Дата: 1 березня 2017
новини, 1 березня 2017

У Кропивницькому визначилися кращі майстри спортивної гімнастики

У СДЮСШОР «Надія» пройшов відкритий чемпіонат міста зі спортивної гімнастики, в якому взяли участь понад 65 спортсменів із Кропивницького та Черкас.

Беззаперечним лідером серед юнаків став Віталій Арсеньєв, який завоював 6 золотих нагород в окремих видах змагань. Також перші місця посіли: Ілля Ковтун, Ярослав Сидоренко, Максим Доценко, Тимофій Чередніченко, Ярослав Кравець. Серед дівчат чемпіонами міста стали: Катерина Шумейко, Софія Шаповалова, Ангеліна Дейнека, Маргарита Чорна, Дар’я Коваленко, Аріна Корінь, Аліна Деревянко, Дар’я Кулик, Майя Різдвянська.

Переможці й призери змагань нагороджені дипломами відділу фізичної культури та спорту міської ради і медалями від обласної федерації спортивної гімнастики.