Кіровоград24: портал про місто

Кіровоград24: портал про місто

Розділ: новини
Автор:
Дата: вчора, 14:59
Документ знаходиться за адресою: http://kirovograd24.com/shortly/2025/07/25/ukrzaliznitsja-iz-1-serpnja-testuvatime-verifikatsiju-cherez-dija-pidpis-na-dejakih-reisah.htm
новини, вчора, 14:59

Укрзалізниця із 1 серпня тестуватиме верифікацію через Дія.Підпис на деяких рейсах


Фото: Пресслужба Укрзалізниці


Із 1 серпня Укрзалізниця в тестовому режимі вводить верифікацію через Дія.Підпис для низки популярних поїздів, пише lb.ua.


Як повідомили у пресслужбі перевізника, таким чином намагаються зменшити кількість можливих зловживань під час придбання залізничних квитків. 


Відтак з 1 серпня, аби купити чи повернути квитки на певні внутрішні поїзди, пасажири повинні верифікувати особу через Дія.Підпис.


На першому етапі впровадження змін верифікація потрібна на рейси:


№105/106 Одеса — Київ;

№91/92 Львів — Київ;

№29/30 Київ — Ужгород;

№12 Львів — Одеса;

№27/28 Київ — Чоп.


Придбання квитків на ці рейси через каси буде недоступне.


Нові правила не стосуватимуться рейсів зі спецрезервом квитків для військовослужбовців. Захисники і захисниці надалі можуть бронювати та купувати такі квитки через спеціальний сервіс Укрзалізниці та через Армія+.


Укрзалізниця також продовжує роботу над запровадженням авторизації в застосунку через BankID.


158Переглядів
Інші матеріали розділу Версія для друку

Коментарі

Ще нема коментарів до цього матеріалу. Будьте першим!
Напишіть ваш коментар
Ім'я:
Коментар: