Кіровоград24: портал про місто

Кіровоград24: портал про місто

Розділ: новини
Автор:
Дата: 30 січня 2015
Документ знаходиться за адресою: http://kirovograd24.com/shortly/2015/01/30/na-dvortsovii-demontujut-sche-odin-nezakonno-vstanovlenii-litnii-maidanchik.htm
новини, 30 січня 2015

На Дворцовій демонтують ще один незаконно встановлений літній майданчик

Вулиця Дворцова у Кіровограді продовжує звільнюватися від незаконно встановлених споруд, розміщення яких суперечить чинному законодавству України, перешкоджає руху пішоходів, не відповідає протипожежним нормам та іншим вимогам забудови, повідомляється на сайті міської ради. 

Сьогодні, 30 січня, розпочався демонтаж літнього майданчику пабу “Черчиль”. - Власник закладу прийняв рішення зробити це добровільно, відзначив заступник міського голови Сергій Васильченко. – Я особисто вів переговори з керівництвом закладу ресторанного господарства і, маю надію, зміг їх переконати, що демонтаж власними силами дозволить здійснити цю процедуру значно акуратніше, зберігши елементи конструкції для використання у подальшому. Сподваюся також, що приклад пабу “Черчіль” надихне і сусідні заклади на повернення своєї діяльності у законне русло і вони не будуть випробувати долю примусовим знесенням майданчиків.

1811Переглядів
Інші матеріали розділу Версія для друку

Коментарі

Ще нема коментарів до цього матеріалу. Будьте першим!
Напишіть ваш коментар
Ім'я:
Коментар: