Кіровоград24: портал про місто

Кіровоград24: портал про місто

Розділ: новини
Автор:
Дата: 4 жовтня, 12:45
Документ знаходиться за адресою: http://kirovograd24.com/shortly/2023/10/04/rjatuvalniki-razom-z-pratsivnikami-acted-zustrilisja-z-pereselentsjami-u-maloviskivskii-gromadi.htm
новини, 4 жовтня, 12:45

Рятувальники разом з працівниками Acted зустрілися з переселенцями у Маловисківській громаді


Другий місць осені  дав старт новий хвилі відряджень до місць компактного проживання громадян, евакуйованих з прифронтових територій. Сьогодні, 3 жовтня, рятувальники разом з працівниками Acted вирушили до м. Мала Виска Новоукраїнського району. Цього дня вони відвідали два соціальні гуртожитки у Маловисківській громаді, у кожному з яких постійно проживають до двох десятків людей, що змушені були покинути власні домівки через війну. 


Програма зустрічей з переселенцями залишилася незмінною: спочатку говорили про пожежну безпеку, норми та правила, які вбережуть від вогняного лиха у разі їх неухильного дотримання. Як запобігти пожежі у побуті та у навколишньому середовищі? Що робити, коли займання вже сталося? Як користуватися первинними засобами пожежогасіння, зокрема, вогнегасниками? Що таке алгоритм дій при пожежі та повідомлення про неї у Службу порятунку? На ці та інші запитання надавали вичерпні відповіді фахівці у сфері безпеки.


А ще учасникам заходу нагадали про порядок дій за сигналом повітряної тривоги, порадили щоразу прямувати до укриттів або використовувати правило двох стін у приміщенні. 


Насамкінець усім учасникам зустрічей роздали застережені листівки та свіженький випуск “Палаючих новин”, повідомляє ГУ ДСНС України у Кіровоградській області.


                    

117Переглядів
Інші матеріали розділу Версія для друку

Коментарі

Ще нема коментарів до цього матеріалу. Будьте першим!
Напишіть ваш коментар
Ім'я:
Коментар: