Кіровоград24: портал про місто

Кіровоград24: портал про місто

Розділ: новини
Автор:
Дата: 23 травня, 13:40
Документ знаходиться за адресою: http://kirovograd24.com/shortly/2024/05/23/zavdjaki-prokuroram-silska-rada-otrimala-ob-ekt-neruhomosti.htm
новини, 23 травня, 13:40

Завдяки прокурорам сільська рада отримала об’єкт нерухомості


За позовом керівника Кропивницької окружної прокуратури визнано право власності на самочинно збудований комплекс будівель вартістю понад 4 млн гривень на земельній ділянці комунальної власності за Соколівською сільською радою.


Установлено, що особа не була належним користувачем (орендарем) земельної ділянки, яка розташована на території с. Соколівське Кропивницького району Кіровоградської області тому відповідно до вимог чинного законодавства зведені нею будівлі загальною площею 293,42 кв.м на вказаній земельній ділянці є самочинним будівництвом.


Внаслідок самочинного будівництва територіальна громада с. Соколівське була позбавлена можливості використовувати земельну ділянку під будівлями.


Таким чином, скасування права власності на самочинно збудовані об’єкти та визнання права власності на спірні будівлі за сільською радою за рішенням суду стало ефективним способом захисту порушених інтересів.

https://t.me/kirgpua/1562


228Переглядів
Інші матеріали розділу Версія для друку

Коментарі

Ще нема коментарів до цього матеріалу. Будьте першим!
Напишіть ваш коментар
Ім'я:
Коментар: