Дата: 23 лютого 2017
новини, 23 лютого 2017

Кропивницька «Зірка» U-21 в Кривому Розі протистояла місцевому «Гірнику»

Кропивницька «Зірка» U-21 провела останню товариську зустріч перед стартом весняної частини чемпіонату України серед молодіжних команд. У Кривому Розі наша команда протистояла місцевому «Гірнику».

Слід відзначити, що в першому таймі місце у воротах «Зірки» зайняв голкіпер першої команди Євген Паст, котрий нещодавно відновився після травми. Загалом, початок поєдинку пройшов під диктовку підопічних Віктора Догадайла. Уже на третій хвилині Ігор Ченакал наважився на дальній удар, котрий вийшов трохи неточним. У відповідь Ігор Бука пробив зі штрафного точно в руки Євгену Пасту. А на десятій хвилині кропивничани забили. Богдан Коваленко заробив пенальті, котрий точним ударом по центру реалізував Максим Прядун – 0:1. Після цього й практично до перерви саме гості володіли ігровою ініціативою. За тринадцять хвилин після першого голу «Зірка» подвоїла рахунок. Владислав Любко спочатку виконав не дуже вдалу подачу до штрафного майданчика. Проте сам підхопив м’яч і виконав точний навіс на голову Данила Смиченка. Центральний захисник влучно пробив – 0:2.

Трохи згодом Максим Прядун намагався віднайти щастя біля воріт суперника за допомогою дальніх ударів, але обидва його «постріли» були заблоковані. Господарі відповіли тільки дальнім ударом Олексія Романчука набагато вище воріт. Також, у першому таймі варто виділити ще один момент за участю Максима Прядуна. Він намагався ударом через себе замкнути подачу Владислава Любка зі штрафного, але вдало зіграли захисники суперника.

Усе ж, оформити дубль Прядуну вдалося за чотири хвилини після свистка з перерви. Олексій Болобан вивів нашого нападника на «побачення» з воротарем, і Максим невідпорно пробив упритул із дальньою стійкою – 0:3.

Та от те, що трапилося далі, не піддається жодним законам логіки. Спочатку головною дійовою особою матчу виступив арбітр, котрий призначив абсолютно вигаданий пенальті за нібито фол Олексія Болобана у власному штрафному майданчику. Іван Стороженко одинадцятиметровий удар реалізував – 1:3. А після цього, на 59-й хвилині, голкіпер «Зірки» Володимир Кравчук парирував удар Олексія Романчука. Та за хвилину після кутового забив Андрій Голуб. А на 61-й хвилині за помилку Кравчука «покарав» Ігор Бука – і рахунок став рівним – 3:3.

Зрозуміло, що такий хід подій не влаштовував підопічних Віктора Догадайла. Наша команда мала кілька непоганих атак, одна з яких була зупинена через чергове спірне рішення бригади арбітрів, котра зафіксувала офсайд у Олександра Тарасюка. За хвилину той-таки Тарасюк, після класного проникного пасу від Ігоря Паньковського, мав усі шанси, аби забити. Але опинившись віч-на-віч із голкіпером, замість удару, відкотив м’яч назад Паньковському. На жаль, Ігор із лінії штрафного майданчика не влучив у порожні ворота. І ще за хвилину трапився епізод, головним героєм якого, знову ж таки,  виступив арбітр. Цього разу він не призначив явний одинадцятиметровий удар за фол на Богданові Коваленко. Парад нереалізованих можливостей продовжився на 73-й хвилині. Класна атака правим флангом «Зірки» завершилася прострілом до штрафного майданчика. Комбінацію продовжив Максим Прядун, але Олександр Тарасюк по м’ячу не влучив.

А от «Гірник» на 75-й хвилині, вперше в цьому матчі, вийшов уперед. Майстерний удар виконав Ігор Бука – Максим Татаренко відбити м`яч не зумів – 4:3. Уже наприкінці матчу криворожани могли відзначитися вп'яте, та цього разу голкіпер Татаренко виграв дуель у ближньому бою в Івана Стороженка. На останній хвилині кропивничани могли «виривати» нічию, проте Олександр Тарасюк з меж штрафного майданчика, в боротьбі, пробив неточно, а після останнього «корнеру» в матчі,  Денис Дудка замкнув подачу ударом точно в руки воротарю.

Отож, ведучи в рахунку 3:0, «Зірка» U-21 не втримала цю перевагу й у підсумку програла – 3:4. Нагадаємо, що вже в суботу, 25 лютого, на підопічних Віктора Догадайла очікує перший весняний матч чемпіонату України U-21 проти ФК «Дніпро».

«Гірник» (Кривий Ріг) – «Зірка» (Кропивницький) – 4:3 (0:2).

22 лютого 2017 року (середа). Початок о 13:30. Кривий Ріг. Стадіон СК «Гірник». 50 глядачів. Товариський матч.

Арбітр: Поліщук Максим (Кривий Ріг).

Асистенти арбітра: Кіяшко Артур (Кривий Ріг), Савонюк Микола (Кривий Ріг).

«Гірник»: 81. Бондарьов Давид (1. Шеремет Олександр, 46), 34. Заєц Віталій, 26. Гамонов Микита, 13. Голуб Андрій (к/к), 7. Бука Ігор, 22. Романчук Олексій, 9. Шаповаленко Данило, 8. Литвин Антон (5. Коваль Андрій, 46), 27. Сьомкін Владислав (29. Маслов Максим, 6), 11. Стороженко Іван, 16. Марусяк Єгор (21. Зубенко Сергій, 84). Головний тренер: Приходько Геннадій.

«Зірка» U-21: 44. Паст Євген (33. Кравчук Володимир, 46, Татаренко Максим, 64), 58. Смиченко Данило, 83. Маховка Андрій (53. Байдалук Ігор, 17), 36. Болобан Олексій, 35. Іродовський Олег (52. Дудка Денис, 43), 48. Довгий Олександр, 31. Ченакал Ігор (к/к) (86. Паньковський Ігор, 58), 57. Капелян Андрій (75. Тарасюк Олександр, 64), 94. Любко Владислав, 80. Коваленко Богдан, 59. Прядун Максим. Спортивний директор: Догадайло Віктор.

Голи: 0:1, Прядун Максим (10, з пенальті); 0:2, Смиченко Данило (23); 0:3, Прядун Максим (49); 1:3, Стороженко Іван (53, з пенальті); 2:3, Голуб Андрій (60); 3:3, Бука Ігор (61); 4:3, Бука Ігор (75).

Попередження: Маховка Андрій (5), Капелян Андрій (38).