Цього тижня устинівський пожежно-рятувальний підрозділ завітав до місцевого ліцею з технікою та спорядженням і влаштував акцію під гаслом: “Запобігти. Врятувати. Допомогти”. Програма заходу передбачала знайомство школярів з вмістом пожежно-рятувального автомобіля та усім обладнанням, яке використовують бійці під час ліквідації надзвичайних подій.
Із задоволенням учні приміряли бойовки, вправлялися із ручним комбінованим стволом, уявляючи себе справжніми рятувальниками.
А ще працівники Служби порятунку розповіли про виїзди на гасіння пожеж, переконуючи малечу кожною історію з професійного досвіду, чим можуть закінчитися жарти з вогнем, людська необачність та відверте нехтування правилами пожежної безпеки.
Насамкінець рятувальники нагадали дітям про правила поведінки у природному середовищу, у місцях масового перебування людей, а також дії за сигналом повітряної тривоги.
Цього дня учні отримали свіжу порцію знань, приправлену позитивними емоціями в атмосфері довіри та захищеності, створеній Службою порятунку, повідомляє ГУ ДСНС України у Кіровоградській області.
![](/data/articles/065/236/65236/images/111905/medium-7.jpg)
![](/data/articles/065/236/65236/images/111906/medium-8.jpg)
![](/data/articles/065/236/65236/images/111907/medium-6.jpg)
![](/data/articles/065/236/65236/images/111908/medium-5.jpg)
![](/data/articles/065/236/65236/images/111909/medium-4.jpg)
![](/data/articles/065/236/65236/images/111910/medium-3.jpg)
![](/data/articles/065/236/65236/images/111911/medium-2.jpg)
![](/data/articles/065/236/65236/images/111912/medium-1.jpg)