Кіровоград24: портал про місто

Кіровоград24: портал про місто

Розділ: новини
Автор:
Дата: 14 лютого, 14:34
Документ знаходиться за адресою: http://kirovograd24.com/shortly/2020/02/14/na-kompaniivschini-starshoklasniki-doslidzhuvali-svit-profesii-foto-.htm
новини, 14 лютого, 14:34

На Компаніївщині старшокласники досліджували світ професій (ФОТО)


Днями для учнівської молоді 8-9 класів Софіївської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Компаніївською районною філією Кіровоградського обласного центру зайнятості проведено профорієнтаційний урок «Обирай майбутнє – живи та працюй в Україні».


«Вибір професії – це «перший крок» до побудови успішного життя. Загальновідомо, що праця є джерелом існування людини. Від цього залежатиме добробут ваш та вашої сім’ї, можливості реалізації власних інтересів, перспективи особистісного зростання.«Ким бути?» – це одне з найважливіших рішень, яке постає перед людиною. Сьогодні – ми маємо чудову нагоду замислитись над цим! Можливо хтось вже визначився ким хоче бути, то в нього буде нагода пересвідчитися в правильності свого вибору», – зазначила  Алла Ярошук, провідний фахівецьз питань зайнятості Компаніївської районної філії обласного центру зайнятості.


Старшокласники із цікавістю та захопленням брали участь виконували вправи «Яким я бачу своє майбутнє?», «Моя майбутня робота», «Мені подобається…»; розгадували загадки та ребуси про професії.


Крім того, дев'ятикласники, які бажали краще пізнати свої професійні інтереси та здібності, пройшли тестування для визначення професійної спрямованості особистості за методикою Д.Голланда.


Учні цікавились навчальними закладами та можливістю працевлаштування за обраними професіями лікаря, перукаря, агроінженера в майбутньому. Також школярі дізнались про актуальність робітничих професій на місцевому ринку праці та ознайомилися з формулою вибору професії «Хочу, можу, треба».


Як повідомила Алла Ярошук, провідний фахівецьз питань зайнятості відділу надання соціальних послуг Компаніївської районної філії Кіровоградського обласного центру зайнятості, старшокласники дійшли висновку, що для того, щоб стати успішним та затребуваним потрібно бути цілеспрямованим, професійним фахівцем, вміти долати труднощі та наполегливо працювати.


«Такі заходи підвищують рівень поінформованості учнівської молоді про світ професій, популяризують робітничі професії, допомагають школярам професійно самовизначитись», – зазначила  А. Ярошук.328Переглядів
Інші матеріали розділу Версія для друку

Коментарі

Ще нема коментарів до цього матеріалу. Будьте першим!
Напишіть ваш коментар
Ім'я:
Коментар: