Кіровоград24: портал про місто

Кіровоград24: портал про місто

Розділ: афіша
Автор:
Дата: 7 листопада 2022
Документ знаходиться за адресою: http://kirovograd24.com/poster/2022/11/07/maisterki-soft-skills-budemo-rozvivati-navichki-.htm
афіша, 7 листопада 2022

Майстерки Soft skills: Будемо розвивати навички!

Хочете опанувати дієві інструменти для підвищення самоорганізації? Прагнете краще управляти своїми емоціями? Кропивницький Гончаренко центр запрошує містян на захід, який проведуть у середу, 9 листопада, о 14.00 експертки Української Освітньої Платформи.

Що потрібно для участі?  Візьміть з собою хороший настрій. Ну, і звісно, зареєструйтеся за посиланням -
https://cutt.ly/4NM63KA - щоб організатори знали, на скількох людей готувати чай та каву.


Гончаренко центр працює за адресою вул.Велика Перспективна, 4а, другий поверх - вхід збоку (для орієнтиру - на першому поверсі цієї будівлі "Сушімастер"). Всі освітні програми у Гончаренко центрі, і ця також, безкоштовні!

Щоб бути у курсі новин, приєднуйтесь до каналу у Телеграмі: https://t.me/GoncharenkoCentreKrop та Інстаграмі: https://instagram.com/goncharenkocentrekrop або підписуйтесь на ФБ-сторінку - https://www.facebook.com/GoncharenkoCentreKrop


БЕЗПЕКА: У разі настання повітряної тривоги центр припиняє свою роботу, і ви можете піти в укриття поруч (у готелі "Рейкарц" або на фабрикці "Зорянка") заради вашої безпеки. Дітей (навіть разом із батьками) ми не можемо запрошувати та приймати на заходах у Гончаренко Центрі з огляду на військовий стан та нашу політику безпеки. Зверніть на це увагу!


8512Переглядів
Інші матеріали розділу Версія для друку

Коментарі

Ще нема коментарів до цього матеріалу. Будьте першим!
Напишіть ваш коментар
Ім'я:
Коментар: