Кіровоград24: портал про місто

Кіровоград24: портал про місто

Розділ: новини
Автор:
Дата: вчора, 16:48
Документ знаходиться за адресою: http://kirovograd24.com/shortly/2025/07/18/na-kirovogradschini-molilis-rodini-poleglih-geroiv-polonenih-ta-bezvisti-zniklih-viiskovosluzhbovtsiv.htm
новини, вчора, 16:48

На Кіровоградщині молились родини полеглих героїв, полонених та безвісти зниклих військовослужбовців


Голова Кіровоградської обласної ради Юрій Дрозд взяв участь у першому в Україні молитовному сніданку для родин загиблих, безвісти зниклих, полонених військовослужбовців, який відбувся в Кропивницькому сьогодні, 18 липня.


Розпочався молитовний сніданок із загальноукраїнської хвилини мовчання в пам’ять про загиблих співвітчизників, військових і цивільних. Протягом заходу представники різних релігійних конфесій Кіровоградщини, рідні та близькі військовослужбовців, волонтери, представники влади області й міста проголошували молитви за полеглих захисників і захисниць України та загиблих українців, за полонених та безвісти зниклих військовослужбовців, за Сили Оборони України та Перемогу. 


Ініціаторками проведення такого молитовного сніданку стали волонтерка Вікторія Яремчук (дружина полеглого штаб-сержанта 57-ї окремої мотопіхотної бригади імені кошового отамана Костя Гордієнка Олександра Яремчука та мати зниклого безвісті спецпризначенця Олександра) та співзасновниця БФ «M.I.S.T. Foundacion» Анастасія Голішевська. 


Захід відбувся за підтримки ГО «Єдина родина Кропивниччини», ГО «Об’єднані героями», ГО «Сім’ї на захист воїнів 34-го батальйону 57-ї бригади» та Ради церков і релігійних організацій при Кіровоградській ОВА. 


До присутніх звернулись голова обласної ради Юрій Дрозд, начальник ОВА Андрій Райкович, архієпископ Голованівський та Кропивницький Марк, син полеглого командира відділення зенітного артилерійського взводу 37-го батальйону «Запоріжжя» 56-ї бригади Ігоря Французана Іван, Вікторія Яремчук та Анастасія Голішевська. 


На завершення сніданку під куполом зали-музею Кропивницького інженерного фахового коледжу Центральноукраїнського національного технічного університету (у колишньому приміщенні домової церкви Єлисаветградського земського реального училища), пролунав духовний Гімн України «Боже, великий, єдиний…».

           

154Перегляда
Інші матеріали розділу Версія для друку

Коментарі

Ще нема коментарів до цього матеріалу. Будьте першим!
Напишіть ваш коментар
Ім'я:
Коментар: