Кіровоград24: портал про місто

Кіровоград24: портал про місто

Розділ: новини
Автор:
Дата: 12 лютого 2015
Документ знаходиться за адресою: http://kirovograd24.com/shortly/2015/02/12/v-petrivskomu-raioni-cholovik-vikrav-avtomobil.htm
новини, 12 лютого 2015

В Петрівському районі чоловік викрав автомобіль

Правоохоронці встановили особу зловмисника, який незаконно заволодів транспортним засобом. Ним виявився 24-житель одного з сіл Петрівського району Кіровоградської області. Побачивши залишений без нагляду автомобіль, чоловік вирішив його привласнити. За такі дії злодію загрожує до 5 років ув’язнення.

За матеріалами Петрівського РВ УМВС України в Кіровоградській області, подія сталась наприкінці минулого місяця. Чоловік 34-річної власниці авто за певних обставин був вимушений залишити їх сімейний транспортний засіб на узбіччі однієї з вулиць населеного пункту. Втім, повернувшись за автомобілем, подружжя виявило його відсутність, про що потерпілі повідомили до Петрівського райвідділу міліції.

У результаті проведення слідчих дій правоохоронці встановили, що зловмисник розбив скло у дверцятах залишеного автомобіля та відчинив їх. Після чого, ввів в оману чотирьох односельців, повідомивши їм, що це його авто та попросив допомогти помістити транспортний засіб до гаража.

Сівши за кермо своєї автівки, зловмисник відбуксирував чужий автомобіль у двір, де разом зі знайомими заштовхнув його до гаражного приміщення.

У ході огляду місця події автомобіль потерпілих був вилучений та переданий на зберігання власнику.

- За цим фактом розпочато кримінальне провадження за ч. 1 ст. 289 Кримiнального Кодексу України, – розповів виконуючий обов’язки начальника Петрівського РВ УМВС України в Кіровоградській області Олександр Лисенко. - Зловмиснику загрожує покарання у вигляді штрафу, обмеження чи позбавлення волі на строк від 3 до 5 рокiв.

1877Переглядів
Інші матеріали розділу Версія для друку

Коментарі

Ще нема коментарів до цього матеріалу. Будьте першим!
Напишіть ваш коментар
Ім'я:
Коментар: