Кіровоград24: портал про місто

Кіровоград24: портал про місто

Розділ: новини
Автор:
Дата: 16 січня, 09:42
Документ знаходиться за адресою: http://kirovograd24.com/shortly/2020/01/16/bezrobitnim-kirovogradschini-proponujut-stati-shef-kuharjami.htm
новини, 16 січня, 09:42

Безробітним Кіровоградщини пропонують стати шеф-кухарями


16 січня поточного року на базі Рівненського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості стартує навчанняза професією «кухар». Курс навчання триватиме 5,9 місяців, повідомляє відділ організації профнавчання Кіровоградського обласного центру зайнятості.


Професія кухар є затребуваною на ринку праці України. Дана професія надає можливість започаткувати власну справу: відкривати кафе, піцерію, кафетерій, міні-бар, ресторан та ін., адже люди залюбки відвідують ті заклади харчування, де привітно зустрічають, смачно годують, де вони відчувають затишок та увагу. Тому в такому закладі завжди буде людно, а його господар – кухар-майстер, матиме постійний прибуток та моральне задоволення. Умовами до направлення на навчання є:


- повна загальна середня або професійно-технічна освіта;


- повноліття (не менше 18 років);


- медична довідка з допуском до професії.


Для безробітних громадян, які зареєстровані в службі зайнятості, професійне навчання здійснюється за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття.


Якщо вас зацікавилавказанапрофесія, за більшдетальноюінформацієюзвертайтеся до міськрайоннихцентрівзайнятості та філійобласного центру зайнятості.


Детальніше про професії та навчальнізакладиви можете дізнатися тут.
244Перегляда
Інші матеріали розділу Версія для друку

Коментарі

Ще нема коментарів до цього матеріалу. Будьте першим!
Напишіть ваш коментар
Ім'я:
Коментар: