Сьогодні, 2 серпня, у міській раді міста Кропивницького відбулася прес-конференція щодо реконструкції водогону від пам'ятника “Катюші” до річки Інгул.
Стало відомо, що з 7 по 10 серпня будуть проводитися роботи по підключенню водогону, а також заміні арматури та пожежних гідрантів.
7 серпня о 9 ранку на Лівобережжі вимкнуть воду у зв'язку з запуском мережі.
“Просимо розуміння жителів міста, адже заміна трубопроводу - колосальна робота” - говорить директор Кропивницького ВКГ Валентина Давидчук.
Воду будуть підвозити 6-ма цистернами по графіку. До 17. 00 будуть забезпечувати школи та садочки, з 17.00 до 22.00 - населення міста.
“Всі цистерни ретельно продезинфіковані й постачатимуть мешканцям питну воду” - повідомляє Валентина Миколаївна