Кіровоград24: портал про місто

Кіровоград24: портал про місто

Розділ: новини
Автор:
Дата: 6 березня, 13:22
Документ знаходиться за адресою: http://kirovograd24.com/shortly/2019/03/06/107-povidomlen-pro-mozhlivi-porushennja-viborchogo-zakonodavstva-nadiishlo-do-politsii-kirovogradschini.htm
новини, 6 березня, 13:22

107 повідомлень про можливі порушення виборчого законодавства надійшло до поліції Кіровоградщини


За 32 фактам складено 39 адміністративних протоколів, із них 36 направлено до районних судів для прийняття рішення (8 закрито, у зв’язку з відсутністю складу адміністративного правопорушення) - повідомляє управління превентивної діяльності поліції Кіровоградської області.


Проводиться розслідування у рамках кримінальних проваджень, розпочатих за повідомленнями про події, пов’язані з виборчим процесом: 2 – за ст. 160 (підкуп виборця), 1 – за ст. 296 (хуліганство) та 1 за ст. 157 (перешкоджання здійсненню виборчого права або права брати участь у референдумі, роботі виборчої комісії або комісії з референдуму чи діяльності офіційного спостерігача) Кримінального кодексу України.


За 36 фактами продовжується проведення перевірки, ще за 35 повідомленнями в ході перевірки не встановлено наявності складу адміністративного правопорушення.
262Перегляда
Інші матеріали розділу Версія для друку

Коментарі

Ще нема коментарів до цього матеріалу. Будьте першим!
Напишіть ваш коментар
Ім'я:
Коментар: