Кіровоград24: портал про місто

Кіровоград24: портал про місто

Розділ: новини
Автор:
Дата: 4 жовтня, 15:12
Документ знаходиться за адресою: http://kirovograd24.com/shortly/2023/10/04/u-kirovogradskii-ova-pidbili-pidsumki-proektu-hochu-tut-vchitis-.htm
новини, 4 жовтня, 15:12

У Кіровоградській ОВА підбили підсумки проєкту "Хочу тут вчитись"


За головування заступниці начальника Кіровоградської ОВА Катерини Колтунової відбулась нарада щодо реалізації у 2023 році обласного профорієнтаційного проєкту "Хочу тут вчитись".


До зустрічі долучились представники закладів вищої, фахової передвищої, професійно-технічної освіти, органів управління освітою 49 територіальних громад. 


«У березні 2023 року було започатковано обласний профорієнтаційний Проєкт «Хочу тут вчитись», який був спрямований на розвиток освіти та збільшення кількості вмотивованих студентів, які прагнуть до навчання у закладах освіти Кіровоградської області. І сьогодні ми можемо зробити аналіз нашої спільної роботи і побачити чи збільшилася кількість учнів у професійно-технічних закладах та кількість студентів у коледжах та вишах області, які виявили бажання навчатися у закладах освіти саме нашої області», – зазначила Катерина Колтунова.


Учасники обговорили результати профорієнтаційного проєкту і запланували рух на наступний рік.


Зазначимо, що в порівнянні з минулим роком маємо приріст в 1975 студентів.

https://t.me/kirovohradskaODA/12629

    

171Перегляд
Інші матеріали розділу Версія для друку

Коментарі

Ще нема коментарів до цього матеріалу. Будьте першим!
Напишіть ваш коментар
Ім'я:
Коментар: