У 2024 році заплановано завершення капітального ремонту мосту та відкриття руху в Бобринці. Хід виконання ремонтних робіт перевірив заступник начальника Кіровоградської ОВА Сергій Поліщук.
Наразі підрядною організацію виконані роботи з ремонту греблі, посилення опор мосту, влаштування прогонової будови мосту, перехідних плит, влаштовані монолітні тротуари та встановлені шандори.
Під час огляду робітники виконували роботи з влаштування водовідводу на підходах до мосту та встановлювала кріплення бар’єрного огородження.
Нагадаємо, на замовлення державного підприємства «Агентство місцевих автомобільних доріг» роботи з капітального ремонту мосту були розпочаті у 2021 році, але через військову агресію російської федерації проти України роботи у 2022 році були призупинені. У 2023 році підрядна організація ТОВ «Кронос-Лідер» продовжила виконання робіт з капітального ремонту.
https://t.me/kirovohradskaODA/18558
![](/data/articles/070/209/70209/images/123724/medium-436426426_870852635039627_5675198088475845042_n.jpg)
![](/data/articles/070/209/70209/images/123725/medium-437038757_870852591706298_5578583097398926043_n.jpg)
![](/data/articles/070/209/70209/images/123726/medium-437750788_870852575039633_4292924372401109764_n.jpg)