Дата: 12 березня 2018
новини, 12 березня 2018

Таєквондисти «Корсар» успішно виступили на Чемпіонаті Кіровоградщини (ФОТО)

Клуб східного єдиноборства Таєквон-до «Корсар» успішно виступив на Чемпіонаті Кіровоградської області.

Минулої неділі, 11 березня, в одному із спортивних залів міста пройшло спортивне свято – змагання з Таєквон-до «Чемпіонат Кіровоградської області» , цей захід був присвячений для відбору кращих спортсменів Кропивницького та області на Чемпіонат України (який пройде 23-25 березня в м.Київ).

В змаганнях взяли участь близько 100 спортсменів з 5 клубів міста та області, серед яких був і клуб «Корсар» - під керівництвом Корсікової С.М. та Корсікова В.С.

І так вихованці клубу «Корсар» посіли друге загальнокомандне місце та готові гідно представляти Кропивницький на Чемпіонаті в Київі.

Результати вихованців клубу:

Соха Богдан (1 місце в віковій категорії до 7 років вид програми спаринг)

Погорілий Євген (1 місце в віковій категорії до 10 років вид програми спаринг) та був відмічений кубком «Спортивна надія Кіровоградщини»

ОсінЕвген(1 місце в віковій категорії до 13 років вид програми спаринг)

Оніщенко Артем (3 місце в віковій категорії до 7 років вид програми спаринг)

Саєнко Павло (2 місце в віковій категорії до 17 років вид програми спаринг)

Бойко Ярослав (3 місце в віковій категорії до 9 років вид програми спаринг)

Бурмістров Михайло (3 місце в віковій категорії до 14 років вид програми спаринг)

Щербина Артем (2 місце в віковій категорії до 10 років вид програми спаринг)

По результатам змагань клуб «Корсар» та Кіровоградщину будуть представляти на Чемпіонаті України: Соха Богдан, ОсінЄвген,БойкоЯрослав,Погорілий Євген. Побажаємо нашим землякам перемоги на майбутньому змаганні.