Кіровоград24: портал про місто

Кіровоград24: портал про місто

Розділ: новини
Автор:
Дата: 11 червня, 16:37
Документ знаходиться за адресою: http://kirovograd24.com/shortly/2021/06/11/kropivnitski-rjatuvalniki-stali-drugimi-u-zmagannjah-z-armreslingu-sered-silovih-struktur-oblasti-foto-.htm
новини, 11 червня, 16:37

Кропивницькі рятувальники стали другими у змаганнях з армреслінгу серед силових структур області (ФОТО)


11 червня у Кропивницькому відбулись змагання з армреслінгу серед представників силових структур області, членів фізкультурно-спортивного товариства «Динамо», повідомляє ГУ ДСНС України у Кіровоградській області.


У змаганнях брали участь найміцніші силовики у складі восьми команд. Пожежно-рятувальну службу області представляли Баглюк Дмитро, Поперечний Олександр, Пустовіт Анатолій, Тіньков Артем, Мотренко Руслан.


Боротьба розгорнулась дуже напружена, суперники у рятувальників відмінно підготовлені та сильні. У підсумку в загальному заліку наші спортсмени вибороли «срібло». Третє місце у представників Управління патрульної поліції Кіровоградської області, а перемогу здобули колеги з ГУ НП в Кіровоградській області.


Як зазначив представник команди рятувальників, Олег Твердоступ, наша команда тримає високу спортивну планку в даному виді спорту, і це незважаючи на те, що у членів збірної ГУ ДСНС в області мало досвіду змагань у цьому виді спорту – більшість рятувальників займаються різними видами боротьби, важкою атлетикою, пожежно-прикладним спортом, гирьовим спортом, футболом. 


Особливо слід відзначити наших богатирів Анатолія Пустовіта та Олександра Поперечного, які не програли жодного поєдинку! Також відмінно продемонстрував свою силу Дмитро Баглюк (2-ге місце у своїй ваговій категорії).


Вітаємо наших колег та зичимо високих досягнень у наступних змаганнях!


                    


302Перегляда
Інші матеріали розділу Версія для друку

Коментарі

Ще нема коментарів до цього матеріалу. Будьте першим!
Напишіть ваш коментар
Ім'я:
Коментар: