Кіровоград24: портал про місто

Кіровоград24: портал про місто

Розділ: новини
Автор:
Дата: 20 вересня 2023
Документ знаходиться за адресою: http://kirovograd24.com/shortly/2023/09/20/u-kropivnitskomu-vidbuvsja-turnir-z-pauerliftingu.htm
новини, 20 вересня 2023

У Кропивницькому відбувся турнір з пауерліфтингу


У Кропивницькому відбувся відкритий чемпіонат КДЮСШ №2 з класичного пауерліфтингу серед юнаків та дівчат. У змаганнях взяли участь 30 учасників з трьох команд. Крім господарів турніру свою силу і вправність демонстрували юні важкоатлети  з ОСДЮСШОР «НАДІЯ» та клубу «Граніт» Суботської ОТГ.


Серед вихованців Кропивницької КДЮСШ №2 найкращі результати продемонстрували: Олексій Лось, Максим Ворона, Олександр Парамієнко та Богдан Гончаренко серед юнаків та Діана Лаврусь, Олександра Бірець, Валерія Гірівенко, Вікторія Дьяченко, Ірина Попкова, Карина Мазура та Ангеліна Безродня - серед дівчат. За результатами турніру команда КДЮСШ №2 зайняла перше загальнокомандне місце. 


В абсолютній першості серед юнаків за формулою IPF перше місце зайняв Богдан Гончаренко, а серед дівчат - Діана Лаврусь. 


Тренує спортсменів тренер-викладач Юлія Бондаренко, а вихованка КДЮСШ №2 Олександра Борщ активно допомогала в підготовці команди до чемпіонату.


https://www.facebook.com/krrada.official


      

271Перегляд
Інші матеріали розділу Версія для друку

Коментарі

Ще нема коментарів до цього матеріалу. Будьте першим!
Напишіть ваш коментар
Ім'я:
Коментар: