 травня, 09:32
Сергій Богомільчук, прес-секретар ПрАТ "Кіровогадобленерго"

Пройде кілька тижнів, і на шкільних подвір’ях пролунають останні дзвоники. Для дітей настане благословенна пора, протягом якої скасовуються ранні підйоми, сидіння за партами, домашні завдання та інші шкільні обов’язки. 

94Перегляда
8 травня, 15:48
Анастасія Дзюбак, для BBC News Україна, Кропивницький

На Кіровоградщині часто можна почути скарги місцевих мешканців на онкологію, начебто, область ледь не всеукраїнський лідер за рівнем захворюваності на рак.

117Переглядів
8 травня, 15:45
Прес-служба Головного управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області

Закінчується навчальний рік у школах і перед батьками постає питання -як оздоровити своїх дітей. На жаль, не всі мають можливість відправити дітей на відпочинок до моря, але щорічно на базах загальноосвітніх навчальних закладів функціонують пришкільні табори.

108Переглядів
8 травня, 11:16
Наталiя Бушковська, УП Життя

Весна ще холодна, а сезон кліщів уже у розпалі.

163Перегляда
7 травня, 13:42
​Дмитро Семенюк - для "​Первой Городской"

Кореспондент «​Первой городской» разом зі своїм товаришем, екоактивістом Сергієм Стельмашенком, вирішили провести експеримент. Вони перевірили, скільки сміття вдастся зібрати, відійшовши сотню метрів від входу до лісопаркової....

26Переглядів
3 травня, 11:27
Текст і фото: Віка Ясинська, Цензор.НЕТ

Ще в Алчевську до мене прийшов якийсь дядько і сказав, що він зі служби безпеки "ЛНР". Підійшли й журналісти з "Лайфньюз" і кажуть: "у нас тут є текст невеличкий, якщо зараз на камеру почитаєш – все з тобою буде добре, додому відпустимо". А у мене стан був тоді важкий. Думаю, що мені робити?

151Перегляд
27 квітня, 11:35
​Людмила Макей - для газети "​Первая Городская"

Історія, яку розповів колишній головред «Газета Виборча» в Західному регіоні Влодзімеж Богачик, дуже схожа на кропивницькі реалії. Їхня акція також стосувалася екології та називалася так само, як і наша — «​Дихати по-людськи»....

190Переглядів
25 квітня, 09:55
ГУ ДФС у Кіровоградській області

Головне управління ДФС у Кіровоградській області нагадує, що нормами Податкового кодексу України (далі - ПКУ) закріплено право фізичних осіб.

127Переглядів
25 квітня, 08:58
Юрій Козачинський

Вечоріло. Дівчина із довгим світлим волоссям років 25-ти стояла на міжміському вокзалі в очікуванні автобуса. 

180Переглядів
24 квітня, 11:39

Схоже, поки ЦВК офіційно не оголосила результати чергових виборів, народні депутати поки що правлячої партії вирішили поборотися за збереження своїх недоторканих пільг та преференцій.

367Переглядів
архів матеріалів розділу