Кіровоград24: портал про місто

Кіровоград24: портал про місто

Розділ: новини
Автор:
Дата: 21 лютого, 12:24
Документ знаходиться за адресою: http://kirovograd24.com/shortly/2020/02/21/bezrobitnih-kirovogradschini-zaproshujut-bezkoshtovno-stati-ozelenjuvachami.htm
новини, 21 лютого, 12:24

Безробітних Кіровоградщини запрошують безкоштовно стати озеленювачами


Озеленювач – це працівник, який займається озелененням територій будинків, вулиць та міст, створює красу в парках за допомогою квітників, клумб, газонів, охайно доглянутих дерев та квітучих кущів. Без них місто би поросло бур’янами, а клумби перетворилися на занедбані ділянки. Від їхніх умінь та працьовитих рук залежить чи будуть клумби, газони, кущі та дерева доглянутими - повідомляє Відділ організації профнавчання Кіровоградського обласного центру зайнятості.


Основними завданнями озеленювача є підготовка ґрунту, посадкового матеріалу, добрив; здійснення догляду за зеленими насадженнями за допомогою простих інструментів і пристосувань; виконання складних робіт із застосуванням машин та механізмів; виконання особливо складних робіт, пов'язані з вирощуванням рослин на гідропоніку їх вегетативним розмноженням.


24 лютого на базі Донецького центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості розпочнеться навчання за професією «Озеленювач», курс навчання триватиме 4 місяці. Фактична адреса освітнього закладу – м. Краматорськ.


Умовами до направлення на навчання є:

·  Повна або базова загальна середня освіта;

·  повноліття (не менше 18 років);

·  медична довідка з допуском до професії,

·  особова медична книжка.


Для безробітних громадян, які зареєстровані в службі зайнятості, професійне навчання здійснюється за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття.


Якщо вас зацікавила вказана професія, за більш детальною інформацією звертайтеся до міськрайонних центрів зайнятості та філій обласного центру зайнятості.


Детальніше про професії та навчальні заклади ви можете дізнатися тут: https://cutt.ly/JeLGmou171Перегляд
Інші матеріали розділу Версія для друку

Коментарі

Ще нема коментарів до цього матеріалу. Будьте першим!
Напишіть ваш коментар
Ім'я:
Коментар: