Кіровоград24: портал про місто

Кіровоград24: портал про місто

Розділ: новини
Автор:
Дата: 7 травня, 16:32
Документ знаходиться за адресою: http://kirovograd24.com/shortly/2021/05/07/u-kropivnitskomu-pidpriemstvo-shukalo-ohorontsiv-na-jarmarku-vakansii.htm
новини, 7 травня, 16:32

У Кропивницькому підприємство шукало охоронців на ярмарку вакансій


Вакансії охоронників із заробітною платою понад 6000 грн пропонували, днями, незайнятим громадянам представник підприємства Корпорація «ХХІ Століття» під час міні-ярмарку вакансій, що відбувся у приміщенні Кіровоградського міськрайонного центру зайнятості.


Слід наголосити, що міні-ярмарок вакансій – це захід, під час якого роботодавці та шукачі роботи мають можливість зустрітися та поспілкуватися один з одним, знайти спільні інтереси і, як результат, з одного боку, підібрати необхідний персонал, а з іншого – знайти роботу до душі.


Денис Сидоренко, начальник охорони приватного комерційного парку відпочинку, що входить до складу Корпорації «ХХІ Століття», ознайомив присутніх з основними напрямками діяльності підприємства, зокрема, щодо охорони об'єкту, майна та матеріальних цінностей. У свою чергу начальник охорони ринку товарів та послуг, що також є частиною Корпорації «ХХІ Століття», Євгеній Рукавішніков надав інформацію про режим роботи охоронників, умови оплати праці, вимоги до претендентів, а також розповів про соціальний пакет, яким забезпечуються працівники.


Учасники заходу активно спілкувались з представниками роботодавця, ставили питання, на які отримали вичерпні відповіді.


У міні-ярмарку вакансій узяли участь 26 осіб, які перебувають на обліку в центрі зайнятості та шукають роботу, більшість з них зацікавилися пропозицією роботодавця. Представники Корпорації «ХХІ Століття» запропонували усім охочим відвідати підприємство, для більш детального ознайомлення з умовами праці та вирішення питання щодо подальшого працевлаштування.


481Перегляд
Інші матеріали розділу Версія для друку

Коментарі

Ще нема коментарів до цього матеріалу. Будьте першим!
Напишіть ваш коментар
Ім'я:
Коментар: