Кіровоград24: портал про місто

Кіровоград24: портал про місто

Розділ: новини
Автор:
Дата: 22 вересня, 12:38
Документ знаходиться за адресою: http://kirovograd24.com/shortly/2023/09/22/u-kropivnitskomu-vshanuvali-pidpilnikiv-i-partizaniv-drugoi-svitovoi-viini.htm
новини, 22 вересня, 12:38

У Кропивницькому вшанували підпільників і партизанів Другої світової війни


У Кропивницькому вшанували подвиг партизанів і підпільників Другої світової війни сьогодні, 22 вересня.

До Дня партизанської слави на території меморіального комплексу Фортечні вали квіти на могили учасників підпільного руху поклали працівники департаменту соціальної політики Кропивницької міської ради.


Привітали цього дня і двох ветеранів партизанського руху, які нині проживають у Кропивницькому - Валентину Семенівну Долженко та Івана Федоровича Анастасьєва. Обоє уже глибоко літні люди найбільше журяться, що війна спочатку обпалила їхнє дитинство, а тепер і поважний вік.


Валентині Семенівні Долженко було чотири роки, коли розпочалася окупація Кіровограда. Разом із родиною вона була у партизанському загоні, який створив у 1941 році її батько — Семен Долженко. Під час Другої світової війни загинули троє її старших братів.


Івана Федоровича Анастасьєва кропивничани добре знають як мистецтвознавця і колекціонера. В минулому він працював ще й актором у у театрі Кропивницького. Під час окупації Кіровограда дев’ятирічним хлопчиком Іван Анастасьєв був членом партизанського загону, брав участь у боях, тричі поранений.


Ветеранам партизанського руху подарували квіти і надали грошову допомогу, побажали міцного здоров’я і знову дочекатися перемоги України.


312Переглядів
Інші матеріали розділу Версія для друку

Коментарі

Ще нема коментарів до цього матеріалу. Будьте першим!
Напишіть ваш коментар
Ім'я:
Коментар: