14 квітня рятувальники 15-ї та 16-ї Державних пожежно-рятувальних частин смт Добровеличківки та м. Помічної, які входять до складу 4-го Державного пожежно-рятувального загону, взяли участь у семінарі-нараді з питань організації служби та реагування на надзвичайні ситуації, повідомляє прес-служба У ДСНС в області.
Згідно з планом занять під час теоретичної частини розглянули питання ведення оперативно-службової документації черговим караулом, коригування документації оперативного реагування, порядок обліку, утримання джерел протипожежного водопостачання та рукавного господарства, зберігання та обслуговування рукавів, ведення документації пункту зв’язку частини, прийому та обробки інформації про надзвичайну подію чи ситуацію, здійснення її класифікації. Практично були відпрацьовані порядок проведення зміни караулів, заходи безпеки праці, у тому числі під час роботи на висоті та під час роботи в апаратах на стисненому повітрі.
У цілому, під час наради фахівці Служби порятунку «101» підвищили рівень знань за фахом та напрямками роботи та практично відпрацювали найнеобхідніші навики, щоб у процесі виконання завдань за призначенням діяти чітко, злагоджено та ефективно.