Кіровоград24: портал про місто

Кіровоград24: портал про місто

Розділ: новини
Автор:
Дата: 23 серпня 2019
Документ знаходиться за адресою: http://kirovograd24.com/shortly/2019/08/23/na-kirovogradschini-pid-chas-natsionalnih-svjat-odruzhitsja-ponad-30-par.htm
новини, 23 серпня 2019

На Кіровоградщині під час національних свят одружиться понад 30 парНа Кіровоградщині на День прапора і День Незалежності одружаться 33 пари закоханих.

Про це сьогодні повідомила в.о. начальника юстиції Кіровоградщини Анна Калініна під час проведення однієї з урочистих весільних церемоній.


«Мала честь бути присутньою на весіллі у Андрія та Ірини Клименків. Це одна з пар серед тих, які виявили намір зареєструвати свої стосунки на День прапора. Загалом сьогодні в області мають стати на весільний рушник 22 пари. А ось на День Незалежності бажаючих виявилося менше. Так, завтра в відділи ДРАЦС завітають 11 пар», – розповіла Анна Калініна.


Варто відзначити, що загалом із початку року на Кіровоградщині одружились 2269 пар, серед них 334 пари зареєстрували стосунки за пришвидшеною процедурою в рамках проекту «Шлюб за добу». Окрім цього, понад 400 закоханих публічно освідчились один одному в коханні під час урочистих обрядів заручин, а 32 подружні пари відсвяткували ювілейні річниці сімейного життя. 

За інформацією Прес-служби ГТУЮ у Кіровоградській області.


          

458Переглядів
Інші матеріали розділу Версія для друку

Коментарі

Ще нема коментарів до цього матеріалу. Будьте першим!
Напишіть ваш коментар
Ім'я:
Коментар: