З метою підтримання постійної готовності до
оперативного реагування на можливі надзвичайні ситуації для працівників
пожежно-рятувальної служби області проводяться періодичні раптові перевірки за
сигналом «Збір-Аварія» - повідомляє У ДСНС України у Кіровоградській області.
2 серпня особовому складу Управління ДСНС в області та підпорядкованих підрозділів було оголошено сигнал «Збір-Аварія». Увесь особовий склад прибув у визначені місця збору у встановлені терміни. Перевірка показала, що в усіх співробітників Управління, пожежно-рятувальних підрозділів та аварійно-рятувального загону спецпризначення У ДСНС в області засоби індивідуального захисту та майно знаходяться у готовому до використання стані.
За результатами перевірки встановлено, що особовий склад Кіровоградського гарнізону готовий до виконання дій за призначенням.