Кіровоград24: портал про місто

Кіровоград24: портал про місто

Розділ: новини
Автор:
Дата: 14 вересня, 16:27
Документ знаходиться за адресою: http://kirovograd24.com/shortly/2021/09/14/-gromadskii-bjudzhet-2022-u-kropivnitskomu-ogolosheno-start-golosuvannju-za-proekti-gromadskih-initsiativ.htm
новини, 14 вересня, 16:27

«Громадський бюджет – 2022»: у Кропивницькому оголошено старт голосуванню за проєкти громадських ініціатив


Вчора, 13 вересня. У Кропивницькому розпочинається голосування за проєкти, які надійшли для участі в конкурсі «Громадський бюджет – 2022», інформує сайт КМР. 


Протягом чотирнадцяти календарних днів кропивничани мають змогу підтримати проєкти громадських ініціатив, які, на їхню думку, є найнеобхіднішими для міста. Голосування триватиме до 26 вересня  включно на офіційному вебсайті Кропивницької міської ради.


Цього року до голосування у рамках конкурсу «Громадський бюджет – 2022» допущено 36 проєктів громадських ініціатив, серед яких: 33 малих та 3 соціальних.


Проєкти, допущені до голосування, спрямовані на благоустрій мікрорайонів Кропивницького, різних зон відпочинку, покращення умов життєдіяльності та соціальної адаптованості людей з інвалідністю та малозабезпечених осіб, проведення спортивно-масових,  культурно-мистецьких заходів, покращення навчальної та матеріально-технічної бази навчальних закладів, а також інші суспільно-корисні проєкти.


Кожен мешканець міста, якому на момент голосування за проєкти виповнилося 16 років та місце проживання якого зареєстроване на території міста Кропивницького, має можливість підтримати два проєкти: один малий та один соціальний.


Загальна сума реалізації громадських ініціатив становить 5 мільйонів гривень, з яких 15% спрямовуватимуться на втілення соціальних проєктів.


Проголосувати за проєкти конкурсу «Громадський бюджет – 2022» можна тільки онлайн за посиланням https://www.kr-rada.gov.ua/gromadskiy-byudzhet/golosuvannya/.


Відео-інструкція - https://youtu.be/BoOEGgfklMM


Реалізація проєктів-переможців відбудеться вже наступного року.


169Переглядів
Інші матеріали розділу Версія для друку

Коментарі

Ще нема коментарів до цього матеріалу. Будьте першим!
Напишіть ваш коментар
Ім'я:
Коментар: