Для учнів, їхніх батьків, для педагогів і керівників закладів освіти Кропивницького настали особливі дні. Майже 1500 юнаків і дівчат – юних кропивничан отримують свідоцтва про повну загальну середню освіту та роблять свій перший самостійний крок у доросле життя.
Від імені Кропивницької міської ради та управління освіти щиро вітаємо вас із цією важливою подією.
Ви — покоління сильних. Покоління, яке навчалося в умовах війни, повітряних тривог, дистанційного навчання та постійних викликів. Але попри все ви продовжували вчитися, мріяти, перемагати на олімпіадах, конкурсах, спортивних змаганнях, волонтерити та будувати плани на майбутнє.
Сьогоднішнє свідоцтво — це не просто документ про освіту. Це символ вашої наполегливості, витримки та віри у власні сили.
Попереду у кожного з вас свій шлях. Хтось стане лікарем, інженером, учителем, військовим, науковцем, підприємцем, митцем чи програмістом. Але незалежно від обраної професії, пам’ятайте: справжній успіх починається з любові до людей, відповідальності за свої рішення та готовності працювати заради майбутнього.
Особливі слова вдячності сьогодні вашим батькам. Саме вони були вашою опорою, підтримкою і джерелом віри у найважчі моменти.
Щира подяка педагогам і керівникам закладів освіти. Завдяки вашому професіоналізму, мудрості та відданості справі наші діти отримали якісну освіту і впевнено дивляться у майбутнє.
- Дорогі випускники, мрійте сміливо, - наголосила у своєму вітальному слові очільниця управління освіти міської ради Лариса Костенко. - Не бійтеся складних цілей. Вірте у себе. Будьте гідними громадянами України та завжди пам’ятайте, що саме вам належить будувати майбутнє нашої держави. А ми будемо пишатися кожним вашим успіхом.
Нехай попереду буде багато перемог, щасливих зустрічей, правильних рішень і здійснених мрій.
У добру путь, випускники 2026 року!
Миру, щастя, натхнення та Перемоги Україні!
https://www.facebook.com/krrada.official?locale=bg_BG