Кіровоград24: портал про місто

Кіровоград24: портал про місто

Розділ: новини
Автор:
Дата: 12 червня 2019
Документ знаходиться за адресою: http://kirovograd24.com/shortly/2019/06/12/drugii-etap-proektu-vseukrainskii-obmin-naukovih-idei-trivae-u-kropivnitskomu.htm
новини, 12 червня 2019

Другий етап проекту «Всеукраїнський обмін наукових ідей» триває у КропивницькомуУчні кропивницьких шкіл проводять час літніх канікул пізнавально і цікаво для себе. Вже від  10 червня на базі загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 4 стартував другий етап унікального освітнього проекту «Всеукраїнський обмін наукових ідей» - повідомляє сайт МРмК.


Протягом дня учні відвідували інтерактивні лекції, лабораторні роботи, майстер-класи з фізики, хімії, енергетики, електроніки, а також розробляли власні проекти.


Команда викладачів із Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут» продемонструвала, що наука – це творчість, що всі інженерні схеми, це не просто технічні речі, а матеріал, з якого можна творити. 


Окрім того, за допомогою проектного навчання діти змогли самі запропонувати ідеї та реалізувати їх, застосувавши власні  знання, уміння та навички.«STEMCampSchool» – це унікальна можливість проявити науково-творчий потенціал кожного вихованця.


443Перегляда
Інші матеріали розділу Версія для друку

Коментарі

Ще нема коментарів до цього матеріалу. Будьте першим!
Напишіть ваш коментар
Ім'я:
Коментар: