У Кропивницькому відбувся відкритий чемпіонат КДЮСШ №2 з класичного пауерліфтингу серед юнаків та дівчат. У змаганнях взяли участь 30 учасників з трьох команд. Крім господарів турніру свою силу і вправність демонстрували юні важкоатлети з ОСДЮСШОР «НАДІЯ» та клубу «Граніт» Суботської ОТГ.
Серед вихованців Кропивницької КДЮСШ №2 найкращі результати продемонстрували: Олексій Лось, Максим Ворона, Олександр Парамієнко та Богдан Гончаренко серед юнаків та Діана Лаврусь, Олександра Бірець, Валерія Гірівенко, Вікторія Дьяченко, Ірина Попкова, Карина Мазура та Ангеліна Безродня - серед дівчат. За результатами турніру команда КДЮСШ №2 зайняла перше загальнокомандне місце.
В абсолютній першості серед юнаків за формулою IPF перше місце зайняв Богдан Гончаренко, а серед дівчат - Діана Лаврусь.
Тренує спортсменів тренер-викладач Юлія Бондаренко, а вихованка КДЮСШ №2 Олександра Борщ активно допомогала в підготовці команди до чемпіонату.
https://www.facebook.com/krrada.official
![](/data/articles/065/327/65327/images/112102/medium-376787658_706940784809229_6702890227738703428_n.jpg)
![](/data/articles/065/327/65327/images/112103/medium-369797625_706940751475899_7619876370984602717_n.jpg)
![](/data/articles/065/327/65327/images/112104/medium-374580846_706940788142562_5621130838989774950_n.jpg)