Кіровоград24: портал про місто

Кіровоград24: портал про місто

Розділ: новини
Автор:
Дата: 5 серпня 2021
Документ знаходиться за адресою: http://kirovograd24.com/shortly/2021/08/05/u-kropivnitskomu-zgaduvali-viktora-pogribnogo.htm
новини, 5 серпня 2021

У Кропивницькому згадували Віктора Погрібного (ВІДЕО)


Засідання літературного об’єднання «Степ» його члени присвятили пам’яті Віктора Олексійовича Погрібного - повідомляє Лара Гуріна, відділ соціокультурної діяльності ОУНБ ім.Д.І.Чижевського.


На думку завідувачки відділом краєзнавства ОУНБ імені Дмитра Чижевського Тетяни Колєчкіної, дуже гарно, що серед творчої інтелігенції склалася традиція напередодні дня народження літератора збиратися разом, згадувати зустрічі з Віктором Погрібним, читати його вірші.


Як зазначив Олександр Архангельський, Віктор Погрібний очолював літоб’єднання майже півстоліття і був головним редактором літературно-мистецького журналу «Степ».«”Степ” – його дітище. Він залишився без батька, без стрижня, без Діда, як ми називали Віктора Олексійовича. Погрібний залишив нам у спадок таку собі імперію, якою він керував 48 з тих 82 років, впродовж яких існує літературне об’єднання», - зазначив він.


Своїми спогадами про Віктора Погрібного поділилася Людмила Ніколаєвська: «Я не могла сьогодні не прийти, щоб згадати такого видатного діяча в літературі нашого краю. Він хвилювався тим, що залишить по собі на цій землі. Це була настільки людяна особистість, настільки доброзичлива! Він любив усіх людей, допомагав їм. З добром ставився до творчої людини». 


Згадували Віктора Погрібного, читали його вірші і власні доробки Наталя Фесенко, Тетяна Микитась, Ніна Даниленко та Людмила Островерх.

         
1793Перегляда
Інші матеріали розділу Версія для друку

Коментарі

Ще нема коментарів до цього матеріалу. Будьте першим!
Напишіть ваш коментар
Ім'я:
Коментар: