Кіровоград24: портал про місто

Кіровоград24: портал про місто

Розділ: новини
Автор:
Дата: 20 серпня 2019
Документ знаходиться за адресою: http://kirovograd24.com/shortly/2019/08/20/meshkantsi-kirovogradschini-vidteper-mozhut-oformiti-pensiju-v-odin-dotik-.htm
новини, 20 серпня 2019

Мешканці Кіровоградщини відтепер можуть оформити пенсію "в один дотик"


На території області 114 кваліфікованих спеціалістів Пенсійного фонду України надають повний спектр послуг в 24 сервісних центрах. В 11 об’єднаних територіальних громадах створено 12 віддалених робочих місць та 12 – в ЦНАПах, сільських радах, установах, організаціях, на підприємствах. В цілому з початку року надано 1903 послуги. Про це повідомив на щотижневій апаратній нараді в ОДА заступник начальника Головного управління Пенсійного фонду України в області Юрій Шарпінський, повідомляється на сайті Кіровоградської ОДА. 


Посадовець зазначив, що популярності набирає взаємодія громадян з Пенсійним фондом через сервіси Веб-порталу електронних послуг. На сьогодні в особистому кабінеті працює низка сервісів для пенсіонерів, громадян та страхувальників, зокрема безкоштовного СМС-інформування, отримання довідок, достовірність яких підтверджується QR-кодом, отримання застрахованими особами через особистий кабінет інформації про страховий стаж тощо.


Юрій Шарпінський також поінформував, що мешканці Кіровоградщини відтепер можуть оформити пенсію, не виходячи з дому, в один дотик. На веб-порталі електронних послуг Пенсійного фонду України запрацював функціонал дистанційного подання заяви на призначення (перерахунок) пенсії та виготовлення пенсійного посвідчення із можливістю прикріплення заявником самостійно електронних копій документів – в «один дотик».


Першими, хто перевірив новацію на собі, стали жителі Новгородківського району, міст Олександрії, Світловодська та Знам’янки, які наступного дня після оформлення заяви на веб-порталі ПФУ та надання сканкопій документів отримали підтвердження того, що пенсію їм призначено.


Щоб скористатися новою моделлю призначення пенсій необхідно мати електронний цифровий підпис та зареєструватися на веб-порталі електронних послуг https://portal.pfu.gov.ua.


Після подання електронної заяви до ПФУ, необхідно дочекатися СМС (протягом 10 днів) і прийти до сервісного центру за пенсійним посвідченням.


249Переглядів
Інші матеріали розділу Версія для друку

Коментарі

Ще нема коментарів до цього матеріалу. Будьте першим!
Напишіть ваш коментар
Ім'я:
Коментар: