Кіровоград24: портал про місто

Кіровоград24: портал про місто

Розділ: новини
Автор:
Дата: 15 вересня, 16:12
Документ знаходиться за адресою: http://kirovograd24.com/shortly/2023/09/15/privatbank-zrobiv-rozstrochku-sche-dostupnishoju-bez-komisii-za-spisannja-platezhiv-z-kreditnih-koshtiv.htm
новини, 15 вересня, 16:12

ПриватБанк зробив розстрочку ще доступнішою - без комісії за списання платежів з кредитних коштів


Щомісяця українці купують у розстрочку через ПриватБанк товарів на 1,6 мільярда гривень, майже чверть розстрочок - на придбання смартфонів. Про це повідомила Анжела Дзінзюра, фахівець з комунікацій в регіоні ПриватБанку.


Купівля товарів у розстрочку через сервіси ПриватБанку “Оплата частинами” та “Миттєва розстрочка” є найдоступнішою для клієнтів банку,  адже наразі відсутня комісія за списання платежів з кредитних коштів.


За словам Сергія Макаренко, керівника  Напрямку торгового еквайрингу ПриватБанку, щомісяця українці купують товарів за програмами банку “Оплата частинами” та “Миттєва розстрочка” на суму майже 1,6 млрд грн. При цьому середня вартість товарів, які купуються за програми розстрочки, становить трохи більше 13 тис грн.


Майже 23% користувачів послуги онлайн-кредитування ПриватБанку оформляють розстрочку на купівлю смартфонів, близько 9% – на придбання ноутбуків та іншої електроніки та комп’ютерної техніки, та 6%  - на купівлю великої побутової техніки. 


Клієнти ПриватБанку мають можливість миттєво оформити розстрочку на сайтах та в магазинах  всіх найбільших українських мереж з продажу техніки, мобільних телефонів, одягу, взуття та інших товарів.632Перегляда
Інші матеріали розділу Версія для друку

Коментарі

Ще нема коментарів до цього матеріалу. Будьте першим!
Напишіть ваш коментар
Ім'я:
Коментар: