Автор:
Дата: 17 вересня, 15:14
новини, 17 вересня, 15:14

Успіх юних кропивницьких боксерів: 16 медалей на чемпіонаті області

Упродовж трьох днів, із 12 по 14 вересня в Олександрії тривав чемпіонат Кіровоградської області з боксу серед юніорів та юнаків. У змаганнях взяли участь 110 спортсменів із 12 команд, що зробило турнір одним із наймасовіших у регіоні.

Особливо успішно виступили вихованці Кропивницької дитячо-юнацької спортивної школи № 1. Вони продемонстрували високий рівень підготовки та здобули 16 медалей у різних вагових категоріях. За результатами поєдинків чемпіонату кропивницькі спортсмени вибороли 6 золотих, 6 срібних та 4 бронзові медалі.

Цей турнір став черговим підтвердженням професіоналізму та високого рівня підготовки як спортсменів, так і їхніх тренерів. Досягнення вихованців КДЮСШ № 1 свідчать про систематичну роботу з розвитку боксу в обласному центрі.

Вітаємо переможців та бажаємо подальших успіхів у змаганнях найвищого рівня!