Кіровоград24: портал про місто

Кіровоград24: портал про місто

Розділ: новини
Автор:
Дата: 09:45
Документ знаходиться за адресою: http://kirovograd24.com/shortly/2025/07/23/u-kropivnitskomu-provedut-bezkoshtovnu-chainu-degustatsiju-z-kulturnim-kontekstom-uchast-bezoplatna.htm

У Кропивницькому проведуть безкоштовну чайну дегустацію з культурним контекстом — участь безоплатна


Чай як культурний код і джерело сенсів. У Кропивницькому 26 липня проведуть камерну чайну дегустацію з Анастасією Русс. Це зустріч для тих, хто цінує неспішні розмови, тонкі сенси й ароматну глибину у звичайній чашці. Участь безоплатна.


Про це розповіли організатори — освітньо-культурний Гончаренко центр. У команді кажуть: це зустріч для тих, хто любить знаходити смак у деталях. За чашкою ароматного чаю учасники дізнаються, як напій став частиною культур і традицій, що означають різні способи заварювання, чому посуд має значення — і як чай може говорити без слів.


«Це буде час неспішності, занурення в сенси, які ми рідко помічаємо в повсякденному. Ми торкнемось історій, ароматів, відчуттів. І, можливо, побачимо чай зовсім по-новому», — розповідає Анастасія Русс, декламаторка, модераторка та вчителька, яка проведе подію.


Учасники скуштують кілька видів чаїв (і навіть не зовсім чаїв!), дізнаються про походження напоїв, традиції заварювання в різних культурах, та спробують заварити чай, як це роблять у Японії, Китаї чи Британії. Це подія для тих, хто хоче трохи сповільнитись, розсмакувати день і почути себе.


Дегустацію проведуть у суботу, 26 липня, о 14:00 у місцевому Гончаренко центрі, що на вулиці Великій Перспективній, 4а. Участь безоплатна — достатньо заповнити коротку форму за цим посиланням. З усіх питань можна звертатися за номером +38067 27 61 809.


Довідка:


Гончаренко центри — найбільша в Україні мережа безкоштовних освітньо-культурних просторів, заснована народним депутатом Олексієм Гончаренком у 2021 році. Сьогодні понад 40 центрів працюють по всій країні — від обласних центрів до найменших містечок.


Це місце, де можна вивчати іноземні мови, цифрову грамотність, фінанси, брати участь у лекціях, подіях і творчих клубах. Під час повномасштабної війни центри стали ще й волонтерськими хабами: тут плетуть сітки, збирають допомогу, друкують деталі на 3D-принтерах. Головна мета — давати людям знання, спільноту та простір для дій.


78Переглядів
Інші матеріали розділу Версія для друку

Коментарі

Ще нема коментарів до цього матеріалу. Будьте першим!
Напишіть ваш коментар
Ім'я:
Коментар: