Кіровоград24: портал про місто

Кіровоград24: портал про місто

Розділ: афіша
Автор:
Дата: 7 червня 2023
Документ знаходиться за адресою: http://kirovograd24.com/poster/2023/06/07/kinoklub-divimos-film-nich-na-zemli-.htm
афіша, 7 червня 2023

Кіноклуб: Дивимось фільм "Ніч на землі"

Гончаренко центр запрошує містян до кіноклубу, що названий на честь Альбуса Северуса Поттера. Дивимось хороше кіно у гарній компанії, обговорюємо та ділимось враженнями! На черговій зустрічі - у суботу, 10 червня о 15.00, -  будемо дивитися фільм "Ніч на землі", режисер - Джим Джармуш.


Це американський комедійний фільм, світова прем'єра якого відбулася у 1991 році на Нью-Йоркському міжнародному кінофестивалі. Фільм розповідає п'ять історій за участю таксистів, що трапилися протягом однієї ночі в п'ятьох мегаполісах світу.

У ролях - Вайнона Райдер, Джина Роулендс, Армін Мюллер-Шталь, Джанкарло Еспозіто та інші. Веде кіноклуб журналіст та кінокритик Дмитро Шульга.
Хочете приєднатися до перегляду? Заповнюйте анкету - https://cutt.ly/XJogvro - і без зайвих нагадувань чи запрошень приходьте у суботу 10-го червня о 15.00 за адресою вул.Велика Перспективна, 4а, другий поверх (вхід з правого боку будівлі).
Щоб бути у курсі новин, підписуйтесь на наш канал у Телеграмі: https://t.me/GoncharenkoCentreKrop та Інстаграмі: https://instagram.com/goncharenkocentrekrop або підписуйтесь на ФБ-сторінку - https://www.facebook.com/GoncharenkoCentreKrop 

БЕЗПЕКА: У разі настання повітряної тривоги перегляд кіно не припиняється, але керівництво Гончаренко центру пропонує вам піти в укриття неподалік (у підвалі готелі "Рейкарц" або на фабриці "Зорянка") заради вашої безпеки.

Нагадаємо, що засновник мережі безкоштовних освітньо-культурних просторів "Гончаренко центр" - це народний депутат України, віце-президент Комітету з міграції, біженців Парламентської Асамблеї Ради Європи Олексій Гончаренко.  Участь у всіх заходах у Гончаренко центрі, з огляду на місію, яку Олексій та його команда втілюють у життя, завжди безкоштовна! Слідкуйте за діяльністю Олексія Гончаренка у телеграмі - https://t.me/oleksiihoncharenko або дивіться відео на платформі https://www.youtube.com/@AlexGoncharenko 

8723Перегляда
Інші матеріали розділу Версія для друку

Коментарі

Ще нема коментарів до цього матеріалу. Будьте першим!
Напишіть ваш коментар
Ім'я:
Коментар: