Про це на сьогоднішній прес-конференції повідомив секретар міської ради Іван Марковський. За словами посадовця рішення ще не прийнято, але міська влада планує перевезення закладу №2 у відреставроване приміщення, яке знаходиться на території пологового будинку №1. При чому не йдеться про об’єднання, лише про його перевезення.
Також жодних скорочень штату і звільнень не планується. На сьогодні потужності пологового будинку №1 дозволяють прийняти в рік біля 4-х тисяч вагітних. По факту ж щорічно два пологові будинки Кіровограда приймають лише 2,5 тисячі жінок, що народжують. На базі ж приміщення, де зараз розташовується пологовий будинок №2, можуть облаштувати міську дитячу лікарню, яка розміщується на сьогодні в орендованому приміщенні поруч з обласною лікарнею. Слід зауважити, що головний лікар пологового будинку №2 не в захваті від планів влади. І зранку разом з представниками колективу мав зустріч з Іваном Марковським.