Кіровоград24: портал про місто

Кіровоград24: портал про місто

Розділ: суспільство
Автор:
Дата: 22 листопада, 10:59
Документ знаходиться за адресою: http://kirovograd24.com/society/2022/11/22/fliker-oberig.htm
суспільство, 22 листопада, 10:59

Флікер-оберіг


«Маленькі наліпки, що рятують життя» під такою назвою відбулась майстерня флікерів, яку сьогодні протягом дня  провели бібліотекарі бібліотеки-філії №10 для своїх користувачів.  


Виготовляючи флікери  діти розширили і закріпили знання про правила поведінки пішоходів і водіїв в темну пору доби  на дорозі. Дізналисяяк убезпечити себе і своїх рідних від дорожніх автопригод. Про те, що набули чинності правки до Правил дорожнього руху.Для велосипедистів: дозволений рух смугою для маршрутних транспортних засобів.Для пішоходів: обов'язково мають використовувати світлоповертальні елементи у темну пору доби та в умовах недостатньої видимості.Це зазначено в п.4.4 ПДР України.Світловідбиваючі елементи на одязі –флікери,  на 85% знижують шанс потрапити в аварію. Адже водії помічають пішоходів раніше і зреагувати можуть швидше.


Присутні дійшли висновку, щофлікер+дотримання правил дорожнього руху — формула безпеки. Подбайте про себе та ваших близьких.Пам'ятайте: прості речі рятують життя!


Майстерню флікерів проведено в рамках проєкту Громадський хаб “Амбасадори безпеки”, що втілюєтьсяАгенція сталого розвитку "Хмарочос" за підтримки Канадсько-українського проєкту розвитку поліції (CUPDP) коштом уряду Канади через Міністерство закордонних справ Канади270Переглядів
Інші матеріали розділу Версія для друку

Коментарі

Ще нема коментарів до цього матеріалу. Будьте першим!
Напишіть ваш коментар
Ім'я:
Коментар: