Кіровоград24: портал про місто

Кіровоград24: портал про місто

Розділ: новини
Автор:
Дата: 7 листопада 2019
Документ знаходиться за адресою: http://kirovograd24.com/shortly/2019/11/07/politseiski-poglibljujut-znannja-schodo-nadannja-nevidkladnoi-medichnoi-dopomogi.htm
новини, 7 листопада 2019

Поліцейські поглиблюють знання щодо надання невідкладної медичної допомоги


У тренінговому центрі поліції області працівники галузевих служб і територіальних підрозділів постійно проходять додаткове навчання, спрямоване на вдосконалення рівня професійної підготовки - інформує тренінговий центр поліції Кіровоградської області.


Під час виконання правоохоронцями службових завдань трапляються ситуації, коли необхідно терміново надати допомогу особам, які її потребують.


На семінарах-тренінгах, що проводять фахівці Товариства Червоного Хреста, поліцейські поновлюють теоретичні знання з відповідної тематики та відпрацьовують практичні навички.


Зокрема, що стосується проведення серцево-легеневої реанімації та загалом порядку дій з надання першої домедичної допомоги.


Нагадаємо, у Добровеличківці правоохоронці врятували чоловіка, вчасно провівши реанімаційні заходи, а в Олександрії – врятували життя колезі, в якого стався серцевий напад


      

302Перегляда
Інші матеріали розділу Версія для друку

Коментарі

Ще нема коментарів до цього матеріалу. Будьте першим!
Напишіть ваш коментар
Ім'я:
Коментар: