Кіровоград24: портал про місто

Кіровоград24: портал про місто

Розділ: новини
Автор:
Дата: 11 липня, 13:14
Документ знаходиться за адресою: http://kirovograd24.com/shortly/2024/07/11/osobi-stosovno-jakih-vstanovleno-fakt-pozbavlennja-osobistoi-svobodi-vnaslidok-zbroinoi-agresii-rf-majut-pravo-na-pilgove-sanatorno-kurortne-likuvann.htm
новини, 11 липня, 13:14

Особи, стосовно яких встановлено факт позбавлення особистої свободи внаслідок збройної агресії рф, мають право на пільгове санаторно-курортне лікуванн


Порядок забезпечення санаторно-курортними путівками деяких категорій громадян та виплати їм компенсації вартості самостійного санаторно-курортного лікування структурними підрозділами з питань соціального захисту населення районних, районних у м. Києві держадміністрацій, виконавчими органами міських, районних у містах затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 22.02.2006 № 187 (в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 04.02.2023 № 120).


Відповідно до пункту 2 Порядку, за рахунок коштів, передбачених у державному бюджеті за програмою «Соціальний захист осіб з інвалідністю», постраждалі особи забезпечуються пільговим санаторно-курортним лікуванням або виплатою компенсації вартості самостійного санаторно-курортного лікування.


Постраждалі особи мають право на пільгове санаторно-курортне лікування строком на 18 календарних днів або на одержання компенсації не пізніше ніж через 12 місяців після звільнення з місць несвободи.


Для цього постраждалій особі необхідно подати заяву разом з необхідними документами, перелік яких визначено Порядком, до органу соціального захисту населення або уповноваженим посадовим особам виконавчого органу сільської, селищної, міської ради або районної військової адміністрації чи посадовим особам центру надання адміністративних послуг.


У 2024 році граничну вартість путівки за надання послуг із пільгового санаторно-курортного лікування постраждалих осіб установлено у розмірі 14 994,0 грн з податком на додану вартість.

https://www.facebook.com/krrada.official


1052Перегляда
Інші матеріали розділу Версія для друку

Коментарі

Ще нема коментарів до цього матеріалу. Будьте першим!
Напишіть ваш коментар
Ім'я:
Коментар: