Кіровоград24: портал про місто

Кіровоград24: портал про місто

Розділ: новини
Автор:
Дата: 21 жовтня, 15:29
Документ знаходиться за адресою: http://kirovograd24.com/shortly/2021/10/21/z-pochatku-roku-podatkova-sluzhba-kirovogradschini-nadala-94-4-tis-administrativnih-poslug.htm
новини, 21 жовтня, 15:29

З початку року податкова служба Кіровоградщини надала 94,4 тис адміністративних послуг


Головне управління ДПС у Кіровоградській області інформує, що у Кіровоградській області функціонують 21 Центр обслуговування платників, якими забезпечується надання 75 адміністративних послуг, повідомляє Головне управління ДПС у Кіровоградській області.


Протягом 9 місяців 2021 року спеціалістами податкового органу області надано 94,4 тис. адміністративних послуг, з них 84,6 тис., або 90 відс., надано через центри обслуговування платників, 9,8 тис., або 10 відс., отримано платниками податків в електронному вигляді.


Найбільш запитуваними є послуги з видачі картки платника та внесення до паспорта громадянина України даних про реєстраційний номер облікової картки платника податків з Державного реєстру фізичних осіб - платників податків; видачі відомостей з Державного реєстру фізичних осіб-платників податків про суми/джерела виплачених доходів та утриманих податків; реєстрації платника єдиного податку; видачі ліцензії на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами; видачі довідки про відсутність заборгованості з платежів, контроль за справлянням яких покладено на контролюючі органи тощо.


Інформація про перелік адміністративних послуг, які надаються в центрах обслуговування платників, а також інформаційні картки адміністративних послуг та зразки заяв.


Перелік центрів обслуговування платників Головного управління ДПС у Кіровоградській області, до яких можна звернутися за отриманням адміністративних послуг.192Перегляда
Інші матеріали розділу Версія для друку

Коментарі

Ще нема коментарів до цього матеріалу. Будьте першим!
Напишіть ваш коментар
Ім'я:
Коментар: