Кіровоградська ОДПІ Головного управління ДФС у Кіровоградській області повідомляє, що протягом вересня 2015 року будуть проведені сеанси телефонного зв’язку „гаряча лінія ” з наступної тематики:
- 21 вересня з 10.00 до 11.00 на тему: «Актуальні питання застосування електронного цифрового підпису. Подання звітності в електронному вигляді. » відповідатиме на запитання громадян начальник відділу звітності та надання адміністративних послуг Кіровоградської ОДПІ Андрусик Юрій Михайлович за телефоном - 30-40-84.
- 28 вересня з 10.00 до 11.00 на тему: «Останні зміни в законодавстві що стосуються платників єдиного внеску.» відповідатиме на запитання громадян начальник відділу адміністрування єдиного внеску Кіровоградської ОДПІ Дмитренко Світлана Євгенівна за телефоном - 33-05-76.
Кіровоград24: портал про місто
Розділ: новини
Автор:
Дата: 16 вересня 2015
Документ знаходиться за адресою: http://kirovograd24.com/shortly/2015/09/16/u-veresni-podatkova-provede-seansi-telefonnogo-zv-jazku-garjacha-linija-.htm
Автор:
Дата: 16 вересня 2015
Документ знаходиться за адресою: http://kirovograd24.com/shortly/2015/09/16/u-veresni-podatkova-provede-seansi-telefonnogo-zv-jazku-garjacha-linija-.htm
новини, 16 вересня 2015
У вересні податкова проведе сеанси телефонного зв’язку „гаряча лінія”
0Коментарів
3924Перегляда
Коментарі
Ще нема коментарів до цього матеріалу. Будьте першим!
Напишіть ваш коментар
Зареєстровані користувачі мають можливість:
- завантажувати аватар;
- відстежувати нові коментарі;
- голосувати за коментарі.